RESULTAT
Startlista KfS Kungsholmen Runt 2017
         
  • Halvmara Män
  • (Toppseedade löpare)
             
  • Halvmara Kvinnor
  • (Toppseedade löpare)
             
  • 10 km Män
  • (Toppseedade löpare)
             
  • 10 km Kvinnor
  • (Toppseedade löpare)
             
  • 1km Knattar

  • Nummer Klass Startgrupp Starttid Namn Klubb
    4005 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Aadli Maria, 95
    4555 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Aadli Rein, 57 Moroten IF
    4798 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Aadow Jibril, 99 Löparakademin
    5462 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Aalto Petteri, 84
    4186 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Abbemo Frederik, 68
    4852 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Abdel Razzak Mohamed, 01 Löparakademin
    4819 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Abdullah Ismail, 99 Löparakademin
    4787 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Abdullahi Abdifetah, 00 Löparakademin
    4705 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Abdullahi Hamdi, 01 Löparakademin
    3674 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Abenius Johan, 57 Naturvårdsverket
    430 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Abrahamsson Bertil, 79
    5239 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Abrahamsson Josefin, 80 friskis och Svettis
    4439 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Abrahamsson Maria, 63
    5412 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Abrahamsson Monika, 71
    4182 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Abrahamsson Hornvall Berit, 57
    4203 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Abrante Gisela, 72
    3581 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Abrante Hans, 73
    766 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Abugassa Ala, 89
    5071 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ackebo Erica, 80
    5503 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ackrell Simon, 90 wätt snabba
    3756 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Adams Marianne, 74
    1051 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Adelsköld Martin, 75
    5082 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Adem Esam, 79
    1 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Adhanom Abraham, 77 Eskilstuna Friidrott
    4461 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Adjovi Mathias, 77
    3577 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Adolfsson Hanna, 95 Linje10
    1170 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Adolfsson Victor, 86
    1323 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 af Ekström Fredrik, 76
    918 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 af Kleen Gustaf, 82 Stockholm
    3864 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 af Petersens Rebecka, 85
    4132 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 af Ugglas Clas, 66
    6010 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Afrell Eli, 90
    3147 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Afzelius Erik, 72 Stockholm
    3642 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Aglo Joakim, 85
    5037 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Aguilar David, 75
    5397 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Aguilar Miguel, 73
    5204 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ahde Joakim, 68
    3265 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ah-King Michael, 76
    4081 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ahl Björn, 77
    1307 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Ahl Eva, 69 Nynäshamnslångdistansklubb
    3632 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ahlbaum Jenny, 72
    3363 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Ahlberg Amanda, 90 Eskilstuna FI
    3256 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ahlfors Martin, 85
    3406 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ahlgren Ellen, 95 Pias fanclub
    3995 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ahlgren Johan, 96
    3041 10 km Män Seedad kl. 11:00 Ahlgren Oskar, 85 Fredrikshofs FIF
    857 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Ahlgren Peter, 76
    5553 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ahlin Ulf, 61
    353 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ahlin Walter, 95
    4568 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ahlqvist Gertrude, 70 Grinda
    778 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ahlskog Thomas, 82
    4263 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ahlström Isabelle, 79
    8137 1km Knattar kl. 10:00 Ahlström Linnéa, 08
    4822 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ahmadi Alireza, 01 Löparakademin
    4815 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ahmadi Zaman, 00 Löparakademin
    4797 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ahmed Ismail, 01 Löparakademin
    3100 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ahnfelt Viktor, 73 Uppsala Rockers
    3302 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ahola Peter, 71
    448 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Ahre Clara, 84 Runday IF
    5435 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ahremark Olof, 64
    1227 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Ahrenfelt Anna, 74
    3012 10 km Män Seedad kl. 11:00 Ainouz Filip , 84 IF Linnéa
    4735 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Akbas Furkan, 02 Löparakademin
    4772 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Akdim Marouan, 01 Löparakademin
    4910 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Akeren Anette, 65
    5365 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Akkari Marianne, 71 Team Pannben
    3433 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Akselsson Anna, 78
    296 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Akselsson Patrik, 77
    4711 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Alabdali Ahmed, 00 Löparakademin
    4865 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Alakwem Mary, 00 Löparakademin
    4736 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Alam Ilma, 01 Löparakademin
    4863 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Albazi Mariam, 01 Löparakademin
    4888 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Albero Landberg Rose-Marie, 72
    3861 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Albertsson Rebecca, 87 IF Linnéa
    5583 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Albin Carina, 62
    3628 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Alders Jennie, 88
    3774 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Alders Mats, 58
    4099 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Aldrin Camilla, 72
    4100 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Aldrin Ida, 99
    4423 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Aldrin Magnus, 61 Team Aldrin
    5340 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Aldrin Malin, 92
    4438 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Aldrin Marcus, 94 Team Aldrin
    4456 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Aldrin Martin, 65
    3021 10 km Män Seedad kl. 11:00 Alemu Daniel, 97 Spårvägens FK
    746 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Alexander Lennart, 57 Stockholm City Triathlon Club (Sct)
    5110 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Alexanderson Frida, 87 Dj
    535 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Alfredsson Jan-Olof, 54 Ottoprodukter
    274 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Alfredsson Mikael, 74
    4715 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Alfuraiji Ammar, 00 Löparakademin
    4818 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Alfvén Richard, 84 Löparakademin
    5381 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Alin Markus, 73
    4813 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Alizada Safar Mohammad, 01 Löparakademin
    5320 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Allvin Linn, 91 SF Media
    3070 10 km Män Seedad kl. 11:00 Alm Niklas, 75
    4440 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Almer Maria, 86
    410 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Almgren Märta, 91 Slomörtarna
    3584 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Almkvist Hans, 88
    4476 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Almkvist Micaela, 80
    797 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Almlöw Mats, 80
    810 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Almqvist Lennart, 50
    5316 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Almqvist Lina, 87
    5494 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Alonso Indiano Sara, 98
    542 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Alonso Talamillo Jose Luis, 68
    4835 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Alshobaki Abdalrahim, 01 Löparakademin
    613 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Alsterman Marcus, 95
    3380 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Alstermark Linnea, 92
    3470 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Alterbeck Carl, 79
    393 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Altgenug Roger, 70
    4864 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Altvallen Martin, 01 Löparakademin
    3550 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Alvarado Francis, 73 Team Ella
    8046 1km Knattar kl. 10:00 Alvarado Kallin Ella, 07 Team Ella
    3673 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Alvarez Jonna, 75
    1209 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Alverbratt Johanna, 86
    1540 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Alveving Sven-Åke, 75 Darktrailtrunners
    678 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Alvi Usman, 84
    3451 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Alvinge Åsa, 79
    4359 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Alvströmer Kristian, 79
    690 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ambumsgård Rikard, 74 Stockholm city triathlon
    4018 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Amini Firozeh, 56
    4775 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Amira Mona, 01 Löparakademin
    1454 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Amneklev Matilda, 89 Team Bockholmen
    4941 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Anbelin Anneli, 76
    8012 1km Knattar kl. 10:00 Anbelin Inez, 11
    1004 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Andalen Kristina, 87
    831 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Anderbjörk Anneli, 74 Byggnads
    3247 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Andersen Johan, 76
    8100 1km Knattar kl. 10:00 Andersen Oliver, 10
    8014 1km Knattar kl. 10:00 Andersson Alve, 09 Sköndal
    3416 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Andersson Anders, 75
    4020 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Anders, 70 Bromma
    114 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Andersson Andreas, 81
    1219 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Andersson Anette, 67
    99991 Återbud Seedad kl. Andersson Catrine, 73
    4117 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Cecilia, 81
    875 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Andersson Conny, 66 Esik
    84 10 km Män Seedad kl. 11:00 Andersson David, 84
    155 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Andersson Dennis, 87
    463 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Andersson Dennis, 76 Ursvik
    1025 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Andersson Elisabet, 68 Runacademy IF
    4827 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Elvira, 01 Löparakademin
    83 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Andersson Emil, 88 Mercur Solutions
    5063 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Emilie, 99
    72 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Andersson Filip, 85 Swedbank
    4992 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Frank, 75 Ryska Posten
    159 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Andersson Fredrik, 90
    3162 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Andersson Fredrik, 85 Klubb Laila
    912 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Andersson Gert, 55 Scania IF
    3547 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Andersson Glenn, 83
    921 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Andersson Gustav, 84 Stockholm
    3560 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Andersson Göran, 51
    4238 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Helene, 87
    4240 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Heléne, 66 Urban Athletes
    5144 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Heléne, 66
    735 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Andersson Henrik, 73 Stockholm City Triathlon
    506 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Andersson Håkan, 69 Luthagsesplanaden 18a
    942 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Andersson Irmeli, 56
    528 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Andersson Jens, 74
    3420 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Andersson Johan, 66 Castrol
    4304 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Johan, 62 Tieto Titans
    3665 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Andersson Jonas, 70
    1381 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Andersson Juha, 85 IBM-klubben
    4330 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Karin, 81
    4349 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Kent, 54
    226 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Andersson Kenth, 72 Club Running Stockholm
    239 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Andersson Lars Johan, 64 Högby IF
    403 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Andersson Linnéa, 79
    3069 10 km Män Seedad kl. 11:00 Andersson Martin, 78 Fredrikshofs FIF
    3909 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Andersson Martin, 59
    5214 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Martin, 74 Utö
    634 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Andersson Michael, 73 Bromma
    3032 10 km Män Seedad kl. 11:00 Andersson Mikael, 00 Säffle Fik
    4820 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Mikael, 68 Löparakademin
    5401 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Mikael, 63 Uppsala
    5426 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Niklas, 88
    3177 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Andersson Pontus, 81
    3077 10 km Män Seedad kl. 11:00 Andersson Rickard, 72 IF Linnéa
    5478 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Rikard, 72
    5126 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Robert, 84 Andersson/karlsson
    4525 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Roland, 64 Sky Hotel Apartments
    3108 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Andersson Samuel, 83 Götlunda IF
    5096 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Sofia, 80
    3908 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Andersson Stefan, 54
    4606 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Stefan, 53
    4610 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Stefan, 61
    743 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Andersson Tommy, 66 Scania IF
    8016 1km Knattar kl. 10:00 Andersson Tuva, 13
    8015 1km Knattar kl. 10:00 Andersson Vilda, 11
    1428 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Andersson Åsa, 66
    3681 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Andersson Kudo Kerstin, 56
    6070 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Andrell Jesper, 87
    3792 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Andren Mikael, 65
    868 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Andrén Christine, 74 Idrottsskadespecialisten
    1549 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Andrén Simon, 97
    3813 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Andrews Lukas, 001
    3763 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Andrews Markus, 03 Hammarby HC
    4673 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Andrews Vita, 70
    153 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Angelsen David, 75
    1083 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Angerfelt Pär, 73
    3511 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Anisimov Dmitry, 86
    1613 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Anisimov Yaroslav, 90
    1289 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Ankar Elsa, 91
    4289 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ankarman Jimmy, 83
    5092 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Annala Eva, 72
    8096 1km Knattar kl. 10:00 Annerfeldt Lennox, 12
    5419 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ansari Nahid, 84
    4769 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Anter Jonathan, 02 Löparakademin
    4935 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Antonisen Alexander, 81
    1309 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Antonov Filip, 73
    5540 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Anvelius Therese, 78
    4948 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Anzelius Kjell, 33 Stigfinn.
    4384 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Anzengruber Liisa, 50
    5086 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Appelgren Eva, 57
    4528 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Appelqvist Ebba, 95 Sky Hotel Apartments
    4949 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Araya Susanna, 64 Enebyberg
    1064 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Arbman Mikael, 72
    465 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ardal Dui, 92 Hackers Bodega
    3793 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Aredal Mikael, 88 Jägarns jaktlag
    5317 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Arefall Linda, 79
    3594 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Arfvidsson Henrik, 80
    8056 1km Knattar kl. 10:00 Arfvidsson Mathilda, 12
    1194 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Armandsson Alice, 81 Team Alice
    179 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Arnell Henrik, 66
    1564 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Arnold Steven, 75
    210 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Aronson Jonas, 90 Lam AB
    3666 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Aronson Jonas, 66
    4375 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Aronsson Lena, 76
    5370 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Aronsson Marie, 81
    3607 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Arpegård Johannes, 76
    648 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Arringer Niclas, 92
    571 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Artursson Karin, 64 Uppsala LK
    806 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Arvenberg Alexander, 75
    550 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Arvidsson Johan, 72 Nacka
    3381 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Arvidsson Lisa, 73
    836 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Arys Estelle, 85
    4067 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Aschan Johanna, 72 Runday IF
    3224 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Askdal Kjell, 67
    4957 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Asp Emma, 88
    3653 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Asp Johan, 68 Botkyrka Shukokai Karate
    3557 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Aspelin Gina, 84
    8101 1km Knattar kl. 10:00 Aspgren Jonathan, 14
    3858 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Asplund Eva-Maria, 66 Eskilstuna
    1360 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Asplund Jenny, 86 Hudik Triathlon
    5246 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Asplund Julia, 86
    4323 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Assarsson Julia, 91
    1386 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ataei Kaveh, 80
    4441 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Atterstam Maria, 66
    396 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Augustinsson Jens, 75
    3571 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Augustsson Håkan, 84 Triangelns BS
    290 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Avdic Ola, 76
    3794 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Axbom Mikael, 80
    1159 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Axbrink Ulf, 66 Spånga
    5372 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Axell Marie, 65
    1353 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Axelsson Jan, 65
    3919 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Axelsson Susanna, 83 Holmahults löparklubb
    4950 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Axewill Arianne, 70 SMÅ IF
    3552 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Axewill Frederick, 71 SMÅ IF
    5069 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Axling Emma, 77 Stockholm
    4582 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Aziz Sarah, 89
    3419 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 B Karlsson Anders, 64
    4521 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ba Palmqvist Penda, 74 Ssidelinty City Run
    945 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Bach Jakob, 94 Uppsala
    3611 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bach Julia, 02
    8176 1km Knattar kl. 10:00 Back Matilda, 009
    3999 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Back Pär-Erik, 61 Siljansnäs
    862 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Backelin Christer, 43
    646 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Backfjärd Nicklas, 75
    3534 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Backlund Erik, 85 Fritz Egger AS
    4419 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Backman Catrine, 66
    3288 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Badman Ossian, 86
    473 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Baeckström Fanny, 91
    925 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Bahrami Hanna, 63 Uppsala LK
    4712 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bakor Nasim, 00 Löparakademin
    425 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bal Aykut, 72
    6022 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Balod Peter, 89
    789 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bannon Dean, 69
    4721 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Baraj Orgest, 00 Löparakademin
    4933 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bard Sundholm Anna, 63
    4464 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Barkell Mats, 48
    3087 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Barr Kajsa, 92 Sundbybergs IK
    4923 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bartholdson Anna, 93
    4208 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bartholomeusz Everard, 74 Stockholm
    3007 10 km Män Seedad kl. 11:00 Bartholomew Brandon, 82 Hässelby SK
    1431 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Bartish Margarita, 88
    1008 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Bartosik Matthias, 75
    4808 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Barzan Muhammad 'Barre', 01 Löparakademin
    4230 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Basara Hasan, 55
    4821 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bata Mohamed Abdinur, 96 Löparakademin
    4181 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Baurmann Ewa, 81
    5336 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bax Mats, 85 San Labradora
    3610 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Baykal Jacqueline, 88
    1129 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Bech Steinar, 68
    206 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Beckman Johan, 75 Svanbackens IF
    5219 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Beckman Persson Johanna, 88
    6021 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Behm Eklund Johan, 85
    4367 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Beijer Lars, 47 Stockholm
    4589 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Beijer Sebastian, 80
    4118 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bejgren Hulten Charlotta, 70
    99992 Återbud Seedad kl. Belforth Emma, 85 Ullevi
    4788 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Belin Adam, 01 Löparakademin
    21 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Bell Marcus, 80 cska ribbakov
    3251 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bellini Mario, 79
    1485 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Below Nils, 62
    1023 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Below Blomkvist Linus, 96
    4765 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ben Mabrouk Chrishan, 01 Löparakademin
    218 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Benauda Josef, 74
    3455 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bengtsberg Rickard, 82 SCB-KIF
    4 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Bengtsson Claes , 82 Hässelby SK
    5076 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bengtsson Erik, 90
    3626 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bengtsson Jeanette, 74 Lidingö
    1379 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Bengtsson Josef, 86
    3695 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bengtsson Klas, 72
    609 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bengtsson Magnus, 71
    1041 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Bengtsson Magnus, 75 Expressen
    611 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Bengtsson Malin, 86 Nynäshamns långdistansklubb
    737 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bengtsson Tobias, 73
    332 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bengtz Staffan, 68 Gottby
    1119 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Benig Sara, 73
    5355 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Benisch Margot, 52 Härochnu
    4044 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Benjamin Anna, 76
    48 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Berg Alexander, 84
    1269 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Berg Cecilia, 80
    8010 1km Knattar kl. 10:00 Berg Gustav, 04
    984 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Berg Jonas, 78
    5236 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Berg Jonna, 91
    8011 1km Knattar kl. 10:00 Berg Josefin, 09
    248 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Berg Magnus, 79 Norrtälje
    5122 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Berg Samuel, 99
    360 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Berg Sebastian, 80 Stockholm city triathlon
    712 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Berg Simon, 84 Krot
    3434 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bergdahl Anna, 70 O20 Runners
    5470 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bergdahl Rosanna, 84
    4670 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bergehall Viktor, 88 Creuna
    5018 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bergenstråhle Clara, 92
    5072 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bergenstråhle Erik, 60
    5247 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bergenstråhle Julia, 89
    5508 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bergenstråhle Sofia, 90
    4623 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Berger Susanna, 96 Roland Berger
    166 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bergergård Fredrik, 79 Mälarö SOK
    308 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bergeå Petter, 81 Gävle
    3403 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Berggren Adam, 83
    1247 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Berggren Berit, 60
    4287 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Berggren Jessica, 70
    3042 10 km Män Seedad kl. 11:00 Berggren Pasi, 73 Sollentuna
    5445 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Berggren Pernilla, 62 Handelsbanken
    5153 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bergh Markus, 84
    3885 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bergh Sarah, 88
    1138 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Bergh Tasja, 80 Hässelby Roadrunners
    873 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Berghald Leo Conny, 71 Run Time Error
    1437 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Berghall Maria, 71
    4595 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bergholtz Mats, 45
    8035 1km Knattar kl. 10:00 Bergkvist Alice, 09 -
    5027 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bergkvist Daniel, 80 Vaxholm
    888 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Bergkvist Emma, 79 Länsförsäkringar
    429 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bergkvist Mikael, 78 Vallentuna
    740 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bergkvist Tomas, 77
    3320 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Berglen Henrik, 81 -
    3867 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Berglen Kenneth, 50 -
    3866 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Berglen Rickard, 77 -
    3319 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Berglen Staffan, 85 -
    771 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bergliden Lukas, 83 Sthlm Triathlon
    5220 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Berglin Johanna, 85
    4088 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Berglind Fanny, 95
    408 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Berglund Alexandra, 80
    4054 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Berglund Annegrethe, 62
    4421 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Berglund Magnus, 54
    3043 10 km Män Seedad kl. 11:00 Berglund Marcus, 89
    127 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Berglund Mattias, 76
    3392 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Berglund Sandra, 90 IF Linnéa
    5563 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Berglund Viktor, 86 Försvarsmakten
    1015 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Bergman Lars, 48
    5523 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bergman Stefan, 84
    3925 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bergman Sven-Eric, 44 Stockholm
    3047 10 km Män Seedad kl. 11:00 Bergman Thomas, 84 IF Linnéa
    4063 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bergman Åsa, 80 Expressen
    4166 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bergman Åsa, 70
    3682 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bergmann Jonas, 69
    4064 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bergmark Åsa, 80
    4172 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bergquist Erika, 82
    843 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Bergqvist Fredrik, 79
    3301 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bergqvist Per, 84 Maquet
    259 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bergseth Martin, 76
    5447 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bergsman Per, 73
    4036 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bergsten Anna, 73 Ifs
    4988 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bergstrand Carl, 78 IFK Bergstrand Norin
    8027 1km Knattar kl. 10:00 Bergstrand Hilding, 12 IFK Bergstrand Norin
    8026 1km Knattar kl. 10:00 Bergstrand Olof, 10 IFK Bergstrand Norin
    4965 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bergstrand Peder, 80 IFK Bergstrand Norin
    451 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bergström Dan, 89
    37 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Bergström Jonas, 83 Stockholm
    3694 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bergström Kristina, 54
    952 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Bergström Leo, 90
    3735 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bergström Louise, 84
    3277 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bergström Love, 83 Overlord
    4523 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bergström Malin, 72 Sky Hotel Apartments
    3311 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bergström Philip, 87
    4382 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bernhardsson Lennart, 47 -
    522 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bernhardsson Niclas, 71 Enklaresport Running Club
    1160 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Bernhardsson Ullis, 73
    4906 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bernlind Andreas, 72 Meritmind
    87 10 km Män Seedad kl. 11:00 Bernsmed Fredrik, 89 IF Linnéa
    5065 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bernström-Elfvengrén Emma, 67 Vallentuna
    3279 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Berntsson Ola, 70 AstraZeneca IF
    5475 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Berntsson Rickard, 78
    3020 10 km Män Seedad kl. 11:00 Bertholds Alexander, 89 IF Linnéa
    536 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bertilsson Johan, 87 IK Nimrod
    379 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bertoglio Paolo, 87 GP Aurora
    165 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bertrandt Karl, 68 värmdö if
    141 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Berzell Carl, 90
    4368 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Berzell Eva, 63
    3230 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Berzell Lars, 62 Väsby OK
    4343 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Betina Katrina, 80
    4960 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bhattarai Basudha, 83
    4768 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Biamba Faith, 01 Löparakademin
    167 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bidevind Fredrik, 78 Utbrytarna SK
    8055 1km Knattar kl. 10:00 Bidevind Henny, 08 Utbrytarna SK
    3599 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bidevind Ida, 79
    8129 1km Knattar kl. 10:00 Bidevind Nova, 11 Utbrytarna SK
    8140 1km Knattar kl. 10:00 Bidevind Saga, 14 Utbrytarna SK
    844 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Bigert Carolina, 68 Tyresö
    869 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Bildt Sandgren Cecilia, 69 TSM Running
    5051 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Billberg Elin, 85
    5231 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Billberg Jonas, 84
    1182 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Billgren Patrik, 90
    1609 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Billgren Willy, 86
    4125 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Billinger Christine, 78
    968 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Billinger Johan, 81
    3905 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Billinger Stefan, 61
    46 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Bills Adam, 93 Hässelby SK
    3039 10 km Män Seedad kl. 11:00 Billström Fredrik, 90 AS Grosvad
    3044 10 km Män Seedad kl. 11:00 Biranvand Yavar, 90 Västerås LK
    3798 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Birge Mikael, 82
    1107 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Birgersson Rebecka, 89
    418 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Birkedahl Andreas, 79
    5421 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bjarnadottir Gudmunda, 56 Ibv
    3398 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bjerkeby Klas, 80
    673 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bjerkesjö Peter, 80
    3383 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Bjerkevall Marie, 87
    29 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Bjernhagen Hannes, 94 PiteRunners LDK
    4239 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bjerwe Helene, 83
    3150 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bjurling Erik, 68 Lonesome Runners
    249 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bjurman Magnus, 71 Vi Tackar
    8135 1km Knattar kl. 10:00 Bjurner Isabella, 10
    3312 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bjurner Pontus, 74 Hammarby IF Friidrott
    8136 1km Knattar kl. 10:00 Bjurner Sam, 12
    5321 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Björck Linnéa, 91
    8119 1km Knattar kl. 10:00 Björck Milton, 08
    4496 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Björck Ulrika, 72
    4124 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Björk Christine, 71 Uppsala
    6031 1km Knattar kl. 10:00 Björk Erik, 10 Terrible Tuesdays Triathlon Club
    926 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Björk Hannah, 88 Stockholm
    523 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Björk Ingrid, 59
    3612 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Björk Jakob, 98
    3252 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Björk Martin, 92
    4603 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Björk Sophie, 66 Djurö-Vindö IF
    3915 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Björk Susanna, 82 Trafikförvaltningen
    699 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Björkbacka Roger, 78 Täby
    4917 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Björkenlid Anita, 66
    3927 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Björklund Clara, 75 Södertälje
    4684 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Björklund Lina, 84 Acando
    8149 1km Knattar kl. 10:00 Björklund Meja, 09 Bromma
    8148 1km Knattar kl. 10:00 Björklund Nelly, 12 Bromma
    5536 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Björklund Tomas, 73 Bromma
    3980 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Björklund Victor, 73 Vällingby
    3992 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Björklunds Johanna, 82
    3931 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Björkroth Thomas, 60
    3842 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Björksten Petter, 89
    5221 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Björkström Giorgi J E, 76
    4307 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Björkvall Johanna, 74 Åyg
    200 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Björk-Werner Joel, 82 IK Sturehov
    3672 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Björnaes Jonathan, 90 Hässelby SK
    8142 1km Knattar kl. 10:00 Björndahl Agnes, 06 Örby/älvsjö
    8143 1km Knattar kl. 10:00 Björndahl Saga, 06 Örby/älvsjö
    1560 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Björndahl Stefan, 66 Örby/älvsjö
    1314 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Björnén Yvonne, 76 Nynäshamn Långdistansklubb
    1142 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Björnermark Thomas, 71
    3899 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Björnfot Sofia, 88
    3865 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Björnsson Linda, 81
    8039 1km Knattar kl. 10:00 Bjöwi Liam, 11 Älvsjö
    1127 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Bladh Stefan, 72 Bladerunner RC
    5550 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bladh Ullbors Peter, 85 Handelsbanken
    541 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 blanco susi jesus angel, 83
    498 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bley Gerhard, 63
    5015 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Blid Carolina, 94
    6040 1km Knattar kl. 10:00 Blix Ingrid, 10
    4976 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Blixt Bobo, 63 Åkerstorp Runners
    621 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Blixt Mårten, 75 Team Insight
    5289 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Blom Elisabet, 56
    951 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Blom Jonas, 80
    848 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Blom Katarina, 64 Stockholm
    4481 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Blom Sjögren Pernilla, 63
    245 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Blomdahl Magnus, 70 Kalix SK
    4379 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Blomén Lena, 72
    1011 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Blomfeldt Lars, 66 Ey
    6077 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Blomgren Fredrik, 71 Team B3IT
    3463 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Blommé Marie, 67 IF LInnéa
    192 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Blomquist Jens, 87
    435 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Blomquist Robert, 72
    4233 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Blomqvist Helena, 75
    3669 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Blomqvist Jonas, 74
    3671 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Blomqvist Jonas, 89
    270 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Blomqvist Mattias, 77 Fair trade Runners
    3497 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Blomqvist Michael, 86
    3365 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Blomsten Anna, 78 Rånäs 4H
    3881 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Blomstergren Sara, 83
    1563 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Blume Stefan, 71
    5261 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Blückert Karin, 84
    478 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bobeck Erik, 65 Tsm
    5324 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bodelius Lisa, 85
    6052 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bodén Claes, 66
    3592 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bodin Henrik, 68
    3217 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bodin Jonas, 81 Rönninge
    3523 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Boding Emelie, 87 Team Birkastan
    4202 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Boding Gunilla, 48
    3834 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Boding Peter, 79 Team Birkastan
    5441 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bohlin Patrik, 65
    3011 10 km Män Seedad kl. 11:00 Bohman Markus, 94 IF Linnéa
    3165 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bohnstedt Fredrik, 74
    3702 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bohnstedt H Claeson, 74
    4190 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bolin Anne-Christin, 52 Carlsberg IF
    337 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bolin Robin, 78 Pilgrimstad
    5548 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bolk Torbjörn, 83
    579 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bolmgren Kjell, 66 Tullbotorps IK
    1317 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Bolz Filippa, 94
    5288 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Boman Elisabeth, 72
    8082 1km Knattar kl. 10:00 Boman Victor, 06
    385 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bondesson Niklas, 80 Substance
    8050 1km Knattar kl. 10:00 Bonnevier Einar, 14
    3173 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bonnevier Håkan, 83
    1199 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Bonnevier Jonas, 81
    4446 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bonnevier Maria, 63
    4693 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bonow Olov, 80
    3040 10 km Män Seedad kl. 11:00 Boqvist Simon, 86
    4451 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Borekull Marielle, 82
    4453 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Borenstein Joseph, 88
    885 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Borg Elisabeth, 76
    8049 1km Knattar kl. 10:00 Borg Emilia, 09
    4087 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Borg Jeanette, 69
    5273 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Borg Kevin, 96
    8048 1km Knattar kl. 10:00 Borg Louise, 08 Haninge
    342 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Borg Thomas, 69 Pwc
    5297 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Borges Lara, 89 Dj
    146 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Borgman Daniel, 73
    4024 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Borgström Anders, 53
    6017 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Borgström Kristina, 79
    5469 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Borgudd Rasmus, 89
    3891 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bornhäll Finnbogadóttir Jana, 84
    134 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Boschini Paolo, 80
    3467 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bossoutrot Camille, 88
    818 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Boström Anders, 59
    3366 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Boström Anna, 85 Lokomotiv Innertavle
    3461 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Boström Björn, 69 Meckbach träning
    3176 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Boström Hans-Erik, 59
    538 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Boström Jens, 88
    260 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Boström Martin, 80
    4236 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Boström Windhamre Helena, 75
    4779 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Botrus Botrus, 00 Löparakademin
    8192 1km Knattar kl. 10:00 Bottner Holger, 13
    4502 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Boujenbe Nathalie, 74
    5176 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bouvin Jacqueline, 86
    5020 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bowitz Ivar, 82
    811 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Braathen Anders, 62
    1069 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Brandén Svante, 53 Aik
    3153 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Braniff Felipe, 77
    4191 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bratt Fialotta, 72 Bromma Caviar uv-rugbyklubb
    4091 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Bratt Karl, 85 Nacka
    99977 Återbud Grupp 3 kl. Bratt Peter, 44 Spånga
    3390 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Bredolt Pernilla, 85
    8131 1km Knattar kl. 10:00 Brehmer Cernik Hayley Alaska, 14 Stockholm
    3921 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bremberg Susanna, 61
    4062 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bremer Arne, 68
    307 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bringle Peter, 72 Gustavsberg
    3935 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bringsarve Thomas, 60
    5046 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Brink Erik, 91 Deloitte
    285 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Briselius Niklas, 77 Spånga
    4042 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Brodin Anna, 78
    1697 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Brodin Emil, 88
    8161 1km Knattar kl. 10:00 Brodin Isaak , 11
    53 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Brohult Linus, 72 Sveriges Television
    3241 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Brolin Magnus, 69 Swedbank
    1350 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Bromander Ing-Marie, 58
    1406 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Broni-Amponsah Lillemor, 65
    1200 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Brorsson Anna-Karin, 70 Håll i hatten
    3724 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Brorsson Linda, 73
    1192 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Brown David, 72 AZ IF
    886 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Brown Emily, 89
    1258 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Brown Eric, 98
    850 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Brownlee Robin, 85
    5208 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bruce Johan, 63 Meritmind
    4448 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Brudin Marianne, 66
    3850 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Brunberg Pia, 82
    3439 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Brunetti Anna Chiara, 83
    4454 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Brunqvist Markus, 88 Slomörtarna
    1102 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Bruzaeus Anna, 75
    3066 10 km Män Seedad kl. 11:00 Bryngelsson Johan, 79 Hammarby
    4154 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Brändholm Elin, 91 Deloitte
    4033 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Brändström Ann, 58
    3812 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bröte Oscar, 97
    1167 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Bröte Wilhelm, 59 Djursholm
    4701 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Budagova Huseyn, 00 Löparakademin
    4774 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bugdayci Melisa, 01 Löparakademin
    4841 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bui Nhat, 94 Löparakademin
    4553 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Burell Rebecka, 87
    4511 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Burendahl Nina, 85
    5509 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Burendahl Sofia, 77
    3405 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Burrows Agneta, 69
    692 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Buswell Rob, 78
    1391 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Buxbaum Klas, 92
    6049 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bylund Leif, 53 Salnecke Roadrunners
    4092 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bylund Sandra, 81
    593 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Byman Lina, 86 Stockholm City Triathlon
    1603 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Byström Bert, 44
    1296 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Byström Emma, 80
    1346 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Bäck Ida, 76
    3699 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bäck Krister, 55
    584 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bäck Kristoffer, 77 Mr Streams löparklubb
    4598 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bäck Sofia, 86
    3399 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bäcke Johan, 74
    1487 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Bäcklin Nina, 74
    3706 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bäcklund Lars, 69
    5481 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bäcklund Robin, 97
    1146 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Bäcklund Tina, 77
    3448 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bäckman Ann-Sophie, 69 Orangeriet Friskvård
    3474 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bäckman Caroline, 80
    211 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bäckman Jonas, 77
    8200 1km Knattar kl. 10:00 Bäckström Fanny, 005
    3184 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bäckström Inge, 56 KPA Pension
    4737 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bäckström Isac, 01 Löparakademin
    24 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Bäckström Joakim, 75 City Sweden
    61 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Bäckström Jonas, 77 IF Linnéa
    4336 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bäckström Karin, 81
    1313 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Bäckström Lars, 52
    4621 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bäckström Maria, 76 Ingen
    3768 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bäckström Martin, 78
    231 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bäckström Patrik, 78 IK Tellus
    1126 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Bäckström Stefan, 64 Drabanterna
    3354 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bäckström Tomas, 60 Ekerö Runners
    57 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Börefelt Christoffer, 81
    4061 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Börje Annika, 79
    4943 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Börje Annika, 79
    4978 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Börjegren Per, 89
    3373 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Börjesson Elin, 90
    13 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Börjesson Ludvig, 77 Örebro AIK
    356 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Börman Victor, 82 Åland
    392 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Böök Christoffer, 82
    207 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Böök Johan, 82 FC Snoka
    4795 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Cabdirsaq Hamze, 00 Löparakademin
    1625 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Cahling Hans, 66 TSM Running
    1624 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Cahling Jessica, 92
    4729 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Calissendorff Carl, 87 Löparakademin
    1623 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Callerholm Iris, 96
    721 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Callert Stefan, 68 Biab
    4527 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Callmeryd Clara, 81 Sky Hotel Apartments
    4108 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Camber Caroline, 84
    1002 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Camner Christina, 74
    1244 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Camozzo Caneve Benedetta, 75
    1175 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Capillo Carlo, 84
    4029 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Capone Angelo, 70
    3438 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Carlander Anna, 83
    1233 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Carlberg Anna, 76 If Rapp
    50 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Carlberg Daniel, 82 Umara Sports Club
    1559 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Carlberg Sören, 73
    770 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Carlbom Anders, 81 TSM
    4977 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Carleskär Bodil, 59 Ryssbergets IK
    1174 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Carlgren Hansson Yvonne, 70 Friskis & Svettis Partille
    5066 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Carling Emma, 71
    4891 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Carlsen Alex, 88 Dj
    4013 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Carlson Thomas, 66
    4873 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Carlsson Anna-Lena, 68
    1298 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Carlsson Erik, 86 IK Industri
    5089 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Carlsson Eva, 88
    5209 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Carlsson Johan, 80
    3709 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Carlsson Linda, 76 AFA Fritid
    4396 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Carlsson Linn, 85
    4436 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Carlsson Marie, 62 Fair trade Runners
    680 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Carlsson Petri, 72 Canis Löpus Åland
    3906 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Carlsson Stefan, 65 Huddinge
    3345 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Carlsson Thomas, 85 Solna
    738 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Carlsson Torbjörn, 59
    357 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Carlsson Viktor, 82
    604 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Carnehagen Mats, 68 Ibm
    4882 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Carolusson Ahlin Adrian, 95
    5044 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Carolusson Ahlin Ebba, 97
    1332 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Cars Gustaf, 83
    4460 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Carstelius Mathias, 72
    3303 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Cassar Peter, 89 Klarna
    3170 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Cassel Göran, 66
    505 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Casselbrant Gustav, 84
    1267 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Casselbrant Rebecka, 85
    4830 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Castillo Elias, 00 Löparakademin
    8034 1km Knattar kl. 10:00 Catela Aleksander, 11 Terrible Tuesdays
    3139 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Catela David, 80 Terrible Tuesdays
    5456 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Cater Peter, 81
    4380 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Catry Lena, 81 Bitsec
    3481 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Cavallin Christian, 58 Stockholm
    93 Halvmara Kvinnor Seedad kl. 12:00 Ceder Elin, 78 Solna
    3486 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Cedernaes Christopher, 86
    4886 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Cederqvist Åke, 40
    1134 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Celper Susanne, 77
    3476 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Centellini Patrik, 71
    4150 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Chan Dominic, 80 Stockholm
    6086 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Chapa Amado, 81 Stockholm City Triathlon
    477 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Chatelain Eric, 72 Nynäshamn Långdistansklubb
    1105 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Christensson Ralf, 66
    3734 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Chu Erik, 84 Stockholm
    8106 1km Knattar kl. 10:00 Cierlik Blanka, 10
    5357 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Cierlik Izabela, 84
    445 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Cifuentes Setterwall Marcela, 78 -
    4116 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Claesson Cecilia, 81 Deloitte
    3496 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Claesson Frida, 83
    1101 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Claesson Philip, 93 Hackers Bodega
    5182 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Clasénius Jeanette, 89
    4823 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Clemente Pamela, 00 Löparakademin
    3761 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Clementi Mario, 64
    1616 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Clevhagen Zonny, 81
    78 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Collin Ronny, 69 Örebro Aik
    3939 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Collin Thomas, 76
    4874 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Colman Aaron, 85
    3601 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Comstedt Roger, 65 Comstar
    3127 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Contreras Cristian, 76 Hägersten
    6034 1km Knattar kl. 10:00 Corlevi Emil, 009 IFK Lidingö
    4728 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Cornejo Ram, 89 Löparakademin
    941 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Corney Nina, 65
    4535 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Corradino Pernilla, 81
    4792 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Cort Felix, 01 Löparakademin
    1121 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Cortesi Francesca, 83 TSM running
    39 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Cortinovis Mario, 71 Enhörna if
    1531 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Corvini Ricardo, 79
    3643 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Cronelöv Joakim, 90 Omegapoint IF
    5595 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Cronier Henrik, 69 Cronier Elite Runners Team
    4459 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Cronqvist Mats, 62
    8130 1km Knattar kl. 10:00 Crossner Carl, 11
    5560 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Cruz Victor, 91
    1480 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Crøger Lange Natalie Marie, 91
    554 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Cöster Johan, 79 I love Doris
    6055 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Daag Anders, 60
    1303 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Dabhilkar Erika, 74
    4876 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Dackebro Ann-Charlotte, 70 Stockholm
    427 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Dackebro Bengt, 67 Stockholm
    4744 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Dagal Nureddin, 02 Löparakademin
    3180 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Dagerskog Henrik, 92
    5378 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Daghall Markus, 82 DDnD X
    3464 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Dahg Bo, 56 Dahg
    4251 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Dahg Ida, 85 Dahg
    452 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Dahl Anna, 86 Kåres löparakademi
    913 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Dahl Göran, 58
    4364 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Dahl Kurt, 51 Stockholm
    5497 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Dahl Sara, 68
    1608 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Dahl Viktoria, 63
    4123 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Dahl Bosta Christina, 54
    395 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Dahla Kenneth, 70
    4961 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Dahlbacka Beatrice, 67
    5345 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Dahlberg Malin, 69
    641 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Dahlberg Mikaela, 91 Bromma
    334 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Dahlberg Stefan, 63 Vattenfall IF stockholm
    4065 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Dahlbäck Emma, 70
    1242 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Dahlgren Beatrice, 94
    874 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Dahlgren Connu, 67 Delsbo
    3329 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Dahlgren Jan, 62
    1382 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Dahlgren Karin, 70 Delsbo
    878 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Dahlgren Per, 80
    4021 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Dahlin Anders, 75 Stockholm Frontrunners
    3543 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Dahlin Fredrik, 87
    1449 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Dahlin Martin, 75 Bagarmossen
    4989 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Dahlin Miranda, 94 Ryska Posten
    4516 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Dahlin Olle, 73
    3144 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Dahlman Erik, 67 Djurgårdens IF
    15 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Dahlmann Christian, 75 Upsala IF
    1628 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Dahlquist Karl, 88
    3387 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Dahlqvist Nathalie, 84 Svartviksklubben
    450 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Dahlqvist Peter, 62
    1152 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Dahlqvist Tommy, 67 Vallentuna
    4900 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Dahlström Anders, 61
    4934 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Dahlström Anna, 67
    4022 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Dahnberg Anders, 69
    1103 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Dakua Prakash, 81 Södertälje
    4121 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Dalin Christian, 84
    4139 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Dalström Ulrika, 68 Stockholm
    923 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Dalvik Håkan, 72
    3195 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Daneheim Jesper, 72 vinsta runners
    3030 10 km Män Seedad kl. 11:00 Danelius Johan, 68
    3229 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Danfors Leif, 73
    3375 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Daniel Jane, 82
    4925 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Danielsen Anna, 78
    1280 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Danielsson Jan-Erik, 61
    4381 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Danielsson Lennart, 43 Team Skavsåret IF
    1026 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Danielsson Lovisa, 89
    5433 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Danielsson Olivia, 94
    5577 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Danielsson Tomas, 81
    4141 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Danielsson Åsa, 63
    5085 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Danofsky Eva, 77
    3974 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Dantoft Adam, 92 Arådalensif
    3975 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Dantoft Filip, 92 Arådalensif
    4471 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Dap Maureen, 70 Fair trade Runners
    5531 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Dash Wagh Suvarna, 80
    3892 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Davidson Simon, 01 Tis
    3531 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Davidsson Erika, 90
    4321 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Davidsson Josefin, 79
    4573 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Davidsson Sandra, 88
    1150 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Davidsson Tomas, 75
    5 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Dawoud Nasir, 91 Eskilstuna friidrott
    3067 10 km Män Seedad kl. 11:00 Davour Magnus, 71
    5389 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 de Basso Melek, 79 Handelsbanken
    660 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 de Bourgh Pierre, 65 Lidingö Triathlon
    4244 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 de la Tajada Henrik, 73
    3004 10 km Män Seedad kl. 11:00 De Pedro Domingo Hector, 85 Högby IF
    5285 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 De Ron Lena, 62
    6028 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Dedering Olof, 75
    5552 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Dedic Semra, 88
    4794 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Delary Hamza, 00 Löparakademin
    4376 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Delberger Mattias, 69
    5127 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Delby Anders, 59
    5418 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Delby My, 83
    1207 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Delfin Alice, 96
    4635 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Delgado Therese, 82
    4331 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Dellback Karin, 81
    4145 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Denny Kathrina, 95 Hhh
    3212 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Dester John, 85 Jägarns Jaktlag
    255 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Diallo Mamadou, 51 Vilsta IK
    4611 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Diana Stefano, 78
    4848 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Diaz Trinidad Giancarlo Pool, 01 Löparakademin
    382 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Didrikson Emil, 70 Tango Brand Alliance
    107 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Diephuis Anders, 71
    674 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Diephuis Peter, 63
    5252 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Dinell Kalle, 73 Dj
    3152 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Djulstedt Fredrik, 81 Peab IF
    4093 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Djäken Charlotte, 83 Älta
    5302 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Domesjö Lars, 55
    4785 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Dominguez Gabriela, 90 Löparakademin
    5598 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Domisch Therese, 76
    5101 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Dongas Fredric, 68
    4843 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Dornell Tove, 87 Löparakademin
    560 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Drougge Jonas, 58 Skarpnäck
    5452 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Drugge Pernilla, 71
    703 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Dubreuil Sabine, 71
    882 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Dufva Mats, 67 Lonesome Runners
    914 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Dujardin Grégory, 71
    5502 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Dula Silvia, 78
    4914 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Dunberg Angelica, 78
    6004 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Duong Fredrik, 85
    99994 Återbud Seedad kl. Duvek Christer, 66 Skillingaryds FK
    1617 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Duvell Markus, 73
    1283 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Duvinger Kajsa, 82
    666 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Dyrendahl Patrik, 72 SF Media
    8030 1km Knattar kl. 10:00 Däversjö Adrian, 11
    4140 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Däversjö Dana, 76
    108 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Dölling Anders, 71
    723 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Döring Stefan, 86
    3143 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ebbeson Erik, 70 Cliff Mauer
    3582 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Eberhardt Harald, 88
    1542 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Eckerborn Lars, 56
    4664 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Eckerstedt Victor, 82
    416 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Edén Anders, 78 Aik
    1586 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Edgren Torbjörn, 73
    1506 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Edhager Peter, 69
    4885 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Edholm Agneta, 50
    1251 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Edholm Birger, 48
    3740 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Edholm Madelene, 82
    297 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Edholm Patrik, 77 Nacka
    3361 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Edholm Fjellstad Willy, 91 Moving Destiny
    3158 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Edin Fredric, 76
    5163 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Edin Johanna, 85 Kamrat och Idrottsförening KIF
    1256 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Edling Bodil, 77
    3443 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Edlund Ann-Charlotte, 56
    4119 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Edlund Charlotta, 85
    3507 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Edlund David, 94
    1286 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Edlund Frida, 90
    3820 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Edlund Gunilla, 57
    3174 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Edlund Hannes, 80 Vasasällskapet
    3977 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Edlund Jakob, 86
    4296 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Edlund Joanna, 85
    3026 10 km Män Seedad kl. 11:00 Edlund Patrik, 88
    1276 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Edlund Sofia, 65
    5186 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Edman Jenny, 80
    130 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Edmundsson Björn, 85
    5038 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Edoff David, 99
    467 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Edström Simon, 89
    915 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Edström Stefan, 70 Järfälla
    3784 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Edvardsson Max, 84 Solna
    8084 1km Knattar kl. 10:00 Edvinsson Leo, 13
    3755 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Edvinsson Maria, 70 Sats
    8083 1km Knattar kl. 10:00 Edvinsson Olle, 10
    5463 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Efrem Pierre, 85
    652 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Efremius Nuri, 68 Tumba
    3095 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Egnerfors Caroline, 78
    4581 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Egstam Sarah, 89
    5461 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ehrlund Petronella, 73 Meritmind
    675 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Eiborn Peter, 74 Star Vås
    3733 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Eigel Louise, 76
    3193 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Eirefelt Jesper, 71 Söderberg & Partners IF
    4926 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ek Anna, 70
    3517 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ek Camilla, 89
    49 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Ek Daniel, 77 Västerås lk
    4682 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ek Esa, 54
    3141 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ek Johan, 73
    3656 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ek Johan, 83 Racket Club
    5263 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ek Karolina, 72
    4370 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ek Lars, 52
    8033 1km Knattar kl. 10:00 Ek Linus, 10 Västerås
    635 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ek Michael, 75
    4153 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ekberg Daniel, 85
    5516 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ekberg Issa, 91 Resursteamet
    3240 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ekberg Magnus, 73 Handelsbanken
    884 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Ekberg Marie, 90
    4545 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ekblad Petter, 63
    4399 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ekblad Stenhammar Lisbet, 61
    813 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Ekblom Anders, 61 Sj
    578 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ekbom Karl Johan, 61 Ubuntu City Slackers
    6039 1km Knattar kl. 10:00 Ekborn Elise, 10
    99981 Återbud kl. Ekborn Elise, 10
    99982 Återbud kl. Ekborn Elise, 10
    99983 Återbud kl. Ekborn Elise, 10
    4927 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ekbrant Anna, 83
    433 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ekdahl Björn, 86
    4355 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ekenger Jennie, 81
    5541 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ekerholm Therese, 69
    470 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ekerlin Robert, 69
    5025 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ekeroth Daniel, 88 Handelsbanken
    3142 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ekesiöö Jesper, 77 OnePhone RC
    3475 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ekeståhl Catarina, 83
    434 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ekgren Björn, 70 Väsby SS triathlon
    1273 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Eklund Christoffer, 84 Sundbybergs FC
    5174 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Eklund Henrik, 67
    5173 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Eklund Isabelle, 90
    3824 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Eklund Peder, 60 Fortum
    1522 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Eklund Olofsson Stina, 70
    4040 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Eklundh Berg Anna Klara, 74
    438 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Ekman Elsa, 76
    988 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Ekman Josefin, 77
    250 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ekman Magnus, 77 Ik Hakarpspojkarna
    3386 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Ekman Mikaela, 90 Nasdaq
    669 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ekman Peder, 71
    4575 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ekman Sanna, 72
    3748 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ekman Krook David, 83
    213 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ekroth Jonas, 68 Kungsholmens Harriers
    8159 1km Knattar kl. 10:00 Ekstam Margit, 08
    5395 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ekstedt Mikael, 74
    120 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ekström Andreas, 72 Trappsniglarna
    1504 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ekström Chritian, 55
    493 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ekström Fredrik, 73
    526 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ekström Johan, 73 Taby
    4434 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ekström Lisa, 78
    1032 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Ekström Madeleine, 84
    3249 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ekström Magnus, 76
    3297 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ekström Per, 70
    1211 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ekvall Anders, 61
    4755 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 El Sayed Amro, 93 Löparakademin
    5004 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Elachkari Fadoua , 001 Löparakademin
    4849 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Elahi Linda, 01 Löparakademin
    5599 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Eldelind Karolina, 76
    1288 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Eldh Rinaldo Elin, 91
    792 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Eldhagen Erik, 74
    95 Halvmara Kvinnor Seedad kl. 12:00 Eldholm Annemarie, 70 Camp019/Örebro AIK
    4488 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Elfsberg Mona, 59
    1500 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Elger Paul Christian, 82
    3574 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Elgstrand Hanna, 86
    3817 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Elgstrand Oskar, 85
    400 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Eliasson Andreas, 86 Bromma
    79 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Elinder Daniel, 77 Papphammarpojkarna
    4318 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ellgren Jörgen, 65
    556 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Elliot John, 64 Täby IS
    3566 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ellström Gustaf, 82
    3521 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ellström Nils, 51
    3076 10 km Män Seedad kl. 11:00 Elmér Pontus, 70 IFK Lidingö Friidrott
    158 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Elo Jyrki, 63
    1444 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 El-Sayed Magdalena, 77
    8090 1km Knattar kl. 10:00 Elwin Frank, 12
    3718 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Elwin Linda, 74
    8089 1km Knattar kl. 10:00 Elwin Vilma, 10
    1203 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Emberland Straum Amalie, 94
    3120 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Emet Christoffe, 89
    4015 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Emirandetti Amanda, 80
    1181 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Enbuske Johan, 71 Snedsteget Slimclub
    3757 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Enbuske Marie, 69
    133 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Eneholm Bo, 66 Vällingby
    80 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Eneqvist Mattias, 76 Puppy TS
    1311 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Enetoft Bengt, 50
    4465 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Engardt Mats, 61
    845 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Engberg Björn, 57 Handelsbanken
    3275 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Engberg Niklas, 88 Creuna
    4255 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Engberg Krantz Inga-Lill, 67
    4424 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Engberg Krantz Magnus, 64
    5024 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Engholm Diana, 82
    397 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Engholm Mattias, 74
    4410 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Englund Louise, 81
    540 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Engman Jesper, 74
    4812 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Engman Rasmus, 01 Löparakademin
    5150 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Engqvist Henrik, 80
    1248 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Engst Berit, 71 Hsif
    3482 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Engstrand Christian, 85
    8133 1km Knattar kl. 10:00 Engström Alvar, 10 Turebergs FK
    860 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Engström Catrine, 92
    3121 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Engström Christer, 73
    3263 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Engström David, 75
    1310 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Engström Fredrik, 56 Upplands Ekeby
    4215 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Engström Hans, 51
    4710 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Engström Islam, 00 Löparakademin
    5112 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Engström Jenny, 87
    251 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Engström Magnus, 63 Fredrikshofs FIF
    4198 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Engström Marlene, 73 Kumla
    8132 1km Knattar kl. 10:00 Engström Venla, 07 Turebergs FK
    1295 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Engvall Emma, 93
    3491 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Enholm Niklas, 90
    4178 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Enmark Eva, 57
    4403 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Enskog Robert, 61
    4862 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Erdenesaikhan Maral, 01 Löparakademin
    5520 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Erdenstam Stefan, 67 Borensberg
    5298 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ericson Lars, 63
    5342 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ericson Malin, 89
    670 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ericson Per, 58 CK Myrsjö
    489 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Ericson Hållén Fanny, 91 Hallandsgatan
    368 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ericson Hållén Petter, 86 Hallandsgatan
    4308 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ericsson Johanna, 73
    5299 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ericsson Lars, 63 Tyresö
    3710 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ericsson Leif, 42 Sorunda IF
    5332 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ericsson Mia, 65 Handelsbanken
    324 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ericsson Roine, 74 Sollentuna
    4990 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ericsson William, 92 Ryska Posten
    783 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Erik Johan, 71
    3239 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Erik Lucas, 74 Hammarby IF
    3290 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Eriklin Pär, 70 Kranglan runners
    411 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Eriksson Anders, 64 Team Skavsåret IF
    4913 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Angelica, 88
    1210 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Eriksson Anna, 73
    4007 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Eriksson Ann-Sofie, 68
    126 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Eriksson Benny, 72 Fair trade Runners
    428 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Eriksson Benny, 59 Nynäshamn långdistansklubb
    363 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Eriksson Catharina, 66 Huddinge AIS
    5011 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Christer, 47
    4000 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Eriksson Christina, 61 slimos löpargrupp
    3168 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Eriksson Daniel, 83
    3499 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Eriksson Daniel, 77
    1185 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Eriksson Didrik, 92
    5067 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Emma, 87 Pappa Putte LK
    906 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Eriksson Fredrik, 64
    3515 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Eriksson Fredrik, 67 Jobstory
    5314 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Fredrik, 83
    3549 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Eriksson Frida, 83 Huddinge AIS
    3956 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Eriksson Hans, 70 IF Linnéa
    4243 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Eriksson Henrik, 76
    4001 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Eriksson Jessica, 88 slimos löparklubb
    5048 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Josefin, 82
    5255 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Karin, 60 Stockholm
    567 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Eriksson Karl Johan, 69 TSM Running
    4342 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Eriksson Katarina, 67
    4350 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Eriksson Katarina, 89
    3554 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Eriksson Kristian, 90 Lynxrunclub
    779 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Eriksson Linda, 88 Umara Sports Club
    4390 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Eriksson Linda, 77
    1306 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Eriksson Malin, 85
    3752 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Eriksson Malin, 69 Runacademy IF
    1164 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Eriksson Marcus, 91
    5081 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Maria, 88
    1446 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Eriksson Martin, 80 Projektengagemang
    1063 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Eriksson Michael, 66
    3807 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Eriksson Ninnie, 85
    5431 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Norma, 67
    3281 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Eriksson Ola, 68 Kropp & Kultur
    5294 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Olle, 87
    303 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Eriksson Per-Jan, 65 Team Dylan
    1513 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Eriksson Peter, 72
    3846 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Eriksson Petter, 78 Fortum
    3149 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Eriksson Pontus, 90 Bollnäs
    77 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Eriksson Robert, 67 Risets raketer
    3321 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Eriksson Robert, 76
    4562 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Eriksson Roger, 73
    3884 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Eriksson Sara, 91 Stockholm
    23 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Eriksson Simon, 82 Terrible Tuesdays Triathlon Club
    4607 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Eriksson Stefan, 62
    4629 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Eriksson Susanne, 57
    339 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Eriksson Thomas, 63
    1581 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Eriksson Thomas, 65
    3349 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Eriksson Thomas, 57
    3936 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Eriksson Thomas, 82
    483 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Eriksson Tomas, 72
    742 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Eriksson Tommy, 59 Nynäshamn LDK
    1163 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Eriksson Ulrika, 76 Bromma
    4667 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Eriksson Victoria, 95
    5432 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Edholm Oliver, 93
    1456 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Erkers Mats, 58 Run4life
    1058 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Erlander Mattias, 97 Hummelbävern
    1228 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Erlandsson Anna, 79
    3130 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Erlandsson Daniel, 87 Solna
    3538 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Erlandsson Eva, 68 Täby
    51 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Erlandsson Johannes, 68 Team Hybris
    4531 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Erlandsson Karin, 89 Sky Hotel Apartments
    3539 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Erlandsson Sandra, 00 Täby
    3520 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Erlandsson Kaufmann Elisabeth, 66 Falun
    5358 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Erlingsson Maria, 83
    4842 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ershad Arash, 89 Löparakademin
    864 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Erstadius Christer, 54 Vallentuna FK
    4799 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Esam Leith, 01 Löparakademin
    4956 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Esbjörnsson Oscar, 85
    4781 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Escobar Victoria, 93 Löparakademin
    1378 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Espinoza José Luis, 84
    5394 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Espinoza Micaela, 92
    5083 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Estefors Maria, 84
    1466 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Evans Sebastian, 79 Kattbussen
    4617 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ewertzh Glen, 65
    991 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Fager Patrick, 82
    1465 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Fagerfjäll Mayako, 71 Kattbussen
    454 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Fagerholm Nina, 65 Club Running Sweden
    557 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Fahlvik John, 82
    4429 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Fahlvik Malin, 88
    8166 1km Knattar kl. 10:00 Falk Edward, 10
    8167 1km Knattar kl. 10:00 Falk Emmylou, 13
    3060 10 km Män Seedad kl. 11:00 Falk Eric, 80
    1357 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Falk Hiowt, 68
    4272 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Falk Jan, 63
    1033 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Falk Madeleine, 67
    1312 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Falk Michael, 77
    5448 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Falk Pontus, 65 Sky Hotel Apartments
    4922 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Falk Pär, 62
    3990 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Falk Zahida, 79 Älta
    4928 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Falkenius Anna, 73
    8009 1km Knattar kl. 10:00 Falkenius Ebba, 09
    969 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Falkenström Johan, 80
    855 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Falkkloo Carl, 75 Expressen
    6037 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Fannberg Magni, 79
    5471 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Farid Aylin, 83
    5346 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Fasth Malin, 91
    3920 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Faxell Susanne, 63
    440 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Faxén Charlotta, 76 Stockholm
    1013 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Faxö Lars, 52 Friskis&Svettis Haninge
    8078 1km Knattar kl. 10:00 Fedoriw Vega, 08
    4420 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Feledi Margareta, 63 Fagersjö
    5177 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Fels Rebecca, 90
    710 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ferbe Staffan, 80
    4999 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ferdinandsson Caroline, 84
    89 Halvmara Kvinnor Seedad kl. 12:00 Ferenc Katalin, 94 Club Running Sweden
    4780 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Fernando Chrishan, 98 Löparakademin
    1326 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Fernqvist Frida, 85
    5486 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Fernström Sofia, 78
    594 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Fernvall Linda, 71
    3737 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Fernvall Lotte, 66
    4234 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ferry Helena, 80
    5100 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Finke Frederike, 84
    3123 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Finnerman Christian, 79 CSKA Ribbakov
    3018 10 km Män Seedad kl. 11:00 Finsen Bour-Hil Yassin, 78 Degnemoseløberen
    794 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Firet Leon, 84
    350 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Fjeldheim Trygve, 75 Team Sportsmanden
    3197 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Flachsbinder Joakim, 89 Stockholm
    199 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Flisberg Joakim, 74 Huddinge AIS
    376 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Flodin Andreas, 77
    3504 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Flodin Daniel, 71 Enskede
    5007 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Flodin Samuel, 02 Gt/76
    1240 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Flodmark Åsa, 80 Tullinge
    4847 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Florencia Dominguez Alavi Selena, 01 Löparakademin
    787 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Floresjö Elin, 83 SCT
    490 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Fogelberg Felix, 89 Snöleoparden
    5555 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Folkeson Ulrika, 65
    3104 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Folkesson Anders, 79
    3762 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Folkesson Marit, 65 Stockholm
    3647 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Fondelius Joakim, 67
    545 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Fornander Johan, 85 Trafikförvaltningen
    5476 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Forngren Riitta, 71
    5130 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Fornhem Hanna, 77 Uppsala
    5131 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Fornhem Jan, 76 Uppsala
    4360 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Fors Kristin, 77
    97 Halvmara Kvinnor Seedad kl. 12:00 Fors Magdalena, 92 Terrible Tuesdays Triathlon
    1081 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Fors Sara, 80
    3458 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Forsberg Birger, 52 Slif
    4790 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Forsberg Elin, 01 Löparakademin
    4193 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Forsberg Fina, 81
    901 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Forsberg Fredrik, 71
    935 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Forsberg Helena, 73
    1177 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Forsberg Linda, 95 -
    237 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Forsberg Linus, 67 Eriks restauranger
    5099 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Forsberg Marielle, 87 Knubbis & Arnold
    492 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Forsberg Mats, 72 Sollentuna
    4579 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Forsberg Sara, 79
    3389 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Forsberg Sofie, 93 Sky Hotel Apartments
    4008 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Forsblad Anders, 77
    3529 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Forsell Erik, 75
    1627 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Forsell Karin, 66 Vallentuna
    5371 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Forsell Marie, 59
    4194 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Forsgren Lena, 81
    3882 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Forsgren Sara, 62 FmLog Arvidsjaur
    3395 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Forsgren Ulrika, 85
    113 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Forslin Anders, 76 AstraZeneca IF
    5185 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Forsman Jennifer, 91
    5280 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Forsman Krister, 64
    3783 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Forsman Mattis, 85
    3791 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Forsman Mikael, 86
    3274 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Forsman Niclas, 85
    5318 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Forsman Dennemo Linda, 74
    8080 1km Knattar kl. 10:00 Forsman Dennemo Noah, 09
    8081 1km Knattar kl. 10:00 Forsman Dennemo Oliver, 12
    3776 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Forsmark Emilie, 91
    1434 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Forsmark Maria, 72
    3216 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Forsner Jonas, 89 AS Grosvad
    1587 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Forss Tomas, 67
    8115 1km Knattar kl. 10:00 Forssell Olivia, 10
    3843 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Forssell Petter, 75
    3096 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Forsström Linda, 79 Ica Running Club
    1065 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Forsström Mikael, 61 Runday IF
    4651 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Forsström Ulf, 65
    1366 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Forster Jonathan, 78
    5349 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Forster Måns, 65
    3639 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Fowler James, 83
    4758 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Francisco Noelle, 93 Löparakademin
    1318 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Franco Fredric, 92
    22 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Franco Cereceda Daniel, 82 IKJ Haninge
    369 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Frank Maria, 83 IF Linnéa
    3782 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Frank Mattias, 74
    4569 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Frankin Sanne, 88
    5073 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Franklin Erik, 82
    5146 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Franklin Helmi, 49 Kista
    4235 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Fransson Ingela, 66
    3050 10 km Män Seedad kl. 11:00 Fransson Kristoffer, 89
    4858 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Fransson Unver Denice (Sam), 01 Löparakademin
    1202 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Franzén Anna, 63
    4133 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Franzén Claudia, 73
    3620 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Franzén Jan, 76
    3786 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Franzon Mathias, 73
    1270 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Fred Charlotta, 74
    1700 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Fred Magnus Sky Hotel Apartments
    1519 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Fred Petter, 72
    3428 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Fredborg Anna, 85 Stockholm
    1300 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Fredlund Erik, 75
    3971 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Frejhammar Urban, 66
    367 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Frenander Lotta, 61 Uppsala LK
    4032 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Frencken Ann-Christine, 77
    5569 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Frendby Zandra, 85
    4199 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Freud Fredrik, 80 Bovallius
    1493 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Freudenthal Mirjam, 74
    4536 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Frey Peter, 73 Expressen
    3090 10 km Män Seedad kl. 11:00 Frey Svante, 74
    796 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Friberg Anneli, 77 IF Linnéa
    4280 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Friberg Jeanette, 62
    5187 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Friberg Jenny, 77
    5233 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Friberg Jonas, 82
    795 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Friberg Lars, 49 IF Linnéa
    6076 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Friberg Lars, 62 Swedbank IF
    3484 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Frick Christina, 87
    190 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Frick Jakob, 81 Enskede
    1418 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Frick Louise, 83
    1417 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Frick Mattias, 80 Ingen
    5196 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Frid Emma, 75 IFK Frid
    897 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Frid Fanny, 93 Hundels
    8019 1km Knattar kl. 10:00 Fridblom Ejje, 09
    3862 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Frigell Rebecca, 73
    3253 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Frisk Martin, 91 Kronobergs BK
    5111 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Frisk Mattias, 70
    220 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Frisk Peter, 64 Åkersberga
    1096 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Frisk Pär, 62 Viltid
    6066 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Frithiof Mattias, 78 Swedbank IF
    3222 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Frohm Edward, 97
    3221 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Frohm Kenneth, 67 Bubb.se
    693 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Fromell Robert, 65 Trafikförvaltningen
    1074 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Froste Nils, 69 Enskede
    563 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Frostell John-Henrik, 80 Elu IF
    241 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Fruhling Love, 80
    309 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Frühling Petter, 82
    5450 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Frykholm Per, 65
    56 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Fröblom Björn, 78 Terrible Tuesdays
    1071 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Fröjel Niclas, 82
    558 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Frölid Jonas, 73
    824 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Fröström Anna, 75 Nldk
    3003 10 km Män Seedad kl. 11:00 Fshia Robel, 96 Spårvägens FK
    365 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Fsiha Tsega, 96 Eskilstuna friidrott
    4732 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Fu Conny, 01 Löparakademin
    4881 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Fuchs Julio, 65
    5366 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Funck Marianne, 66 Bromma IF
    3414 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Funcke Maria, 64
    6072 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Fundin Paul, 63 Gransbo FF
    3054 10 km Män Seedad kl. 11:00 Furberg Niklas, 80 Creuna
    109 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Furuskar Anders, 70 Ericsson IK
    177 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Furuskär Håkan, 67
    8151 1km Knattar kl. 10:00 Furåker Adrian, 09
    3078 10 km Män Seedad kl. 11:00 Furåker Torbjörn, 72 Linnea
    3397 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Förberg Daniel, 74 Fredrikshof
    3616 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Förberg Jan, 42 Hammarby Friidrott
    569 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Gabrielsson Karin, 78
    3289 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Gabrielsson Otto, 81
    5442 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Gahagan Patrick, 62 Runacademy
    4071 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gallina Barbara, 75 Friskis Svettis
    3063 10 km Män Seedad kl. 11:00 Galvenius Hugo, 87
    305 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Galyas Peter, 64 Umara Sports Club
    1694 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Ganbaatar Elise, 93
    4533 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Garanovic Janet, 89 Sky Hotel Apartments
    950 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Garate Javier, 76
    4297 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Garcia Hultqvist Josefina, 72 Ronehamn
    5114 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Garding Anna, 86
    3558 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Garnier Emmanuel, 86
    5283 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gasparyan Kristine, 81
    1076 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Geaney Norman, 73 Mikkeller running club
    931 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Gebert Hans, 60 Gebert Konsulting
    5420 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Geiger Thomas, 90
    3200 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Geijer Johan, 74 AXA Sports Club
    4442 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Geijer Maria, 83
    907 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Gejrot Fredrik, 56 Dif
    4415 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gelinder Maria, 77
    4262 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gentili Isabella, 86
    834 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Gerhardsson Ansi, 63
    927 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Gerner Hannah, 71 Öfvre runners
    895 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Gerschwiler Fabian, 80
    3480 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Gerstner Christina, 87
    4387 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ghebremariam Linda, 86
    4778 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ghirmai Tirsit, 01 Löparakademin
    4955 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Giagheddu Marta, 87
    6 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Gidewall Martin, 76 IFK Tumba
    5310 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gidlund Charlotta, 85
    1330 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Gidlund Martin, 84
    4362 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Giglio Kristy, 87
    5329 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gillberg Louise, 90
    3098 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Gilson Erin, 81 IF Linnéa
    4829 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ginsburg Larsson Lina, 01 Löparakademin
    8193 1km Knattar kl. 10:00 Giorgi Anna, 009
    129 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Giorgi Bertrand, 76
    8194 1km Knattar kl. 10:00 Giorgi Louis, 10
    5464 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Girard Pierre, 83
    317 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Girard Romain, 77
    4137 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gjeldnes Marianne, 85 Jägarns Jaktlag
    1268 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Glaas Catharina, 77 Bredängby
    4111 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Glaas Johan, 78 Bredängby
    1503 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Glans Patrik, 67 åkersberga sk
    4418 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gleisner Magdalena, 72
    3789 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Gleisner Mia, 74 NCC IF Stockholm
    3887 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Godman Sara, 85
    1204 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Goldie Adam, 80
    5117 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Gomes Ruales Diego, 82
    3703 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Good Jonathan, 86
    4783 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gorie Maggie, 91 Löparakademin
    1562 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Gothe Stefan, 69 Bagarmossen
    4142 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Gottfridson David, 89 Roland Berger
    4397 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Gottfridsson Linus, 86
    8109 1km Knattar kl. 10:00 Gottvall Ellen, 12
    8107 Återbud kl. Gottvall Maria, 80
    8114 Återbud kl. Gottvall Martin, 79
    8108 1km Knattar kl. 10:00 Gottvall Vera, 11
    4766 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Goudas Dimitrios, 01 Löparakademin
    5052 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 gradin bendixen Elin, 77
    861 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Grahn Cecilia, 70 Annas fanclub
    8188 1km Knattar kl. 10:00 Grahn Emilie, 007 Hammarby Friidrott
    8187 1km Knattar kl. 10:00 Grahn Olivia, 006 Hammarby Friidrott
    5564 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Grahnen Viktoria, 86 AV IK
    3657 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Gramen Johan, 81
    585 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Gran Kurt-Henrik, 60
    4980 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Granath Britta, 82
    4206 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Granath Kjell, 62 Sofia
    99993 Återbud Seedad kl. Granath Kjell, 62 Sofia
    99995 Återbud Seedad kl. Granath Kjell, 62 Sofia
    3453 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Granberg Björn, 58 Operans IF
    4371 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Granberg Lars, 60 Lidingö
    618 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Granberg Markus, 86 Golden Studs
    4597 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Granberg Sofia, 98 Lidingö
    3264 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Grandin Mats, 70 Sigtuna
    4443 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Graner Maria, 73
    279 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Granhed Mikael, 76
    3273 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Granlund Anders, 74 Åkersberga Triathlonförening
    4590 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Granlund Maria, 71 Segeltorp
    5120 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Granlund Mia, 74
    3827 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Granlöf Per, 71
    1600 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Granqvist Kristina, 68 RB Alumni
    6026 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Granroth Evelina, 89
    606 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Granåsen Magdalena, 78
    1441 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Grape Vesterlund Mari, 82
    6048 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Grass Jan, 52
    739 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Green Todd, 83 ssideline city
    355 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Green Wictor, 90
    985 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Greinsmark Jonny, 60 Greinsmark Konsult
    6051 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Grenås Frida, 87
    1331 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Griksch Michael, 64 Runday
    4209 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Grimfors Lukas, 84
    3785 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Grinell Fredrik, 82 Octapharma Engineering
    17 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Grip Oskar, 83
    5234 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Gross Jonas, 71
    4875 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Grudin Charlotta, 61
    1488 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Grufvman Ingrid, 71
    5363 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Grundel Maria, 76
    4351 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Grundler Karin, 74
    3304 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Gruvstedt Peter, 79 AstraZeneca IF
    1173 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Grzesica Wojciech, 75 Elite sports
    364 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Grähs Charlotta, 71
    1053 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Gräns Martin, 76 FBI Tullinge
    1691 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Grönberg Alica, 94
    5546 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Gröndahl Thomas, 66
    3726 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Grönlund Linn, 88
    3562 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Grönlund Lisa, 85
    501 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Grönlund Martin, 86
    5259 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Grönquist-Andrén Karin, 45
    3171 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Gudmundsson Gunnar, 55
    3022 10 km Män Seedad kl. 11:00 Gudmundsson Simon, 92 Falu IK
    4082 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Guldberg Björn, 51
    1372 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Gullberg Johan, 85 Netupdate
    4187 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gunér Anna, 65
    3457 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Gunnarson Bertil, 48
    4079 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gunnarson Birgitta, 53
    3248 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Gunnartz Kristoffer, 70
    212 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Gunningberg Jonas, 86
    572 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Gunsell Katarina, 72 Runacademy IF
    3424 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Gustafsson Anette, 62
    5123 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gustafsson Ann-Charlotte, 73
    4968 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gustafsson Björg, 51 Härochnu
    3369 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Gustafsson Caroline, 89
    145 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Gustafsson Christer, 69 Ericsson IF
    3134 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Gustafsson David, 91 AS Grosvad
    4160 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gustafsson Ellinor, 61 Atlas Copco IF
    5078 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gustafsson Erika, 93 Åyg
    497 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Gustafsson Fredrik, 81 Spif triathlon
    3167 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Gustafsson Fredrik, 71
    3573 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Gustafsson Hamza, 94 Hamzaklubben
    543 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Gustafsson Joacim, 76 Länsförsäkringar
    19 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Gustafsson Johan, 76 Tjalve IF
    4322 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gustafsson Josefine, 89 Stockhom
    3226 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Gustafsson Kristoffer, 83 Gullspångs IF
    3567 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Gustafsson Lars, 81
    3715 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Gustafsson Lina, 83 Deloitte
    3023 10 km Män Seedad kl. 11:00 Gustafsson Linus, 94 Spårvägens FK
    768 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Gustafsson Maja, 71
    4455 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Gustafsson Martin, 81 Bromma
    4189 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gustafsson Nathalie, 74 Ekerö
    665 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Gustafsson Pär, 70 Hallstavik
    3877 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Gustafsson Ronnie, 69
    4690 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gustafsson Sara, 90
    920 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Gustafsson Sophia, 86 Solna
    3940 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Gustafsson Thomas, 48
    3946 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Gustafsson Tom, 84 Creuna
    424 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Gustafsson Åsa, 89
    3440 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Gustavsson Anna, 84
    40 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Gustavsson Axel, 88 IK Akele
    209 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Gustavsson Johannes, 76
    5036 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gustavsson Josefin, 90 wätt snabba
    5245 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gustavsson Julia, 88
    577 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Gustavsson Kit, 80 Expressen
    4433 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gustavsson Malin, 83
    292 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Gustavsson Oscar, 92 Vallentuna-Össeby OL
    1088 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Gustavsson Pär, 67
    4213 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gustavsson Susanne, 71
    3568 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Guzel Christina, 79 Upplands väsby
    344 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Gyllebring Torbjörn, 81 Team Nordic Trail
    4666 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gyllenfalk Veronica, 91
    4674 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gyllenfalk Viveca, 95
    649 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Gyllenflykt Michael, 72 IFK Benbrott
    4314 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Gyllenhak Jonas, 77
    4695 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Gyllennot Jan, 45 Coop
    1470 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Gyllensvärd Mikael, 83 Stockholm
    3719 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Gyllhem Linda, 81
    8162 1km Knattar kl. 10:00 Gyllström Ragnhild, 11
    629 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Günther Mattias, 78 Räveslätt IK
    5193 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gåling Jenny, 91
    6027 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Gåvsten Sofia, 79 Uppsala LK
    8067 1km Knattar kl. 10:00 Gäfvert Essy, 12
    4300 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Gäfvert Johan, 76
    4306 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Gärderud Johan, 77 Spotify
    4056 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gärdin Annica, 66
    3370 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Gärtner Catarina, 88 Ekerö Runners
    150 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Göhlman David, 67 Enebybergs IF
    3192 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Göransson Adam, 80 Vens springsällskap
    135 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Göransson Carl, 76 Copacabana BoIS
    3394 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Göransson Elisabet, 82 Ragunda
    5217 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Göransson Johan, 77
    4407 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Götesson Charlott, 73 Rolloff
    8097 1km Knattar kl. 10:00 Götesson Scherman Tilda, 09
    1052 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Götze Martin, 64 Tsm
    5398 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Haack Mikael, 83
    494 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Haag Fredrik, 93
    763 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Haag Stefan, 74 IFK Lidingö Friidrott
    1469 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hacksell Mikael, 64 Team Club Running Stockholm
    623 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Haegeland Martin, 81 Swedbank
    5532 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Haern Suzanne, 70
    1385 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Hag Karolina, 85
    953 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Hagberg Jenny, 73
    5326 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hagberg Linda, 67 Hägersten
    3260 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hagberg Mats, 58
    790 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hagebring Johan, 76
    4561 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hagelin Roger, 70
    1155 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hagelin Torbjörn, 61 Byggnads
    3753 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hagermark Marcus, 75
    4890 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Haggren Albin, 94 Dj
    4060 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Haglund Annika, 70
    650 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Haglund Niklas, 73
    3570 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Haglund Patrik, 69
    3917 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Haglund Susanna, 92
    1588 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Haglund Tomas, 63
    351 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Haglund Ulf, 71 SK Skinnsberg
    8195 1km Knattar kl. 10:00 Hagman Helga, 009
    2 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Hagos Merih, 98 Eskilstuna friidrott
    3421 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hagsten Andreas, 84
    508 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hagström Johannes, 89 Enskede
    4725 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Haile Simon, 01 Löparakademin
    5417 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Haile Berih Mussie, 68
    3334 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Haji Sofian, 96 Eskilstuna Friidrott
    1550 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hajiakbar Azadeh, 93
    4017 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Halilovic Reed Amela, 84 Stockholm
    5142 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hall Helena, 94
    5070 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hallberg Alexandra, 87
    412 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hallberg Anders, 73 Sune IK
    1229 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Hallberg Anna, 72 Enköpings AI
    5079 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hallberg Erik, 80
    3617 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hallberg Jan, 57
    917 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hallberg Jörgen, 71 Enköpings AI
    620 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hallberg Markus, 75
    4592 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hallblom Charlotte, 69
    3025 10 km Män Seedad kl. 11:00 Hallbäck Marcus, 92 Ryska Posten
    252 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Halldin Martin, 73 Atg
    3469 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Hallenberg Carin, 88
    1463 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hallersbo Mattias, 93
    1158 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Hallesius Ulrika, 70
    104 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Hallgren Alex, 84 Team Solidaritet
    696 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hallgren Robin, 85 Bromma
    958 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hallin Jesper, 69
    3266 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hallin Mikael, 80
    589 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Halling Leonard, 92 Hackers Bodega
    6062 10 km Män Seedad kl. 11:00 Hallsten Kristian, 73 Tri Syd
    318 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Halonen Rauno, 67
    3201 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Halvarsson Johan, 88
    5573 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hamberg Emma, 71 Föra AIK
    1631 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Hamill-Keays Anna-Lena, 72
    1632 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hamill-Keays Jeremy, 66
    4207 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hamlin David, 79
    3627 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Hammargren Jeanette, 69 Bromma
    4168 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hammarlund Emma, 85
    1416 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Hammarström Lotta, 71
    4548 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hammouda Leila, 69 Runacademy IF
    840 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Hamnström Beatrice, 94
    3091 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Hamnvik Lisbeth, 74 Privat
    5167 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hamre Ingvar, 77
    3777 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hamrén Mattias, 85
    1336 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hamrin Göran, 70
    3254 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hamrin Martin, 83 Sundbyberg
    1090 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hankers Patrik, 65
    3255 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hanner Martin, 78
    1475 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hano Ramon, 56 Mexico
    3698 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hansen Krister, 77 Ev
    5108 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hanson Frida, 76
    409 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hansson Alexander, 80 Trimble IF
    3494 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hansson Claes, 55 Os80
    3118 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hansson Fredrik, 91
    3166 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hansson Fredrik, 91 Os80
    5102 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hansson Fredrik, 80 SF Media
    3062 10 km Män Seedad kl. 11:00 Hansson Joachim, 73
    3140 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hansson Johan, 75 Hässelby SK
    1036 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hansson Magnus, 64
    3863 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Hansson Rebecca, 82
    3953 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hansson Torbjörn, 44 Essingeudde1
    3268 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Haraldsson Mikael, 64
    27 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Hardeström Andreas, 80 IF Linnea
    8006 1km Knattar kl. 10:00 Hardeström Vincent, 09 IF Linnea
    684 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Hardin Pia, 64
    3391 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Harding Rebecka, 88
    8117 1km Knattar kl. 10:00 Hardwicke Edgar, 13
    1471 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hardwicke Michael, 75
    8116 1km Knattar kl. 10:00 Hardwicke Owen, 09
    8053 1km Knattar kl. 10:00 Harlen Emmy, 05
    8054 1km Knattar kl. 10:00 Harlen Oscar, 07
    3202 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Harlén Johan, 81
    4228 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Harlén Sofia, 73
    1393 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Harlin Kaarin, 64
    221 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Harling Justus, 76
    877 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Harmant Cyrille, 70
    4473 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Harmenberg Maria, 88
    4856 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hartalidis Andreas, 01 Löparakademin
    1368 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hartley Jimmy, 64
    4860 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hassan Huda, 01 Löparakademin
    4747 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hassan Saif, 01 Löparakademin
    1279 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hassel Daniel, 88
    4733 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hasselström Erika, 01 Löparakademin
    8 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Hatefnejad Tony, 87 IFK Skövde FIK
    4752 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hattara Satu, 79 Löparakademin
    5201 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hausel Jim, 82
    636 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hautaluoma Mikael, 86 Hallandsgatan
    3188 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hedberg Jakob, 72 Uppsala löparklubb
    1576 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Hedberg Kristina, 71
    1452 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Hedberg Matilda, 90
    706 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hedberg Samuel, 87
    3888 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hedberg Sebastian, 87
    3509 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hedbom David, 71
    1367 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Hedbom Janna, 83
    4328 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hedbrant Kajsa, 89
    4993 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hedén Carl, 92 Ryska Posten
    3561 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hedén Göran, 68
    3285 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hedene Örjan, 69
    4395 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hedengren Linn, 89
    3213 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hederoth Johnny, 65 Spånga
    6084 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hedin Jonatan, 83 Universal Avenue
    5139 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hedlund Moa, 92
    5140 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hedlund Pontus, 95
    4083 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hedman Björn, 92 Roland Berger
    1003 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hedman Kristian, 75
    672 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hedman Per-Ragnar, 80
    3871 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hedman Robert, 78 Creuna
    744 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Heidebrandt Tor, 83
    757 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Heinig Stefanie, 87
    4028 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Helenius Anette, 73
    4309 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Helfridson Hugo, 01
    3604 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Helgesson Jonas, 78
    3110 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Helgman Anton, 93 IF Göta Karlstad
    4069 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hellberg August, 83
    4164 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hellberg Emil, 85 Bajen
    628 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hellberg Mattias, 74 Scania IF
    5145 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hellberg Stina, 88
    3116 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hellblom Carl, 80 Trångsvikens IF
    979 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Helldén John, 67 Graninge nbk
    948 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hellenberg Jan, 65 Bromma MS
    4958 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hellgren Magnus, 84
    4385 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hellman Linda, 88
    4627 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hellman Susanne, 55
    1037 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hellmark Magnus, 82 Södertälje
    47 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Hellner Anders, 80
    8005 1km Knattar kl. 10:00 Hellner Hågstrand Hilda, 09 Bromma IF
    1031 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hellstrand Martin, 91
    3845 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hellstrand Petter, 61 Hammarby FK
    512 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Hellström Anna, 77
    5168 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hellström Ingrid, 59
    3660 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Hellström Johanna, 77
    3038 10 km Män Seedad kl. 11:00 Hellström Jonas, 61 danderyds sk
    871 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hellström Magnus, 54 Axa
    3117 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hellström Pär, 74
    1537 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hellström Ronnie, 70 Västerhaninge
    3896 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hellströmer Johan, 79
    1271 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Hemgren Charlotta, 71
    4953 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hemlin Åsa, 70
    1054 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hemmingsson Martin, 66
    5016 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hemsedahl Christofer, 89 Hvens Springsällskap
    1584 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Hendberg Christine, 73
    3787 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Hending Mia, 70
    1222 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Henebratt Anna, 71 Cillas fanclub
    5403 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Henning Madeleine, 85
    3622 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Henningsson Jan, 58 Bad&boule
    4023 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Henriksson Anders, 61
    3525 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Henriksson Emelie, 84
    3172 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Henriksson Gustaf, 85
    4245 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Henriksson Jenny, 81
    6083 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Henriksson Marie, 80
    5334 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Henrysson Magnus, 67
    298 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Hentschke Patrik, 68 Tullinge Friidrott
    4282 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Herin Boutros Jenny, 72
    1193 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Herlitz Karin, 74
    4281 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hermansson Jenna, 95
    3045 10 km Män Seedad kl. 11:00 Hernandez Aitor, 86 IF Linnea
    4859 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hernandez Emilio, 01 Löparakademin
    1001 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hernandez Jonathan, 82
    3427 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Hernborg Norelius Anki, 62
    1383 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Herou Karin, 82 Bagarmossen
    4800 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Herrera Matthias, 01 Löparakademin
    3115 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hertz Bo, 48 Värmdö
    5533 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hesselgren Suzanne, 63
    4009 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Heynes Alexander, 57
    3033 10 km Män Seedad kl. 11:00 Hiding Christoffer, 85 Fredrikshofs FIF
    447 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hielte Claes, 86
    5507 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Higårds Sofi, 81
    5428 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hildebrand Nils, 87 Dj
    4104 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hiller Carina, 71
    5132 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hjalmarsson Hanna, 80
    3670 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hjalmarström Jonas, 74
    1453 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Hjalte Matilda, 92
    1166 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hjelm Björn, 71 Bagis
    4640 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hjelm Thomas, 69 Swedbank
    5404 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hjelmberg Henrik, 78
    5405 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hjelmberg Mirja, 73
    1044 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hjelmström Markus, 86
    1443 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hjelmström Mikael, 82
    3479 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Hjerpe Charlotte, 86 Klarna
    682 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Hjerth Helena, 85
    939 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hjortsberg Per, 83
    4047 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hjortstorp Anna, 88
    4249 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hjortstorp Magdalena, 08
    4593 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hjälmefjord Simon, 80 Expressen
    4039 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hjälmö Anna, 74 Snake City Runners
    1555 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Hjärtedal Sofie, 85
    152 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ho David, 77 Team Ho
    5188 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hoerschelmann Jenny, 81 Insight Technology Solution AB
    1319 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hoffman Fredrik, 68 Kökarl'ns FT
    5282 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hoffman Kristina, 72
    5200 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hofstam Johanna, 82
    3958 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Hogrell Ellinor, 68
    1572 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Holgersson Matthias, 73 Skavsaret
    455 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Holl Daniel, 86
    943 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Hollström Isabella, 90
    8070 1km Knattar kl. 10:00 Holm Ellen, 08
    195 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Holm Jens, 71 Vänsterpartiet
    6012 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Holm Joacim, 61
    3655 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Holm Johan, 81
    3667 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Holm Jonas, 71
    3336 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Holm Stefan, 71 Almega
    1574 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Holm Sven, 63 Skara
    34 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Holmberg Fredrik, 86 Fredrikshofs FIF
    516 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Holmberg Henrik, 73
    256 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Holmberg Marcus, 72 Stockholm
    1067 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Holmberg Mikaela, 88
    3848 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Holmberg Patrik, 68 Runacademy
    3199 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Holmbom Joakim, 84 Ängby boll
    890 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Holmén Eric, 82
    4377 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Holmer Lena, 65
    960 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Holmertz Johannes, 75
    993 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Holmertz Karin, 77
    4096 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Holmgren Camilla, 68
    375 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Holmgren Fredrik, 91 Runacademy
    547 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Holmgren Johan, 78 *
    3692 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Holmgren Kerstin, 59
    664 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Holmgren Pär, 64 Tullinge FIF
    5327 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Holmkvist Lars-Ove, 53
    4075 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Holmlund Bengt, 42
    829 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Holmlund Jan, 74 Tieto Titans
    3615 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Holmquist Jan, 53 Solna
    4911 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Holmqvist Anette, 67
    1338 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Holmqvist Hanna, 80
    5151 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Holmström Katarina, 83
    1147 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Holmström Tina, 72
    1597 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Holmström Ulf, 66 Älvsjö
    3099 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Holstad Emma, 74 Lidingö
    3296 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Holstad Per, 74 Lidingö
    1094 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hongslo Per, 89 Stjørdal
    5154 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hoogland Vedrana, 83
    4147 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Horvath Bernadett, 81 Vallentuna
    4246 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Horvei Herborg Andrea, 63
    4716 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hossein Aref, 01 Löparakademin
    4857 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hosseini Arvin, 01 Löparakademin
    5128 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hosseini Heydar, 01
    3890 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Hosseini Servah, 85 Stockholm
    5364 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hrebenyuk Marianna, 78
    4270 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hrozek Jakub, 84
    1433 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hsieh Marcus, 93
    679 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hsieh Peter, 84
    1281 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Huang Xiao Fen, 77
    5155 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Huber Christin, 77
    5493 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hugo Sara, 88
    1294 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Huhta Eetu, 95
    3422 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hult Andreas, 83
    3446 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Hultberg Annika, 64
    1190 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hultberg John, 73 Töjnan United
    183 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Hultborg Johan, 81 Team Hultsson
    4637 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hulten Tekla, 01 Hammarby IF
    228 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Hultén Klas, 74 Deloitte
    4250 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hultgren Malin, 91 Slomörtarna
    1140 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Hultgren Tereza, 72
    4648 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hultgren Tyra, 94
    3128 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hultqvist Dan, 67 Ronehamn
    852 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hultstrand Bruno, 55 Angelica Hultstrand AB
    6042 1km Knattar kl. 10:00 Hulusjö Eloise, 11 Rysslandslaget
    6043 1km Knattar kl. 10:00 Hulusjö Theodore, 008 Rysslandslaget
    41 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Humble John, 91
    3024 10 km Män Seedad kl. 11:00 Huseen Mahamuud Hasan, 95 Spårvägens FK
    1517 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Husman Petri, 71 Tsm
    1343 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Huss Knave Martin, 88
    4834 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hussain Maja, 02 Löparakademin
    4761 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hussein Adip, 01 Löparakademin
    3868 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hussein Ridwaan Sharif, 99 Eskilstuna Friidrott
    4870 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hussein Saja, 00 Löparakademin
    4786 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Husseini Abbas, 99 Löparakademin
    4807 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Husseini Morteza Said, 99 Löparakademin
    3291 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Huusman Patrik, 72 Team skavsåret IF
    3512 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Huynh Vincent, 86 Swedbank
    970 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 hådén del pino Johan, 66 Ibm
    8004 1km Knattar kl. 10:00 Hågstrand Hellner Ingrid, 11
    3049 10 km Män Seedad kl. 11:00 Håhus Filip, 74 Essiq
    3441 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Håkansson Annah, 87
    1614 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Håkansson Johan, 81
    3196 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Håkansson Jonas, 83
    1606 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Håkansson Klas
    4537 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Håstlund Peter, 70 Tyresö
    4444 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hägerstrand Maria, 61
    5166 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hägg Ingemar, 45 Osd
    922 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hägg Lennart, 56 AXA Sports Club
    3972 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hägg Urban, 53
    289 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Hägglund Per, 82 Falu Marathonsällskap
    3178 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hägglöf Henrik, 72 Bromma
    8179 1km Knattar kl. 10:00 Häggström Agnes, 11
    4211 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Häggström Gunilla, 62
    3071 10 km Män Seedad kl. 11:00 Häggström Niklas, 71 Hammarby IF friidrott
    8180 1km Knattar kl. 10:00 Häggström Nils, 009
    668 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Häggström Peder, 79 Traneberg
    3417 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Härd Anders, 66
    405 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Högberg Albin, 00
    808 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Högberg Alexandra, 92
    3564 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Högberg Gunnar, 60
    1422 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Högberg Maria, 65
    4896 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Högberg Maria, 64 -
    3412 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Högdén Amanda, 90
    3629 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Högfors Jennie, 83 Ev
    3732 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Höglin Linda, 81
    1259 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Höglind Carina, 66
    1421 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Höglind Matilda, 94
    1543 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Höglind Sanna, 97
    3478 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Höglund Charlotte, 67
    5030 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Höglund Daniel, 71
    4685 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Höglund Jacob , 80 Sunpocket
    4346 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Höglund Kent, 58 Gotlands Tofta
    306 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Höglund Peter, 70 Järla Orientering
    3873 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Höglund Robin, 89
    3952 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Höglund Tor, 63 Västertorp
    1042 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Höglund Gran Tommie, 85
    3203 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Högmo Johan, 84
    5300 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Högmo Lars, 91
    767 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Högvall Filip, 85 Fritz Egger AS
    1161 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Höij Ulric, 69
    1594 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Høiås Torodd Skonseng, 93 Fossum
    658 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Höjwall Oskar, 79
    8190 1km Knattar kl. 10:00 Hörlén Theodor, 009
    4286 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hörnblad Jesper, 84
    4279 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hörner Jeanette, 67 Huddinge
    3242 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Höök LARS-MAGNUS FOLKE, 72 Lidingö
    1397 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Iakimova Ksenja, 81 SF Media
    4699 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ibrahim Jonas, 93
    1115 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Idensjö Susanne, 69 Stockholm city triathlon
    5230 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Iderstam Johan, 69 Handelsbanken
    3287 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Idin Oskar, 81 Wombats
    4356 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Idvardsson Sara, 84
    4043 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ihrfors Wikström Anna, 64
    4518 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ilarregui Juan, 82 Club Atletico Ayacucho
    442 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ilgner Christian, 63 Coop
    3437 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Illerström Kristin, 74
    1098 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Ingal Peter, 78 Sct
    3997 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ingelhammar Annika , 86
    3313 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ingemansson Patric, 68
    4969 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ingemarsson Björn, 71
    373 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ingers Frank, 78
    4411 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ingvarsson Louise, 88
    1308 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Insulander Eva, 72
    265 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Insulander Mathias, 69
    4085 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Irenheim Bo, 66
    5308 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Isaacson Liisa, 78
    4452 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Isacson Mari, 75
    5222 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Isaksson Johanna, 86
    471 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Isaksson Ola, 69
    4616 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Isaksson Stig, 53 Farsta
    4173 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Isaksson Friman Erika, 64 Bara vara
    4290 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Isberg Jimmy, 83
    185 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Isgård Bengt, 51 IF Linnéa
    5439 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ismail Sabah, 65
    3185 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Israelsson Björn, 88 ELU IF
    3286 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Israelsson Oscar, 86
    1352 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Iurascu Dalia, 87 Kizzrunners
    3460 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ivarsson Björn, 79
    4997 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ivarsson Carl, 81
    4324 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ivarsson Karin, 76
    1440 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Ivarsson Maria, 55 Åkersberga
    565 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ivarsson Nicklas, 89
    4264 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ivarsson Sanna, 87
    3900 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ivarsson Sofia, 78
    6015 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ivegren Lena, 87
    4850 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Iveslätt Ronnie, 78 Löparakademin
    5590 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Jaakkola Janne, 75
    3031 10 km Män Seedad kl. 11:00 Jacobsen Svend, 74 IF Linnéa
    687 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Jacobson Robert, 75 Ekerö
    1374 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Jacobsson Johan, 88
    1077 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Jacobsson Jonas, 76 Järveds Hockey
    1494 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Jacobsson Oscar, 86
    4529 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Jacobsson Rebecca, 92 Sky Hotel Apartments
    4853 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Jadama Bubacarr, 99 Löparakademin
    4034 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Jadegård Annelie, 62
    4646 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Jadegård Tomas, 61
    4868 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Jafari Mohammad Reza, 00 Löparakademin
    3305 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Jagemo Peter, 62
    417 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Jakobsson Anders, 70
    3371 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Jakobsson Catrin, 80 Roma If
    3186 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Jakobsson Erik, 64 Team Hybris
    4703 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Jakobsson Jonas, 01 Löparakademin
    595 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Jakobsson Linda, 73 Ekerö
    300 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Jakobsson Peter, 66 IF Linnéa
    1144 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Jakobsson Thommy, 64 Gulddragarna
    3074 10 km Män Seedad kl. 11:00 Jaldesjö Per, 89
    4916 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jamak Anisa, 81
    1106 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Janewall Ralph, 63
    1592 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Janson Sixten, 99
    645 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Jansson Allan, 57
    4532 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Jansson Anna, 94 Sky Hotel Apartments
    3624 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Jansson Annika, 78 Trafikverkets Fritidsförening Uppsala
    4277 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Jansson Annika, 64
    4076 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Jansson Benny, 76
    879 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jansson David, 89 Heby AIF
    3409 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jansson Fredrik, 88
    5103 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Jansson Fredrik, 72
    5250 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Jansson Fredrik, 88
    5113 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jansson Gabriella, 79 Statskontoret
    500 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Jansson Göran, 66 Team Jansson
    4494 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Jansson Henrik, 58
    3650 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jansson Johan, 80
    4340 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Jansson Karolina, 77
    1387 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Jansson Kent, 66
    4352 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Jansson Kirsi, 64
    998 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Jansson Kjell, 52 Enskedevikens CK
    4278 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Jansson Lina, 81
    64 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Jansson Magnus, 72
    1530 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Jansson Peter, 78
    1541 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Jansson Sandra, 82 Team Snigel
    4335 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Jarelöv Karin, 81
    3219 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Jartun Ländin Jonatan, 66 Ådi T.Rampa
    52 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Jarås Mikael, 66
    4871 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Javkhlan Temuulen, 00 Löparakademin
    4750 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jaworska Wiktoria, 02 Löparakademin
    5511 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jaxgård Sofie, 87
    3243 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Jedar Magnus, 72 Åkers if
    661 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Jenestam Pelle, 65 Mariefred
    4784 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Jeng Niklas, 92 Löparakademin
    347 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Jenkinson Thomas, 70 Stockholm City Triathlon
    420 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Jensen Anne, 71 IF Linnéa
    4155 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Jensen Elin, 86
    5170 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jensen Ena Isis, 95
    3056 10 km Män Seedad kl. 11:00 Jensen Stefan, 72 IF Linnéa
    4341 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Jeppsson Karolina, 77
    3524 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Jerberyd Emelie, 83
    1462 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Jerlebo Mats, 70 Esik
    5141 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jermsten Helena, 65
    1183 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Jern Roger, 56 IF Linnéa
    3181 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Jernberg Anna, 81
    3644 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jerner Joakim, 87
    3993 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Jevring Caroline, 81
    156 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Jewson Edward, 88
    4416 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Jevås Madeleine, 84
    3244 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Jirlind Magnus, 79 Kcock
    99996 Återbud Seedad kl. Jiverud Anna-Lena, 67
    99990 Återbud Seedad kl. Joëlette 1
    99989 Återbud Seedad kl. Joëlette 2
    4184 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Joelsson Eva, 55
    3945 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Joelsson Johan, 73 Östervåla IF
    3209 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Johannesson Björn, 82
    8127 1km Knattar kl. 10:00 Johansson Amadeus, 09
    110 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Johansson Anders, 87 Klarna
    112 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Johansson Anders, 72 Team Mediateknik
    426 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Johansson Anna, 64
    4938 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Anna-Maria, 65 Morgongåva Boxningsklubb
    3589 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Brita, 64 Tureberg
    3493 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Camilla, 68 Naturgasteknik IF
    4098 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Camilla, 83
    1265 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Johansson Caroline, 86
    3407 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Elin, 82
    5061 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Emilia, 91
    5313 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Emma, 86
    4253 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Eva-Pi, 81
    4192 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Filip, 81
    3160 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Johansson Fredrik, 80
    555 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Johansson Gustav, 70 Brages IF
    1339 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Johansson Hans, 56 Spik
    936 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Johansson Henrik, 76
    5125 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Håkan, 79
    4257 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Ingela, 89
    3619 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Jan, 58 Naturgasteknik IF
    3630 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Jenny, 79
    3198 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Johansson Joakim, 80 Kungsholmen
    3207 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Johansson Johan, 89 Coop
    3218 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Johansson Jonas, 88 Stockholm
    4524 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Karin, 75 Sky Hotel Apartments
    4959 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Lars, 63
    1403 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Johansson Lennart, 67
    238 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Johansson Linus, 79 Kcock
    3743 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Magnus, 76 Trafikförvaltningen
    5338 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Maj, 79
    5352 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Marcus, 88
    5228 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Matilda, 91 wätt snabba
    1455 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Johansson Mats, 58 Itrim
    269 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Johansson Mattias, 79
    3262 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Johansson Mattias, 91
    633 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Johansson Michael, 69
    1615 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Johansson Michael, 70
    3400 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Mikael, 87 slimos löparklubb
    5416 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Morten, 71 Dj
    295 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Johansson Oskar, 85
    4313 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Ove, 53 Oves Cross Köping
    978 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Johansson Per, 82 Joplin IF
    311 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Johansson Peter, 74
    677 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Johansson Peter, 67
    6054 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Peter, 63
    99999 Återbud Seedad kl. Johansson Peter, 67
    327 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Johansson Samuel, 80
    781 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Stefan, 69
    4612 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Stefan, 65 Enskede
    5538 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Ted, 71 SF Media
    1141 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Johansson Theresa, 85 SEB IF
    5539 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Therese, 72
    3346 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Johansson Thomas, 75
    788 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Thorbjörn, 77 Ryda SK
    3947 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Tom, 48 Enebybergs IF
    4298 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Torbjörn, 86 BK Hyle
    3955 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Tore, 54
    1157 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Johansson Urban, 76
    837 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Johansson Åsa, 72
    1552 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Johansson Saarinen Sissela, 89
    456 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Johansson Århem Daniel, 75
    4796 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Johnsen Ian, 01 Löparakademin
    4019 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Johnson Anders, 54
    5235 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Johnson Jonathan, 88
    3603 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Johnson Matilda, 85
    4171 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Johnsson Erik, 62 Projektbyrån
    25 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Johnsson Fredrik, 75 Örebro AIK
    785 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Johnsson Henrik, 86 AXA Sports Club
    3374 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Johnsson Julia, 76 Örebro AIK
    3378 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Johnsson Katarina, 81 If Linnea
    5410 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Johnsson Lise-lott, 65
    691 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Jokela Rita, 63
    963 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Jolhammar Jonas, 78
    700 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Jonasson Robert, 69 Handelsbanken IF
    5542 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Jonasson Thomas, 68
    1432 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Jonerholm Marcus, 78
    5260 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jonsby Karin, 82
    4877 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Jonsson Adam, 80
    402 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Jonsson Agneta, 56 Team Skavsåret / IBM
    562 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Jonsson Ann-Catrin, 71
    4983 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Jonsson Carl, 85
    4107 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Jonsson Caroline, 88
    4180 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Jonsson Eva, 60 Runacademy IF
    170 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Jonsson Fredrik, 92 Dexter
    4954 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Jonsson Konrad, 67
    1034 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Jonsson Magdalena, 75 TSM Running
    4219 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Jonsson Nina, 71
    294 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Jonsson Oskar, 67
    1287 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Jonsson Rickard, 65
    986 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Jonsson Robin, 86
    3875 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jonsson Roland, 56 Runacademy IF
    5490 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jonsson Sandra, 90
    3883 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Jonsson Sara, 88 Långholmen fc
    853 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Jonsson Thomas, 66 Hörnefors
    1171 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Jonsson Victoria, 86
    805 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Jonsson Åke, 62 Sundbyberg
    3449 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Jonsson Åsa, 66
    1205 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Jonsson Sihlén Anna-Karin, 72
    1515 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Jonsvreten Sara, 82
    4317 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Jordansson Peter, 62
    5303 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jordansson Nielsen Lena, 66
    291 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Jorinder Olle, 62 FK Studenterna
    4902 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Jorlin Anders, 76 Eds SK
    4901 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jorlin Lizette, 84 Eds SK
    5243 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Josefsson Emma, 87
    390 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Josefsson Lars, 67 AXA Sports Club
    5593 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Joshi Praveen, 81 Ericsson
    1292 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Jubel Elvira, 96
    1335 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Julander Gustav, 80 Stockholm
    980 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Juliusson John, 71
    990 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Jungeby Torbjörn, 59 Hässelby SK
    4600 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Jungmar Sofie, 86
    5484 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jungstedt Rosie, 72
    6074 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Junhammar Claes, 78 Djursdala SK
    3092 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Justesen Lona, 75 If Linnéa
    8181 1km Knattar kl. 10:00 Justiniano Brunosson Unni, 14
    26 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Jusufbegovic Jasko, 87 IK NocOut.se
    5009 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Juuso Christer, 62 Haninge
    570 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Jägemar Karolinn, 76 Sigtuna stads löpargrupp
    8073 1km Knattar kl. 10:00 Jägemar Lovisa, 10 Sigtuna Stads Löpargrupp
    1021 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Jägerstad Linda, 83
    302 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Jämtelid Per, 64 Stockholm
    823 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Järlefelt Ann, 53 TSM Stockholm
    981 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Järlefelt Johnny, 56 TSM Stockholm
    1528 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Järnesjö Rebecka, 89 Spif
    3079 10 km Män Seedad kl. 11:00 Jönson Tobias, 71
    3729 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jönsson Linus, 90
    4445 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Jönsson Maria, 68 Solna
    1137 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Jönsson Peter, 71 Aik
    3860 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jönsson Rasmus, 94
    8178 1km Knattar kl. 10:00 Jönsson Alin Malte, 009
    261 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Jörgensen Martin, 74
    3271 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Kadenic Amar, 86
    8126 1km Knattar kl. 10:00 Kagevik Elsa, 06 Turebergs FK
    8125 1km Knattar kl. 10:00 Kagevik Freja, 09 Turebergs FK
    3988 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Kaiser Ylva, 88
    5460 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kaiserfeld Petra, 87
    8152 1km Knattar kl. 10:00 Kakoulidis Electra, 12 Electra
    5351 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kalajian Maral, 80
    6011 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Kalk Katre, 86 Nordea
    3744 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Kallin Magnus, 66
    5438 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Kalm Oscar, 87 Meritmind
    3625 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Kamperman Jan-Erik, 88
    6073 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Kamppinen Juha, 68 Sollentuna
    3739 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Kan Lydia, 85
    1148 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Kan Ting-Ting, 86
    5254 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Kangas-Mikko Lennart, 56
    4493 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Kangas-Mikko Monica, 57
    4801 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Kantavanich Max, 01 Löparakademin
    1333 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Kapanen Gustaf, 85
    258 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Kaplun Markus, 75 IK Makkabi
    5360 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Karanta Maria, 64 Statskontoret
    4543 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Karjalainen Petra, 93
    3339 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Karlahag Thomas, 65 TSM Running/IF Linnéa
    4227 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Karlbom Hans, 45 IFK Tumba
    4361 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Karlin Kristina, 70 Enebyberg
    3235 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Karlmark Jens, 79
    4389 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Karlmark Linda, 77
    4889 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Karlsson Albert, 69
    815 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Karlsson Anders, 65 Rydells blommor
    115 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Karlsson Andreas, 73 Köpingskamraterna
    1478 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Karlsson Anna, 81 Tsm
    4205 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Karlsson Björn, 46 Skogås
    4109 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Karlsson Caroline, 83 Sundbyberg
    88 Halvmara Kvinnor Seedad kl. 12:00 Karlsson Charlotte, 84 Hässelby
    5031 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Karlsson Daniel, 83
    8139 1km Knattar kl. 10:00 Karlsson Elsa, 12
    8138 1km Knattar kl. 10:00 Karlsson Emilia, 09
    1365 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Karlsson Fredrik, 78
    5143 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Karlsson Helene, 81
    765 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Karlsson Hilda, 84
    3641 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Karlsson Joakim, 80 Stockholm
    1622 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Karlsson Johan, 73
    3688 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Karlsson Johan, 76
    216 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Karlsson Jonas, 67
    1492 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Karlsson Karl-Henrik, 60 IF Linnéa
    4365 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Karlsson Kristina, 77
    5284 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Karlsson Kristoffer, 93
    3542 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Karlsson Lars-Henrik, 66 Lonesome Runners
    5309 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Karlsson Lill, 70 Hallstavik
    777 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Karlsson Lina, 80
    4339 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Karlsson Lina, 66
    5556 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Karlsson Lina, 80
    4449 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Karlsson Maria Pia, 56 IK Jogg
    1439 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Karlsson Mariette, 71
    14 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Karlsson Mattias, 74 Stockholm LDK
    3689 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Karlsson Mikael, 78
    4485 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Karlsson Mikael, 63
    5453 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Karlsson Pernilla, 70
    3847 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Karlsson Peter, 62 Runacademy
    4564 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Karlsson Roland, 54
    4630 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Karlsson Susanne, 65
    967 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Karlsson Tomas, 64 KTH IF
    1570 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Karlsson Nyberger Susanne, 49
    4677 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Karlsson Wigren Victoria, 74 Ekerö
    99997 Återbud Seedad kl. Karlstedt Jonas, 81
    4972 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Karlström Björn, 86
    224 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Karlström Erik, 86 Jokkmokks SK
    4174 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Karlström Erika, 77
    3690 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Karlström Mikael, 77 Xylem IF
    5328 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Karlsvärd Lotta, 66
    111 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Karnfält Anders, 61 FK Studenterna
    846 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Kassman Björn, 59 Ericsson SIK
    4921 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kattilakoski Ann, 66
    3697 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Kaufmann Nina, 98
    3101 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Kauppi Andreas, 84
    4846 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kaur Pinki, 01 Löparakademin
    5202 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Kautto Jim, 86
    996 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Kavianipour Hossein, 75 Enebybergs IF
    3659 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Kavlemo Johanna, 75
    4030 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Kedhammar Anita, 62
    3649 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Kedhammar Johan, 59 IF Friskis&Svettis Stockholm
    4709 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Keita Kaba, 96 Löparakademin
    4402 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Kelleher Justin, 74
    5097 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Kempe Fredrik, 78
    3519 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Kempel Elin, 99
    3220 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Kempel Håkan, 65
    1424 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Kepinski Magnus, 69 SF Media
    5565 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Key Viktoria, 73
    4739 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Khalil Kerolos, 00 Löparakademin
    4855 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Khassanov Alisher, 00 Löparakademin
    168 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Khilström Fredrik, 73
    4050 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Kidane Amanuel, 85
    1580 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Kihlberg Thomas, 69
    1610 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Kihlberg William, 98
    246 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Kilger Magnus, 74 Hammarby IF
    1497 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Kilkki Outi, 80
    4883 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Kim Taesoo, 67
    8199 1km Knattar kl. 10:00 Kimming Alva Marie, 15
    91 Halvmara Kvinnor Seedad kl. 12:00 Kindlund Petra, 85 Runacademy IF
    4146 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 King Damian, 97 Hhh
    3005 10 km Män Seedad kl. 11:00 Kingstedt John, 92 Huddinge AIS
    1059 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Kingston Marion, 79
    622 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Kinnander Marthe, 81
    4274 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Kirmo Jane, 86
    4719 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Kisana Haris, 00 Löparakademin
    6036 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Kiskeri Desirée, 76 Fair Trade Runners
    1118 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Kiviluoto Santeri, 82
    4628 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Kivinen Susanne, 63
    4836 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Kjeell Ritmontree Henrik, 01 Löparakademin
    3111 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Kjellander Anton, 90 AS Grosvad
    358 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Kjellander Viktor, 90 AS Grosvad
    3606 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Kjellberg Scheutz Isabelle, 85
    6019 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Kjellberg Scheutz John, 83
    867 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Kjellén Christina, 72 Runacademy IF
    891 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Kjellstrand Åsa, 87
    391 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Klackenberg Ola, 84
    630 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Klang Mattias, 77 Mårdansiktenas sportklubb
    5056 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Klasson Emelie, 89
    3831 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Klein Per, 76
    5307 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Kleja Leo, 99
    582 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Klevbom Kristian, 74 Vikings Running
    1000 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Klevebäck Linus, 87
    546 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Kling Johan, 84
    230 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Klingberg Fredrik, 83 Stockholm
    3638 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Klingberg Jessica, 75 Knivsta
    3492 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Klingspor C I A C, 80
    5278 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Klint Daniel, 88
    1392 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Klinthäll Rickard, 66
    3105 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Klockar Anders, 75 Huddinge AIS
    6063 10 km Män Seedad kl. 11:00 Klockar Erik, 91 IFK Mora
    4353 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Klocker Hans, 63 Surahammar
    1216 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Klässman Andreas, 79
    825 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Klöfver Anna, 86
    1619 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Knipström Jan, 61 Järfälla
    6057 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Knoll Sandra, 89 Nasdaq
    4354 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Knudsdotter Carlsson Linda, 70 Runacademy IF
    3701 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Knutsson Kristian, 88
    147 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Knös Daniel, 84
    4837 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kobiashvili Tekle, 01 Löparakademin
    8079 1km Knattar kl. 10:00 Koch Albert, 09
    1220 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Koch Anna, 73
    3645 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Koch Joakim, 86
    3696 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Koch Reiner, 70
    275 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Koffman Mikael, 66
    5537 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kofler Tanja, 75
    1518 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Koistinen Petri Mikael, 64
    1016 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Koivumäki Leila, 63
    4572 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Koj Sali, 89
    4742 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kojic Maida, 01 Löparakademin
    4757 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kojic Samra, 97 Löparakademin
    4776 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kojic Selma, 01 Löparakademin
    1529 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Kolbach Rene, 86
    4947 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kolitas Antonia, 86
    5179 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Koljonen Jani, 75
    3897 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Kollstedt Sofia, 83
    3080 10 km Män Seedad kl. 11:00 Kolmodin Tomas, 83 Team Nordic Trail
    4556 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Kolodziej Renata, 80
    3536 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Konstig Therese, 83
    6050 10 km Män Seedad kl. 11:00 Kontakta oss
    5216 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Kordoghly Wasseem, 90 DJ
    4816 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Korell Götz Mimmie, 86 Löparakademin
    561 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Kortelainen Jonas, 88
    5362 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Koskinen Maria, 71
    4344 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Koskiniemi Katja, 73
    3613 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Koubaa Jamel, 90
    3707 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Kovacs Laszlo, 57
    5023 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Kovalsky David, 82
    4538 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Kraft Peter, 65 Trafikförvaltningen
    5591 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Krantz Ewa, 66
    5262 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Krantz Karin, 87
    603 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Krantz Magnus, 81 Stockholm
    4652 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Krantz Ulla, 60
    272 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Krebs Michael, 94
    4565 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Krehla Runa, 70
    4358 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Kring Lena, 56
    4074 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Kristoffersson Bengt, 66 Tyresö
    66 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Kristoffersson Pär, 69 Terrible Tuesdays
    3961 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Krohn Ulf, 51 Nordea
    6069 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Kronborg Joel, 92
    459 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Krondahl Daniel, 75
    1250 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Kronqvist Bill, 63
    5058 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kroon Emelie, 88
    1092 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Kruse Per, 73
    1591 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Krusell Karl, 99
    5526 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kull Susanna, 68
    4697 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Kullman Daniela, 72
    1328 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Kulmus Frida Anker, 92
    3837 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Kult Peter, 64 Trångsund
    694 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Kumlin Robert, 78 Lonesome Runners
    4222 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Kurdahl Hanna, 82 Solna
    1038 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Kurtsson Magnus, 65 Nynäshamn
    3097 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Kuuselo Riina, 78
    4574 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Kuutti Sandra, 84
    1596 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Kuyken Tom, 89
    99 Halvmara Kvinnor Seedad kl. 12:00 Kvapil Helena, 71 Klarna
    8058 1km Knattar kl. 10:00 Kvapil Larson Sofie, 12 Spånga
    8057 1km Knattar kl. 10:00 Kvapil Larsson Josefine, 05 Spånga
    5444 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Kvarnlind Patrik, 73 Meritmind
    5129 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Kvarnlind Sofie, 79
    1548 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Kvibäck Simon, 85
    3284 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Kvick Olle, 84 Ugglan IK
    5272 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kvist Kerstin, 54
    3102 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Käll Alexander, 00 Tmok
    4479 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Källberg Mikael, 87
    4970 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Källén Björn, 88
    5047 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Källestedt Eija, 72
    8036 1km Knattar kl. 10:00 Källestedt Hanna, 08
    8037 1km Knattar kl. 10:00 Källestedt Ville, 11
    3683 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Källström Karin, 89
    5572 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Källström Marie, 66
    404 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Kärnell Åke, 63
    3876 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Köll Alexander, 82
    644 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 König Niklaus, 90
    581 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Köppen Bernis, 68
    3027 10 km Män Seedad kl. 11:00 Kördel Mikael, 88 Team Nordic Trail
    4727 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Labbé Paloma, 86 Löparakademin
    5189 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lagebro Jenny, 89 Meritmind
    1301 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lager Erik, 65 Ericsson IK
    4378 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lagerberg Lena, 73 Länsförsäkringar
    6044 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lagerbäck Måns, 79 SCT
    6041 1km Knattar kl. 10:00 Lagerbäck Oliver, 008
    4793 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lagerbäck Forsgren Gustav, 01 Löparakademin
    6005 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lagerholm Johanna, 84 Falu Marathonsällskapet
    3384 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Lagerholm Matilda, 89 Tumba Mälarhöjden OK
    3051 10 km Män Seedad kl. 11:00 Lagerqvist Robin, 86 Hammarby IF
    3835 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lagerström Peter, 81
    3323 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lagerström Robin, 86
    3965 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lamberth Ulrika, 73 Tullinge SK
    3156 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lanaro Flavio, 68 Stockholm
    5293 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Landberg Bo, 57
    5290 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Landberg Camilla, 89
    5292 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Landberg Cathrine, 96
    5291 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Landberg Cecilia, 87
    8172 1km Knattar kl. 10:00 Landeborn Alexa, 13
    161 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Landell Erik, 72
    3227 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Landin Kristoffer, 84
    5570 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Landin Mattias, 73 Tullinge
    548 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Landstedt Johan, 67 Arlanda-Märsta SK
    3442 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Landström Anna-Maria, 85 Trafikförvaltningen
    4584 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lanesjö Sara, 83
    3155 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lang Filip, 81 Vasasällskapet
    3830 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Langborg Ziherl Mia, 70 Sky Hotel Apartments
    3728 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Langlet Linnea, 81 Team Alice
    6071 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Lann Carl-Johan, 79 IF Linnéa
    671 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lanner Per, 83
    944 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lannerbro Jacob, 80
    1056 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lannerlöv Mats, 69
    3468 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lannerström Johan, 70
    8022 1km Knattar kl. 10:00 Lannerström Lova, 07
    1430 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Lans Malin, 90
    4031 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lapidus Anita, 55 Älvsjö
    188 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lapidus Jacob, 79 #teamjola
    3563 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Larsen Gunn, 74 Privat
    4559 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Larsen Roberto, 51
    6060 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Larsson Amanda, 94 Brottby SK
    71 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Larsson Anders, 69 Örebro AIK
    100 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Larsson Andreas, 79 Team Ultrasweden LK
    116 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Larsson Andreas, 65
    422 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Larsson Anna, 70 Team Nordic Trail
    3923 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Larsson Annika, 72
    233 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Larsson Daniel, 82 Team Legolas
    457 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Larsson Daniel, 74 Byggnads
    3510 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Larsson Dennis, 83
    3372 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Larsson Elenor, 84
    474 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Larsson Emil, 85
    157 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Larsson Erik, 82 Falu Marathonsällskap
    5106 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Larsson Fredrik, 89 Brottby SK
    504 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Larsson Gunnar, 78
    499 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Larsson Göran, 59 Brottby Sk
    513 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Larsson Henrik, 80 Spik
    4258 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Larsson Ingela, 63
    5172 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Larsson Iris, 34
    1355 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Larsson Jakob, 88 Uhk
    5194 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Larsson Jenny, 75
    961 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Larsson Jimmy, 79
    3663 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Larsson Johannes, 81
    3691 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Larsson Kenny, 54
    3269 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Larsson Magnus, 66 Huddinge AIS
    5341 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Larsson Malin, 86 Dj
    96 Halvmara Kvinnor Seedad kl. 12:00 Larsson Maria, 74
    3903 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Larsson Martin, 82
    3788 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Larsson Mia, 80
    90 Halvmara Kvinnor Seedad kl. 12:00 Larsson Mikaela, 85 Spårvägens FK
    3232 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Larsson Nick, 90
    1491 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Larsson Oscar, 92
    164 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Larsson Per, 70
    1266 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Larsson Per, 70 Gubböngen
    3314 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Larsson Robert, 78 Mälardalens högskola
    1028 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Larsson Roger, 66 Gustavsbergs IF
    1557 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Larsson Sofi, 82 Team Legolas
    4601 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Larsson Sofie, 88
    729 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Larsson Ted, 78 Trohoppmod
    8002 1km Knattar kl. 10:00 Larsson Theodor, 15
    1143 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Larsson Thomas, 63 Nynäshamn LDK
    734 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Larsson Thommy, 51 Ingarö if
    346 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Larsson Tobias, 74 AXA Sports Club
    730 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Larsson Tobias, 74 Vallentuna FK
    4665 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Larsson Veronica, 68
    4337 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Larsson Rydén Karin, 77
    5266 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Larsson Westergren Katja, 83 Stockholm
    3148 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lassbo Erik, 82 Falu Marathonsällskap
    841 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Lasses Beatrice, 74
    4570 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Latos Sabine, 73
    5207 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Laurén Joel, 89
    4084 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Laurin Björn, 53 SEB IF
    3317 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Laursen Rasmus, 86 Runacademy IF
    6006 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lavén Fredrik, 81
    1477 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Leander Monika, 74
    384 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Leander Pierre, 73 TSM Running
    3704 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Leanderson Laila, 66 Team Blekinge
    3315 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Leanderson Roger, 59 Team Blekinge
    9 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Leandersson Robin, 88 Spårvägens FK
    4090 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lech Börje, 59
    1060 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Ledwith Michael, 68
    3918 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Leesik Susanna, 92
    5295 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Leijding Robin, 89
    3832 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lejonklou Pernilla, 68
    3981 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lejonklou William, 98
    854 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Lekare Carina, 63
    4748 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Leksell Tim, 01 Löparakademin
    3745 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lembke Magnus, 64
    8147 1km Knattar kl. 10:00 Lenas Blenda, 05
    338 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lenas Sverker, 74 Centrum OK
    1395 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lenberg Krister, 64 Bromma
    698 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lengmo Roger, 61 Aik
    6080 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lenke Viktor, 87 YO Running Club
    4430 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lennartsson Malin, 82
    4599 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lennbom Sofia, 80
    1046 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Lennerdahl Maria, 67 Team SysterYster
    3687 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lenneryd Karl Henrik, 80 Stockholm
    6013 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lennhagen Magnus, 66
    3893 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lento Sini, 83
    4656 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lenz Beate, 68
    4657 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lenz Niklas, 96
    4655 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lenz Ulrich, 64
    491 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Leon Fredrik, 83 Nynäshamn Långdistansklubb
    1019 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Leonard Sandin, 70 Huddinge AIS
    586 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Leonardsson Lars, 52 Stockholm LDK
    4127 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lepp Cecilia, 84
    4311 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lepp Johanna, 88
    4893 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Leppälä Alexandra, 90
    1111 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lepzien Rico, 87
    3059 10 km Män Seedad kl. 11:00 Lernberg Carl, 76 Hässelby SK
    58 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Lerneteg Jonas, 82 Stockholm City Triathlon
    3712 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lewander Malin, 88
    949 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Levin Janne, 71 Adlsö/ Munsö IF
    4894 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Leyton Alexandra, 85
    3948 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Liberg Tomas, 85
    362 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Lidbeck Annika, 79 IF Linnéa
    4077 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Liden Åsa, 78
    5277 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lidén Kerstin, 55 -
    3631 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lidgren Jenny, 88
    3533 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lidholm Erika, 84
    28 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Lidson Mathias, 78 LK Gränslöst
    3713 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lidström Malin, 88
    3588 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lidving Helen, 82 Runday
    3781 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Liefvendahl Mattias, 71
    1546 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lifvergren Karlsson Sebastian, 87
    4583 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ligné Sarah, 81
    3477 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lilja Charlotta, 83
    5489 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lilja Sandra, 88
    625 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Liljas Mats, 74 Björklinge
    1047 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Liljeberg Markus, 96
    591 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Liljedahl Tobias, 81 Tunafors SK
    626 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Liljegren Mats, 76 Team Skavsåret IF
    5304 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Liljendahl Lena, 72
    321 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Liljeqvist Robert, 76 Stockholm City Triathlon
    775 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Lillvall Miah, 80 IF Linnéa
    3075 10 km Män Seedad kl. 11:00 Linblom Per, 75 Fredrikshof CK
    4878 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lind Adam, 82 Dj
    847 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lind Björn, 60
    1261 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Lind Carina, 65
    480 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lind Erik, 86
    4260 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lind Ingrid, 63 Swedbank
    5195 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lind Jeremias, 73
    3228 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lind Laban, 84
    1400 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lind Lars, 66
    3907 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lind Stefan, 63
    880 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lindahl David, 77
    5190 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindahl Jenny, 76
    1404 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Lindahl Libbie, 79 FBK Marathoners Allt är möjligt
    1412 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lindberg Adam, 91
    5376 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindberg Andrea, 81
    3516 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lindberg Erik, 68 Gränsan
    1232 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Lindberg Gunnel, 55
    930 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lindberg Hans, 58 Tsm
    4002 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindberg Lena, 71 Gränsan
    4408 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindberg Lotta, 54 Boo IF
    5513 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lindberg Michael, 93 Resursteamet
    637 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lindberg Mikael, 71
    5319 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindberg Paola, 83
    8085 1km Knattar kl. 10:00 Lindberg Simon, 07 Pappa Putte
    3236 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lindberg Stefan, 89
    4641 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lindberg Thomas, 49
    4964 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lindbergh Bengt-Olof, 57
    1364 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lindbergh Jerry, 73 Jerignite
    4828 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindblad Licia, 01 Löparakademin
    1022 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Lindblad Linn, 77 Xylemif
    727 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lindblad Sverker, 58 Södertälje
    4162 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindblad Bonow Emelie, 82
    3658 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lindbladh Johan, 71
    377 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lindblom Fredrik, 71 Albano Atletik
    5385 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindblom Helena, 86
    5384 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindblom Martina, 83
    3778 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lindblom Mattias, 71
    4470 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lindblom Mattias, 69
    4639 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindblom Therése, 70
    8155 1km Knattar kl. 10:00 Lindbäck Otto, 04
    3962 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lindbäck Ulrika, 72
    444 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lindeberg Christian, 66 Saltarö Joggers
    4936 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindeborg Anna-Klara, 78 Uppsala University road runners
    1020 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lindell Magnus, 72 Hässelby
    4626 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindell Susanne, 71
    3344 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lindell Thomas, 75 OK Södertörn, Team Nordic Trail
    5094 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lindén Fredrik, 83 Sundbyberg
    4046 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lindén John, 64
    5534 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindén Suzanne, 59
    3308 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lindencrona Petter, 72
    1472 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Linder Marcus, 86 Stockholm City Triathlon
    65 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Linderborg Otto, 85 Uppsala LK
    6008 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lindfors Louise, 88
    5496 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindfors Sara, 78
    4048 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindgren Anna-Karin, 67
    3444 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lindgren Annika, 65 Tsm
    136 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lindgren Carl, 65 SPIF Triathlon
    140 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lindgren Carl-Johan, 68
    5019 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindgren Clara, 84
    4689 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lindgren Daniel, 77
    236 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lindgren Erik, 80
    3535 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lindgren Erik, 89
    929 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lindgren Hans, 58
    196 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lindgren Jesper, 72 IFK Sala
    1407 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Lindgren Linda, 74
    3904 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lindgren Staffan, 72
    4824 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lindgren Stankovic Stefan, 01 Löparakademin
    3061 10 km Män Seedad kl. 11:00 Lindgärde Gunnar, 66 Team Hybris
    5529 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindh Susanne, 63 Johanneshov
    807 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Lindhoff-Hankers Alexandra, 95
    4072 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindholm Barbro, 58
    5000 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindholm Caroline, 84
    3125 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lindholm Claes, 81
    4220 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lindholm Hampus, 88 Perfect Noise
    5135 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lindholm Hans, 43
    4650 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lindholm Ulf, 58
    4563 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindkvist Helena, 65
    4507 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lindkvist Niklas, 84
    814 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lindmark Anders, 53
    835 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Lindmark Antonia, 83
    3119 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lindmark Charles, 86
    971 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lindmark Johan, 64
    6046 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Lindmark Joh-Anna, 74
    5407 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindmark Martina, 79
    3093 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Lindnér Filippa, 90 IF Linnea
    4393 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindnér Monique, 63
    1484 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lindquist Nicklas, 76 Lidingö
    8198 1km Knattar kl. 10:00 Lindqvist Alexandra, 10
    3182 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lindqvist Christoffer, 84 Kälarne IK
    4398 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindqvist Lisa, 77
    3771 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lindqvist Mattias, 77
    8146 1km Knattar kl. 10:00 Lindqvist Sten, 09 Stockholm
    340 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lindqvist Theo, 73 Terrible Tuesdays Triathlon
    345 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lindqvist Torbjörn, 82 Luthagen IF
    1599 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lindqvist Ulrik, 68 Stockholm
    4058 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lindren Philip, 94 Stockholm
    1376 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lindroos Jonny, 75 Strängnäs
    4394 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lindrooth Kenneth, 65 Sofia Södermalm
    1145 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lindström Daniel, 80 Skrällen
    59 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Lindström Jesper, 72 Stockholm City Triathlon
    3725 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lindström Joakim, 76
    1010 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Lindström Li, 60
    4501 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindström Maria, 74
    1429 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Lindström Marie, 72
    1447 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lindström Martin, 69
    1464 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lindström Mattias, 86 HMB Elit
    343 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lindström Thoralf, 72
    4672 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindström Viktoria, 74 Runacademy IF
    4037 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindvall Anna, 71
    596 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lindvall Henrik, 73 Partners in Stories
    4694 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lindvall Jakob, 91 Lepplindvall
    4435 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindvall Manuela, 90 Jägarns Jaktlag
    3544 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lindvall Dejert Fredrik, 81
    4025 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Linné Andreas, 79
    8093 1km Knattar kl. 10:00 Linné Ed, 14
    4386 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Linné Linda, 79
    8092 1km Knattar kl. 10:00 Linné Stellan, 12
    8182 1km Knattar kl. 10:00 Linnell Tora, 13
    1131 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Linond Jennie, 79
    987 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Linse Jörgen, 65 Bromma
    266 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Liss Mats, 62 Swedbank
    287 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Listermark Niklas, 76
    803 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Liszka Adela, 90
    1223 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Littorin Anna, 70
    527 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Littorin Jonas, 65 Stockholm City Triathlon
    172 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Littson Enning Gabriel, 80 IFK Lidingö Friidrott
    3826 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Livstedt Pedram, 81 Huddinge
    1514 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lizier Mårten, 78
    217 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ljung Jonas, 62 Fredrikshofs FIF
    5053 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ljungberg Elisabet, 70
    4366 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ljungberg Lars, 86
    4401 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ljungberg Sofia, 79
    5377 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ljungberg Stina, 89
    5305 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ljungdahl Lena, 77 Stockholm
    3326 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ljunggren Robert, 83 Modica
    4633 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ljunghammar Ekberg Therese, 82 Uppsala university road runners
    3489 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ljunghill Cecilia, 70
    3086 10 km Män Seedad kl. 11:00 Ljungquist Lars L, 75 TSM Running
    5325 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ljungström David, 70 Handelsbanken
    4185 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ljungström Fredrik, 91
    4851 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Llanos fuentes Valeria, 01 Löparakademin
    5133 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lobosco Hanna, 71
    4944 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Loeb Annika, 46
    5237 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Loeb Jörgen, 52
    3801 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lord Mikael, 80
    3708 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lorenzo Lani, 82
    1414 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Lotker Emma, 78 Lotkerssons
    1024 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lotker Liran, 79 Lotkerssons
    1545 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Lott Sara, 72 IFK Gnesta
    68 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Lourdais Pierre, 90 Terrible Tuesdays Triathlon
    755 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lousseief Younes, 73 Hammarbyhöjden
    413 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ludvigson Anders, 48 Leksand
    4945 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Luik Annika, 78
    1502 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lund Patrik, 83
    4982 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lundahl Tomas, 79
    419 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Lundberg Anette, 84 Bromma
    800 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lundberg Erik, 80 Djurgårdens IF
    1420 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lundberg Erik, 86 AXA Sports Club
    902 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lundberg Fredrik, 74 Stockholm
    573 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lundberg Kenny, 74
    1082 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lundberg Kristina, 80
    1234 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lundberg Magnus, 89 AXA Sports Club
    1486 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lundberg Niklas, 73 Vendelsö IK
    301 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lundberg Per, 70 Vaxhoms RF
    3914 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lundberg Peter, 66
    3976 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lundberg Valeria, 84
    685 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lundbergh Patrik, 81 Attityd
    3364 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Lundblad Anette, 66
    865 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lundblad Christer, 67
    5178 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lundblad Jan, 71
    3429 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lundbäck Anna, 69
    401 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lundell Anders, 83
    1344 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Lundell Ingela, 59
    5264 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lundell Katarina, 63 Älvsjö
    4301 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lundemo Johan, 95 Perfect Noise
    576 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lunden Kim, 72 Bromma
    3779 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lundén Mattias, 86 Avaus
    1049 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lundén Mårten, 70
    3009 10 km Män Seedad kl. 11:00 Lundgren Daniel, 85 Tureberg
    5090 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lundgren Eva, 45 Skogsluffarna
    615 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Lundgren Maria, 73 Uppsala löpparklubb
    4482 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lundgren Mimmi, 88
    4619 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lundgren Staffan, 55
    3736 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lundholm Lotta, 61 AFA Fritid
    6009 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lundin Carl, 89
    4425 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lundin Charlotta , 51 AXA Sports Club
    5253 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lundin Daniel, 93
    4204 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lundin Göran, 57
    3223 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lundin Joakim, 74 Skatbo
    222 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lundin Karl, 88 Team Solidaritet
    4474 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lundin Mia, 70
    1070 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lundin Nicklas, 74 Invictus
    4887 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lundin gustafsson Anna, 66
    1186 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lundkvist Jacob, 003 Sundbybergs IK
    8183 1km Knattar kl. 10:00 Lundkvist Oscar, 006 Sundbybergs IK
    1423 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Lundman Madeleine, 92
    4920 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lundmark Anton, 88
    8185 1km Knattar kl. 10:00 Lundmark Lily, 11
    8186 1km Knattar kl. 10:00 Lundmark Tuva, 005
    4686 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lundquist Pia, 92
    924 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lundqvist Håkan, 66
    4908 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lundqvist Mattias, 76 Lunch klubben
    3343 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lundstedt Tedh, 61 SEB IF
    8047 1km Knattar kl. 10:00 Lundström Edwin, 12
    3575 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lundström Hanna, 76 Ackers
    5156 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lundström Ida, 88
    5248 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lundström Julia, 81 Meritmind
    999 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lundström Kjell, 65
    3048 10 km Män Seedad kl. 11:00 Lundström Melker, 001 Åkersberga SK
    1095 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lundström Per, 71 Run Time Error
    1100 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lundström Petter, 72
    4698 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lundström Ronny, 75
    4284 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lunneborg Jens, 79
    4602 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lunneborg Sophia, 79
    6001 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lunqe Edward, 91
    1508 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Luukko Pekka, 47 AXA Sports Club
    4120 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Luxemburg Charlotte, 57
    5059 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lü Ngoc Bich, 88 Tubi
    3376 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Lyck Jenny, 75 Uppsala LK
    431 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lycken Birger, 69 Huddinge AIS
    1125 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lykakis Spyridon, 71
    333 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lyth Staffan, 77 Terrible Tuesdays
    1255 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Ländin Cecilia, 82
    4789 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lärk Cornelia, 01 Löparakademin
    6047 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Löf Hagström Katarina, 65 Spårvägens FK
    3530 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Löfberg Erik, 83
    946 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Löfberg Jan, 64
    5279 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Löfgren Fredrik, 75
    5242 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Löfgren Josefin, 85
    631 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Löfgren Max, 85
    3944 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Löfgren Tobias, 77
    201 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Löfsjögård Johan, 71 Täby
    8007 1km Knattar kl. 10:00 Löfstedt Andrea, 12
    3811 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Löfstedt Johan, 73
    119 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Löfstrand Anders, 78
    828 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Löfvenberg Anna-Lena, 65
    486 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Löfving Anders, 82 Kungsängen
    4110 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lögdberg Caroline, 62
    3133 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Löhr Daniel, 74 team nordic trail
    4508 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lönnell Niklas, 69
    5530 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lönngren Susanne, 60 Stockholm
    4073 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lönnqvist Beatrice, 89
    5203 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lönnqvist Joacim, 72
    4552 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Löwenhielm Rebecca, 74
    1302 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lövgren Erik, 66
    3700 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lööw Krister, 74
    932 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Maalinn Helen, 86 Trafikförvaltningen
    3189 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Maandi Jakob, 98 Åkersberga SK
    624 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Maandi Mart, 68 Maandis motion
    4986 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Madelon Camille, 74 Meritmind
    3347 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Madesten Thomas, 74 Scania
    3895 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Madolo Shaka, 78
    4730 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Madriaga Chantal, 96 Löparakademin
    3741 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Maggi Lorenzo, 82
    3411 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Magnholt Johan, 81 Isterband If
    816 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Magnusson Anders, 68 Adelsö IF
    4135 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Magnusson Christina, 67
    5013 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Magnusson Christina, 48
    3065 10 km Män Seedad kl. 11:00 Magnusson Jan, 74 Mtr
    5402 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Magnusson Maria, 71
    5383 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Magnusson Mårten, 72
    4546 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Magnusson Per-Gunnar, 51
    1544 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Magnusson Sara, 89 Stockholm
    3357 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Magnusson Tor, 66
    4854 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mahad Aisha, 01 Löparakademin
    3335 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Mahshid Yilmaz, 79
    55 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Maier Andrew, 77 Åkersberga
    6030 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Majdanozic Goran, 85 Södertälje
    4810 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Malinaric Oliver, 01 Löparakademin
    232 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Maliszewski Konrad Albert, 79 Frikransen
    35 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Malk Johan, 71 Tynningö
    5368 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mallmin Marie, 68
    3109 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Malm André, 78 Runday IF
    3587 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Malm Hedda, 74
    5241 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Malm Josefine, 83
    36 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Malmberg Johan, 65 Fredrikshofs FIF
    3211 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Malmborg Johan, 83 Söders orientering
    6067 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Malmborg Magnus, 84 Umara Sports Club
    8102 1km Knattar kl. 10:00 Malmgren Alec, 08 Sörskogen
    8103 1km Knattar kl. 10:00 Malmgren Grim, 10 Sörskogen
    3245 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Malmgren Magnus, 66 Swedbank
    5477 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Malmi Rikard, 91 Hvens Springsällskap
    4422 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Malmstedt Magnus, 80 Expressen
    4163 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Malmström Emelie, 77
    1363 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Malmström Jens, 76
    502 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Mammo Beniam , 70 Hässelby SK
    5350 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Man Lena, 74 Hemlingby LK
    5080 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Manberger Erik, 77
    592 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Mandelberg Lin, 82 Roma if
    3937 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Mann Thomas, 69
    3418 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Mannegard Anders, 62
    8144 1km Knattar kl. 10:00 Mannerby Lilja, 07
    3379 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Mannerby Linda, 74
    8145 1km Knattar kl. 10:00 Mannerby Louie, 10
    3859 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Marambio Anibal, 82 The Running Movement
    4763 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mariathas Amshani, 01 Löparakademin
    180 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Marions Henrik, 72 FC Roba
    3159 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Marken Fredrik, 68 Östersund triathlon
    830 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Marklund Fanny, 93
    4469 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Marklund Mattias, 89
    3358 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Marko Tomas, 72
    4512 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Markowicz Naomi, 84
    5180 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Markström Jan, 67
    3856 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Markström Pontus, 80 Stockholm
    4078 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Marmolin Elisabet, 62 Uppsala LK
    3677 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Marnell Josef, 83 Stockholm
    4195 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Marquardt Franziska, 84
    5021 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Marraud Constance, 83 Dj
    5353 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Marten Markus, 73
    3187 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Martin Jacob, 85
    4016 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Martinpelto Amanda, 88
    5399 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Martinsson Mikael, 79
    655 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Martinsson Ola, 72
    937 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Martling Henrik, 74
    3425 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Marton Åsgrim Aniko, 67
    370 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Masdeu Vaerlien Paola, 77 Huddinge AIS
    3608 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Mastelle Julia, 77 Spring Girls
    4937 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Masur Louise, 86
    186 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Mattheneus Paul, 72 Kizzrunners
    1178 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Matthiessen Jens, 60
    5589 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Mattson Andreas, 72
    983 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Mattsson Jonas, 72
    5269 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Mattsson Kent, 66
    1057 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Mattsson Mattias, 75
    5549 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mattsson Tove, 71
    4038 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Mattsson Hed Anna, 71
    4115 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Mattsson Malinen Cathrin, 74
    5535 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Maverley Suzanne, 88 Dj
    3385 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Max Anna, 83
    1027 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Mayrhofer Love, 80 Expressen
    234 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Mc Cauley Leo, 70 Norrtälje
    197 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Mccaffrey Jonathan, 77 Fredrikshof IF
    3016 10 km Män Seedad kl. 11:00 Mccloy Kevin, 86 Stockholm Frontrunners IF
    466 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Mcconnachie Duncan, 75
    254 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Mcnab Malcolm, 78 Glm
    1072 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Medin Nicole, 82
    1450 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Mehlich Mathias, 73
    4472 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Meisel Roland, 48
    1262 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Melander Carina, 73
    3465 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Melbéus Camilla, 86
    1191 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Melin Emma, 95
    3668 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Melin Jonas, 84 BK Hyle
    43 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Melin Kent, 72 IF Linnéa
    1460 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Melke Mats, 67
    5354 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Mellberg Marcus, 83
    1153 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Mellbye Tor, 55 Länsförsäkringar IF
    5075 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Mellenius Erik, 84
    3746 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Mellgren Magnus, 72 Twa
    638 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Mellhorn Mikael, 60 Ericsson SIK
    5098 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mellin Lisa, 80
    3471 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Mellner Carl, 87 Stockholm
    4967 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Mellquist Björn, 70
    1304 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Meriläinen Erika, 87
    1498 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Meriläinen Outi, 68
    3526 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Meyer Emma, 82 Tureberg FK
    3163 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Meyer Fredrik, 75 Kumla
    5408 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mickols Maria, 92 Deloitte
    5311 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mikaelsson Lina, 85 Msk
    5333 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Mikaelsson Peter, 69 Kista
    101 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Mikelsson Jens, 78
    4869 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Mikho Ninos, 01 Löparakademin
    1525 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Mikkelsen Janet, 52
    280 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Mikkelsen Malthe, 83
    1524 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Mikkelsen Peter, 51
    3322 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Milerud Robert, 73 Abrahamsbergs Innebandy
    6081 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Milisic William, 80
    3145 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Milles Erik, 68 Stockholm Apnea
    12 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Millinger Mattias, 84 Locum IF
    4720 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Milutinovic Jovana, 01 Löparakademin
    4618 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Mitman Jimmy, 68
    5045 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Moberg Ebba, 93
    5091 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Moberg Ewa, 53
    5121 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Moberg Gunnar, 54
    1068 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Moberg Johan, 79
    5218 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Moberg Johan, 85
    5331 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Moberg Madeleine, 86
    281 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Moberg Marcus, 86 Gih
    4946 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Modiér Anton, 89
    5005 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Modig Cecilia, 64
    5211 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Modigh Johan, 75 Försvarsmakten
    3795 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Modin Mikael, 67 Stockholm
    4746 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mody Pearl, 02 Löparakademin
    4756 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mody Shreya, 97 Löparakademin
    3987 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Moench David, 59
    4372 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Moench Laura, 60
    5391 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Moench Meredith, 90
    1114 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Moezzifard Roya, 78 AstraZeneca IF
    4844 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mogert Palm Alva, 01 Löparakademin
    4718 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mohammad Dawood Hadia, 00 Löparakademin
    791 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Mohammed Isam, 86
    4777 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mohanathas Thushana, 01 Löparakademin
    4700 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Mohseni Hasib, 00 Löparakademin
    5488 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Moilanen Satu, 90
    5191 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Molander Jenny, 93 Meritmind
    4112 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Molin Catharina, 56
    4369 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Molin Lars, 70
    4447 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Molin Maria, 69
    3306 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Molin Peter, 63
    3816 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Molina Oscar, 90
    3852 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Moll Pieter, 89
    511 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Molund Heli, 76
    4702 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Monir Johannes, 01 Löparakademin
    3068 10 km Män Seedad kl. 11:00 Montelin Markus, 82
    973 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Montelius Johan, 63 Andy King
    911 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Montero Gerardo, 75
    3819 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Monti Paolo, 73
    4102 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Mood Camilla, 63
    3821 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Mood Patrik, 66 Täby
    329 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Moore Scott, 76 Terrible Tuesdays
    4806 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Moradi Mojtaba, 99 Löparakademin
    3267 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Moreira Mikael, 76 Running Sweden
    4105 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Moreno Carina, 73
    8023 1km Knattar kl. 10:00 Moreno Olofsson Sofia, 09
    530 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Morgner James, 69
    4831 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Morillo Lucas Jennipher, 01 Löparakademin
    3555 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Moris Fredrik, 78
    3721 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Moris Linda, 78 Sollentuna
    8028 1km Knattar kl. 10:00 Morley Freja, 11
    8065 1km Knattar kl. 10:00 Morley Freja, 11
    175 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Morling Håkan, 78 IF Linnea
    3978 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Morris Veronica, 68
    4805 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Mosavi Mohsen, 99 Löparakademin
    1089 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Moser Patrick, 64 Tsm
    479 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Mossberg Erik, 80 Herserud Harriers
    319 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Mosten Richard, 65 IF Linnea
    3750 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Mothander Malena, 79
    4753 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mourad Eva, 93 Löparakademin
    4348 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Munkhammar Joakim, 82 MRR Visby
    6087 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Munkhammar Linda, 73
    8095 1km Knattar kl. 10:00 Munkhammar Paulina, 09
    8094 1km Knattar kl. 10:00 Munkhammar Rebecka, 05 Spårvägen FK
    33 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Munthe Fredrik, 80 IF Linnéa
    4006 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Murinova Adriana, 82 Tieto Titans
    716 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Murphy Joseph, 83
    5281 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mustajärvi Kristina, 52
    4254 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Mustonen Maria, 71 Timmis AB
    3764 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Mustonen Markus, 73
    5387 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Mustonen Martti, 69 Timmis AB
    6068 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Mustonen Martti, 60 Roslagsbro IF
    5223 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Muukkonen Johanna, 78 Tbh
    1249 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Myhr Bertil, 62
    208 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Myhr Johan, 74 Nacka Värmdö SK
    1575 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Myhr Lilja Sylvia, 98
    240 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Myrberg Lucas, 93
    1405 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Myroshnychenko Lidiya, 87
    4909 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Myrthil Anett, 60 BK Brynja Riffs
    5116 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Myrthil Glenn, 64 BK Brynja Riffs
    1184 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Månsson Daniel, 95 Enebyberg
    1399 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Månsson Lars-Olof, 54 Solvikingarna
    5474 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Månsson Richard, 64 Release Finans
    4985 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mårtensson Camilla, 69
    1050 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Mårtensson Cecilia, 76 Aik
    3537 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Mårtensson Claes, 61
    1451 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Mårtensson Mathias, 69
    647 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Mårtensson Nicklas, 76 Aik
    6075 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Mårtensson Ola, 60
    3685 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Måwe Karin, 74
    3280 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Måwe Ola, 72
    4231 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Mälberg Hasse, 55 Mälarsjukhuset
    4223 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Mäx Adjovi Hanna, 84
    773 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Möllard Madelen, 90
    4692 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Möllberg Anders, 66
    4691 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Möllberg Susanne, 64
    849 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Möller Bobby, 90
    1473 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Möller Caroline, 91
    597 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Möller Linnea, 89
    601 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Möller Lova, 83
    4549 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Möller Peter, 64 Gubblunk
    1029 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Möller Sofie, 89
    4608 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Möller Stefan, 74
    1030 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Möller Tommy, 55 Fbk
    271 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nabb Michael, 82 Åkersberga Triathlonförening
    761 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Nabseth Andreas, 82
    4547 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nabseth Ingmar, 54
    3849 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nabseth Ingrid, 54
    760 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Nabseth Louise, 89
    310 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nabseth Philip, 84
    4409 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Naglitsch Ann-Charlott, 66
    5315 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Naglitsch Lina, 02
    3 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Nalic Mirza, 80
    4771 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nashef Maria, 01 Löparakademin
    4503 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Natalia Heini, 84
    5467 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Natarajan Rajeev, 73
    4329 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ndure Roya, 83
    3502 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nedergård Dan, 72
    8104 1km Knattar kl. 10:00 Nedoman Cindy, 11
    4288 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nefzi Jessin, 77
    3393 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Neill Susanna, 74
    8063 1km Knattar kl. 10:00 Nelson James, 10
    8088 1km Knattar kl. 10:00 Nelson Leo, 08
    686 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Nelson Per, 64 Huddinge
    782 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nelsson Maria, 63
    5411 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nemati Mona, 91
    3238 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nesi Luca, 62
    3854 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Netré Pottan, 70
    955 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Neuhaus Jesper, 75 Vegan Runnerstam IK
    4332 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Neuhaus Karin, 70 Vegan Runners IK
    3046 10 km Män Seedad kl. 11:00 Neuman Fredrik, 85 Örebro AIK
    5423 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Neumann Jeanette, 65
    4596 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Neymark Tor, 46 IK Kometen
    4504 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nguyen Binh Nguyen, 84 Stockholm
    8160 1km Knattar kl. 10:00 Nguyen Lan, 13
    4845 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nguyen Sandra, 01 Löparakademin
    4505 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nguyen Viet Hung, 83
    5424 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nicander Maj, 63
    1073 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Nicklasson Johanna, 78 Lidingö
    858 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Nielsen Caroline, 84
    3933 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nielsen Teresia, 74
    872 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Niemiec Colin, 56
    975 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Niiranen Johanna, 75
    5557 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nikitovic Valentina, 69 Meritmind
    4634 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Alexander, 94
    3270 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nilsson Andreas, 80
    707 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Nilsson Claes, 59 Bergshamra södra
    4131 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Classe, 70 Kingisland
    3132 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nilsson Daniel, 89
    3506 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nilsson Daniel, 82
    3001 10 km Män Seedad kl. 11:00 Nilsson David, 87 Högby IF
    4176 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Esse, 64
    3545 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nilsson Fanny, 85 Holmahults löparklubb
    1551 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nilsson Fredrik, 68 Runacademy
    4196 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Fredrik, 77
    288 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nilsson Gustav, 82 Skärholmen
    1398 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nilsson Göran, 63
    1607 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Jessica, 71 Fair Trade Runners
    3595 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nilsson Joakim, 83
    215 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nilsson Jonas, 65 Team Siri Sweden
    1425 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Nilsson Karin, 74
    3377 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Nilsson Karin, 83 Stockholms RK
    225 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nilsson Kim, 83 Prostens barnbarn
    1389 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nilsson Kjell, 50 Avaviken SK
    4417 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Madeleine, 65 Team Siri Sweden
    4530 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Malin, 94 Sky Hotel Apartments
    4437 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Marcia, 76 Fair Trade Runners
    4492 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Monica, 66
    4487 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Morgan, 61 Fagersjö
    3276 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nilsson Nils, 80
    5152 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Per, 70
    67 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Nilsson Peter, 92 Hässelby SK
    69 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Nilsson Peter, 78 IFK Paris
    1112 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Nilsson Rickard, 68
    1536 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nilsson Rolf, 58
    4325 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Rune, 58
    3968 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nilsson Ulrika, 91 Holmahult löparklubb
    1604 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Nilsson Victoria, 91
    4918 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Röjning Anita, 44 Ljusterö
    1415 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Nilsson Sandgren Lisa, 74
    3738 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nino Lopez Luis Miguel, 81 Cadiz
    5043 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nisses Emmelie, 80
    5107 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nisses Fredrik, 79
    3129 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nitzler Daniel, 75
    4782 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Njaj Abdoulie, 92 Löparakademin
    118 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nohren Anders, 71 AXA Sports Club
    4814 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Noor Zabeullah, 99 Löparakademin
    3809 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Norberg John, 81
    320 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Norberg Rickard, 88 Sct
    4962 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Norberg Rickard, 73
    4513 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nord Anna, 70 Mod
    1347 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Nordberg Ida, 79
    3175 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nordby Harald, 64 Strängnäs Löparklubb
    5323 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nordell Lisa, 72
    4671 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nordell Viktor, 83
    117 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nordén Andreas, 86
    3828 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nordenbrink Per, 80
    1075 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Nordenhager Sandra, 92
    5115 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nordenswan Gilbert, 75
    3146 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nordgren Erik, 90
    3293 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nordgren Peder, 80
    3810 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nordh Katarina, 65 Tsm
    8076 1km Knattar kl. 10:00 Nordin Anna, 07
    1370 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nordin Joakim, 83 Åled Black Panthers
    5268 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nordin Katrin, 89
    5270 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nordin Kerstin, 76
    5430 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nordin Lars Christer, 44 Swedbank
    8077 1km Knattar kl. 10:00 Nordin Lisa, 07
    3870 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nordin Roger, 77
    4475 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nordin Forssell Maria, 67 KfS Stockholm
    4731 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nordlander Alina, 02 Löparakademin
    5571 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nordlander Susanne, 63
    4649 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nordlander Ulrika, 82
    4175 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nordlinder Erik, 72 Stockholm
    4514 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nordlund Ingela, 79
    5551 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nordlund Ulf, 88
    4345 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nordman Katja, 91
    916 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Nordmark Linda, 73 Järfälla
    4014 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nordpers Alice, 96 Borlänge
    3528 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nordqvist Erica, 75
    1299 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nordstedt Jonas, 86 Örif
    1342 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Nordstrand Helena, 73
    4122 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nordström Christel, 63
    163 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nordström Emil, 78 Carnegie IF
    5149 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nordström Henrik, 78 DDnD X
    1007 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Nordström Johan, 73
    282 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nordström Mårten, 92 Sundbyberg
    659 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Nordström Oskar, 82 Advokatfirman Wijk & Nordström
    995 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Norehall Katarina, 71 Trafikförvaltningen
    4302 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Norelius Johan, 58
    517 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Norell Henrik, 79 Astrazeneca IF
    8020 1km Knattar kl. 10:00 Norén Didrik, 10
    8021 1km Knattar kl. 10:00 Norén Fred, 12
    191 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Norén Jan, 69 Örebro AIK
    717 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Norén Sofia Katarina, 74
    5512 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Norén Sofie, 76 Glanshammars IF
    4515 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Norin Elina, 87
    4283 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Norin Jenny, 81
    5197 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Norin Jesper, 73
    5205 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Norin Joakim, 67 IFK Bergstrand Norin
    3686 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Norinder Karin, 83
    898 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Norman Anna, 87 SCT
    3113 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Norman Benjamin, 90 TSM Running
    4567 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Norman Emma, 87
    607 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Norman Magnus, 76
    1257 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Normark Bodil, 63 Telia IF Stockholm
    1554 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Noroxe Thomas, 74
    3598 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Norqvist Hugo, 87
    4216 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Norrby Håkan, 66 Årsta
    4974 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Norrgård Bjarne, 64
    4129 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Norrgård Claes, 52 bromma-solna skytteförening
    4159 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Norrgård Elisabet, 91 Ingen
    5087 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Norrgård Eva, 66
    3278 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Norrgård Mikael, 82 Stockholmstullens IF
    3758 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Norrstrand Marie, 69 Springtime
    3711 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nouchi Léo, 79
    5468 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nourani Ramin, 82
    6033 1km Knattar kl. 10:00 Nowen Virkkala Louise, 14
    4809 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nur Nuradiin, 00 Löparakademin
    4741 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nurminen Laura, 01 Löparakademin
    148 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nutley Daniel, 81
    415 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Nyberg Anders, 67 Stockholm City Triathlon Club
    1213 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nyberg Anders, 56 Team Stockholm marathon
    3401 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nyberg Ellen, 91
    5594 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nyberg Nicklas, 70
    371 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nyberg Torkel, 67 SPIF Triathlon
    3450 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nyberg Åsa, 64 Göteborg
    605 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Nyberg Rosloniec Magda, 71
    3960 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nyblom Ulf, 64
    3215 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nygren John, 71 Skandia
    223 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nygren Karl, 78
    5545 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nygren Kristina, 74
    583 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Nygren Kristofer, 84 Ssideline City
    5506 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nygren Susanne, 63
    4586 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nygårdh Sari, 72 Stockholm
    5160 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nyhlin Johnny, 53
    5161 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nyhlin Karin, 57
    5162 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nyhlin Sofia, 85
    1490 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nylander Bo, 51 Mälarö Sok
    5256 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nylander Karin, 72
    8043 1km Knattar kl. 10:00 Nylén Emma, 10
    4224 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nylén Hanna, 79
    8044 1km Knattar kl. 10:00 Nylén Klara, 13
    1556 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Nylén Sofie, 84
    8045 1km Knattar kl. 10:00 Nylén Vera, 13
    4051 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nyman Anna, 80
    4103 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nyman Carina, 59 Handelsbankens IF
    1585 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nyman Fredrik, 79 Stockholm
    4310 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nyman Johanna, 72
    5361 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nyman Maria, 86
    758 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Nyquist Per, 67 Brokerway
    372 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nyqvist Magnus, 75
    5296 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nyrén Kalle, 94
    8134 1km Knattar kl. 10:00 Nystedt Douglas, 11
    3851 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nystedt Pierre, 81
    5524 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nystedt Stig, 61
    1322 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nyström Fredrika, 74
    462 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Nyström Hans, 72
    3720 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nyström Linda, 72
    1085 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Nyström Patrik, 70
    3839 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nyström Peter, 69 Qep
    4544 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nåsell Petra, 68
    5212 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nåtby Johan, 86
    5527 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nåtby Susanne, 63
    3979 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Närfors Veronica, 82
    3580 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Näsbrandt Hans, 80
    5003 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Näsholm Catarina, 66
    5017 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Näsholm Christoffer, 84 Meritmind
    5348 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nässén Magnus, 59
    5347 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nässén Malin, 89
    5001 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nässlander Caroline, 84
    3586 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Näsström Bertil, 56 Skorped SK
    437 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Näsström Carl-Johan, 66
    348 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Näsström Tomas, 79 Celestum Consulting AB
    3951 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Näsström Tommy, 82 Skorpeds sk 'mjuk i knäna'
    4404 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Näsvall Loise, 67 Norsborg
    4293 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nömell Joakim, 73
    896 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Odda Ulf, 60 BooIF Friidrott
    3500 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Odelberg David, 89 Stockholm
    5275 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Odenblad Sten, 39 Fredrikshofs FIF
    398 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Oderborn Pelle, 74
    1457 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Ohlen Esther, 00
    1214 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ohlén Anders, 77
    627 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ohlén Mats, 68 Saltsjöboo
    3454 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ohlsson Gabriella, 68 Friskis&svettis
    1511 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Ohlsson Pernilla, 81
    4749 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Oja Vincent, 01 Löparakademin
    5137 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ojakangas Hannu, 89 Knubbis & Arnold
    5138 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ojakangas Jussi, 84 Knubbis & Arnold
    8163 1km Knattar kl. 10:00 Ojde Fabian, 008
    514 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ojde Henrik, 69 SPIF Triathlon
    82 10 km Män Seedad kl. 11:00 Olausson Anders, 69 Mötesplats löpning
    5409 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Oldén Maria, 76
    1495 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Olerup Camilla, 87
    10 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Olerup David, 85 Terrible Tuesdays
    1291 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Olerup Ellen, 97
    5118 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Olheden Gomez Anna Cecilia, 85
    1340 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Olin Hedvig, 81
    908 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Oliv Frida, 76 Ursvik
    4165 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ollden Emelie, 68 Stockholm
    3413 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Olofsson Ann-Marie, 84
    8074 1km Knattar kl. 10:00 Olofsson Emil, 06 Kungsängen
    1612 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Olofsson Erik, 79
    989 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Olofsson Julia, 94
    5265 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Olofsson Katarina, 78
    6024 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Olofsson Mathias, 89
    1523 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Olofsson Pia, 61 IKJ Haninge
    662 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Olofsson Pär, 65 Spårvägen
    697 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Olofsson Roger, 62 Verisure
    8025 1km Knattar kl. 10:00 Olofsson Munoz Felix, 11
    8024 1km Knattar kl. 10:00 Olofsson Munoz Leon, 08
    5406 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Olsborn Maria, 69
    4987 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Olson Carina, 71 SF Media
    8113 1km Knattar kl. 10:00 Olsson August, 09
    5050 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Olsson Carl-Olof, 69 ABB IF
    4130 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Olsson Claes, 79 Åkersberga Halfpints
    1080 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Olsson Daniel, 86
    4183 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Olsson Evelyn, 90 Fjärås
    6007 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Olsson Gustav, 96
    4256 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Olsson Inga Lill, 56
    4259 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Olsson Ingela, 65
    957 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Olsson Jesper, 73
    4303 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Olsson Johan, 56
    4319 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Olsson Jörgen, 66 Storvreta
    4327 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Olsson Kaj, 50 AXA Sports Club
    4653 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Olsson Krister, 69
    4971 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Olsson Kristina, 68
    8112 1km Knattar kl. 10:00 Olsson Lukas, 12
    3751 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Olsson Malin, 89
    4517 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Olsson Marika, 61 Tullinge GymMix
    1055 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Olsson Martin, 63 TSM Running
    267 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Olsson Mats, 76 Forza Bajen
    3775 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Olsson Mats, 66 Ålopporna
    4981 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Olsson Mirre (B-M), 73 Trafikförvaltningen
    1091 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Olsson Patrik, 69
    1621 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Olsson Sara, 74
    5454 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Olsson Simon, 81 Fcif
    3911 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Olsson Stefan, 70 Hägersten
    4675 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Olsson Susanne Woun-Za, 71 AXA Sports Club
    1568 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Olsson Tobias, 77
    3950 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Olsson Tomas, 84
    4654 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Olsson Ulrika, 71
    5306 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Olsson Björken Lena, 74
    5148 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Olsson Wallman Henrik, 70
    1084 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Onkinen Paavo, 98
    4745 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Orahem Onella, 01 Löparakademin
    4557 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Orbelius Renée, 66
    657 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ornstam Staffan, 72
    959 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Orrego Jesus, 52 Perú Runners
    299 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Orrego Pedro, 81
    3815 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Orstadius Fredrik, 71 Idrottsveteranerna
    5554 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Orthén Joakim, 70
    1369 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Oskarsson Jan, 66 Silvi Paese
    683 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ottelin Philip, 85
    4614 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Otterdahl Stellan, 61 Eljalts AIK
    3705 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ottosson Fredrik, 81 Coor Sport Club
    176 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ottosson Håkan, 72
    8184 1km Knattar kl. 10:00 Ottosson Ludvig, 11
    8157 1km Knattar kl. 10:00 Ottosson Vlachos Vilja, 12
    4101 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ovesen Camilla, 91
    103 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ovod Alexey, 83 Stockholm City Triathlon
    4388 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Oxel Linda, 68
    1532 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Padel Roström Kristina, 63
    4740 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Paivel Kert, 01 Löparakademin
    5257 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Pallarp Nilsson Karin, 90
    4010 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Palm Agnes, 96
    4151 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Palm Emma, 76
    3257 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Palm Martin, 82 Tieto Titans
    75 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Palm Mattias, 71 Gamla Stan
    833 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Palmaer Josefine, 97
    1238 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Palmaer Michael, 64
    1237 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Palmaer Oscar, 94
    3052 10 km Män Seedad kl. 11:00 Palmé Joachim, 68 Terrible Tuesdays Triathlon Club
    4483 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Palmé Michael, 97
    5206 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Palmer Joakim, 68
    3179 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Palmér Henrik, 74 Trafikförvaltningen
    4391 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Palmér Linda, 75
    772 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Palmér Michael, 78
    1086 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Palmhager Karola, 68 Nynäshamn långdistanaklubb
    5171 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Palmqvist Irene, 59
    4383 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Palmqvist Li, 89 Irup
    713 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Pang Siu-Lun, 85
    4338 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Pantzar Karin, 87
    3532 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Park Erika, 84 Kronobergs kamratklubb
    4717 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Parlayan Eda Ronya, 01 Löparakademin
    4724 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Parlayan Sema Rojda, 01 Löparakademin
    4477 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Parman Michael, 79
    5422 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Parmegiani Nathalie, 51
    1445 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Paterlini Marta, 68
    851 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Paulin Bodil, 63
    4903 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Paulsson Anders, 46
    3802 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Paulsson Andreas, 81
    4897 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Pavel Anca Daniela, 83
    4696 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Payet Fionat, 75
    1626 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Paz Thunström Sue, 78
    99979 Återbud Seedad kl. Paz Thunström Sue
    5041 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Peet Thomas, 81
    6085 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Peldan Peter, 65 Stockholm Gerillalöpare
    5596 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Peltonen Elin, 90
    719 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Pemer Sofie, 86
    219 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Perani Joakim, 72 Åkersberga Spring
    4952 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Perbo Arvid, 90 Statskontoret
    521 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Pereira DR Lindblad Niclas, 72
    5238 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Perez Johansson José Antonio, 80
    5415 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Permiquel Montsant, 79 Dj
    3431 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Perneby Anna, 65 Danderydsjukhus IF
    5458 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Pernyer Samuel, 003 Grubbens IF
    388 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Persson Anders, 71
    1217 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Persson Andreas, 90
    4049 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Persson Anna, 73
    4924 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Persson Anna, 81
    3488 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Persson Christian, 82
    3135 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Persson David, 88
    4966 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Persson Elisabeth, 67 Borensberg
    5055 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Persson Elisabeth, 56
    3578 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Persson Hannes, 88
    3583 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Persson Hans, 57 Svenska Spel
    1354 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Persson Jacob, 86
    3635 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Persson Jens, 80
    1507 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Persson Johan, 75 Hägersten
    4299 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Persson Johan, 71
    6020 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Persson Jonas, 85
    1014 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Persson Lars, 63 Hummelbävern
    3932 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Persson Linda, 79
    5455 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Persson Linnéa, 90 Piteå
    3246 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Persson Magnus, 92
    3767 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Persson Martina, 89
    5400 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Persson Mikael, 71
    3388 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Persson Natalie, 90
    1117 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Persson Sandra, 91
    5510 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Persson Sofia, 86
    1128 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Persson Stefan, 85 Ascend FF
    5521 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Persson Stefan, 55
    8066 1km Knattar kl. 10:00 Persson Stella, 09
    3916 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Persson Susanna, 89
    3342 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Persson Ted, 76
    759 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Persson Tobias, 90
    1589 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Persson Tomas, 67
    421 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Persson Nygårdh Anna, 90 Runacademy IF
    4566 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Pertlwieser Rupert, 45 Enköping
    1320 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Perätalo Fredrik, 88 Falck Ambulans
    1123 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Petalidis Sokrates, 57
    3829 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Peterhoff Markus, 81 Sky Hotel Apartments
    4315 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Petersén Jonna, 87
    3404 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Petersens Jakob, 70
    3640 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Peterson Jimmy, 84
    1371 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Peterson Johan, 88
    3938 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Peterssohn Thomas, 70 Vasastan
    774 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Petersson Julius, 85
    762 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Petersson Karl, 84
    784 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Petersson Mats, 62
    361 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Petersson Stefan, 74 Linköpings Motorsällskap
    3338 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Petersson Sven, 83 Huddinge AIS
    3799 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Petterson Mikael, 69 Täby IS
    822 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Pettersson Anette, 74 Stockholm
    98 Halvmara Kvinnor Seedad kl. 12:00 Pettersson Anna, 70 IF Start Örebro
    3447 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Pettersson Annika, 68
    842 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Pettersson Bengt, 66
    3462 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Pettersson Björn, 85 Heja Björn
    3621 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Pettersson Bunriap, 67 Spånga
    458 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Pettersson Daniel, 77
    3310 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Pettersson Daniel, 76
    3505 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Pettersson Daniel, 77 Färentuna
    3541 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Pettersson Eva, 89 Uppsala
    3614 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Pettersson Jan, 68
    4271 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Pettersson Jan, 55 ¨
    5380 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Pettersson Johan, 78 Luleå
    3844 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Pettersson Madeleine, 87
    5373 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Pettersson Marie, 80
    5379 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Pettersson Markus, 83 Sundbyberg
    8032 1km Knattar kl. 10:00 Pettersson Noah, 08
    5434 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Pettersson Olle, 86
    8031 1km Knattar kl. 10:00 Pettersson Tilda, 05
    4879 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Pettyjohn Adam, 91
    3522 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Pfitzner Emanuel, 86
    1066 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Philipsson Mikael, 73 IP-Only
    1154 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Philp Tora, 81
    1579 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Phuangthonglang Tanya-Lee, 90 Team Bockholmen
    5528 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Pickert Susanne, 86
    5198 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Pierre Jessica, 91
    3015 10 km Män Seedad kl. 11:00 Pino Robin, 82 Uppsala LK
    3103 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Pinton Alberto, 62 LK Spring
    900 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Pirenne Frederique, 82
    6035 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Pitkänen Jorma, 51 Tullinge-Tumba FF
    4392 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Plahn Linda, 76
    242 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Planmo Joakim, 68 SPIF Triathlon
    1482 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Planting kax Nathalie, 87
    3028 10 km Män Seedad kl. 11:00 Pogac Jürgen, 73 LG Wien
    5367 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Pohjanen Maria, 92 -
    286 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Poldahl Niclas, 69 Sct
    3853 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Pollack Per-Olof, 63
    193 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Poppke Jens, 79 Vattenfall IF
    8068 1km Knattar kl. 10:00 Porthén Anton, 05 Kolsva IF Fotboll
    8069 1km Knattar kl. 10:00 Porthén Fredrik, 08 Kolsva
    5213 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Porthén Johan, 74 kolsva brandförsvar
    4128 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Power Cian, 87
    335 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Pragsten Stefan, 70 Stockholm
    5109 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Prembäck Frida, 83
    3727 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Printzel Teintang Linnea, 82
    3623 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Prochazka Jane, 74
    4645 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Puka Tina, 76
    3452 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Pyka Åsa, 75 Bergsgetterna
    5225 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Påhlson Johanna, 94
    4468 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Påhlson Mats, 63
    5057 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Pålsson Emelie, 83 Bromma
    6056 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Pålsson Jonas, 78
    4316 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Pålsson Jonny, 66 Johannelund
    3602 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Pödra Johan, 78 Team Jarla
    4762 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Qasem Alwalid, 01 Löparakademin
    1611 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Quensel Martin, 74 Runningmike
    3157 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Qvarfort Fredrik, 78 Hemlingby LK
    4551 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Raassina Tanja, 80
    5337 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rack Milena, 91 Würzburg
    5544 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Radford Kristina, 65
    4722 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rahim Sandra, 01 Löparakademin
    4723 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rahim Sara, 01 Löparakademin
    518 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Rahman Imran, 83
    276 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Raita Mikael, 74 Vck
    4554 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Rajala Reijo, 56
    1377 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ramírez Jorge, 87
    3019 10 km Män Seedad kl. 11:00 Ramos Alberto, 84 Huddinge ais
    3648 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ramsell Joakim, 72
    202 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ramstedt Johan, 70 Trångsvikens IF
    639 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ranhagen Mikael, 77 Snättringe
    3250 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ras Marcus, 74 OnePhone RC
    3318 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Rasmuson Claes, 68 Lkab
    194 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rasmussen Jens Ebbe, 68
    106 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rausch Alexander, 81
    144 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rausch Christian, 89 Groningen
    184 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Readwin Tim, 67
    4152 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rebmann Eva, 63
    3126 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Recknagel Christian, 75 AstraZeneca IF
    5359 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Reed Maria, 81
    4588 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Reed Scott, 80
    4177 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Regadera Esther, 71 Runacademy
    70 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Regnström Tobias, 82 Tullinge
    283 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rehnberg Felix, 77 Sträcklöpet, Puukko
    4237 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Reijnow Helena, 74
    632 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Reimbladh Martin, 81 Tullinge FIF
    1149 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Rein Tobias, 56
    3994 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Reinbring Nicole Spårvägen IF
    909 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Reiner Gabriella, 81 Team Club Running Stockholm
    4156 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Reinhammar Elin, 82
    4687 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Reinholdsson Madeleine , 93 Sunpocket
    934 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Reinikainen Helena, 52 Tsm
    4170 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Rembe Max, 01
    889 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Rembe Ola, 69 Ericsson Tri
    4466 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Remberger Mats, 55
    6003 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Remon Salazar Gilfredo, 89
    8165 1km Knattar kl. 10:00 Rendahl Arthur, 11
    708 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Rendahl Sara, 83
    4462 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Renman Mathilda, 97 Västerås
    1698 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Rensfeldt Filip, 88
    4086 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Renström Bo, 54 Jägarns jaktlag
    3600 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Renström Ida, 87 Jägarns Jaktlag
    1108 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Renström Rickard, 67
    3382 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Retzius Charlotta, 78
    315 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Reuterstad Ragnar, 70
    4450 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Revell Marie, 76
    1496 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Rexed Olof, 64 Esik
    214 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Reybekiel Trostek Jonas, 77
    4229 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Reynisdottir Harpa, 78
    3006 10 km Män Seedad kl. 11:00 Reza Muhammad, 89 Spårvägens FK
    4803 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Rezai Mohammad Basir, 99 Löparakademin
    962 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Riazzoli Jimmy, 83 Stockholm
    3432 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Riberth Anna, 88 Sundbyberg
    910 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Richards Gregory, 76 TSM Running
    3548 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Richardt Filip, 76
    73 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Richter Henrik, 83 IF Linnéa
    751 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Rickberg Victor, 79 Rickbergs IF
    4214 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ridley Guy, 67
    617 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Rieloff Mario, 61 Fredrikshofs FIF
    4620 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Rindar Per, 64 Aik
    86 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Ring Lisa , 93 IK Nocout.se
    3651 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ringberger Johan, 76
    468 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ringborg Edward, 88 Licknevarp IF
    5446 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ringdahl Birgitta, 62
    3324 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ringdahl Roger, 85
    643 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ringh Michael, 69 Älta IF
    3780 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ringmar Mattias, 73
    3083 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Ringström Louise , 89 Spårvägens FK
    3902 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ringö Sophie, 79 Sundbyberg
    3910 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Risberg Christoffer, 80 Vinsta
    919 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Risling Gustaf, 56 Stockholm City Triathlon
    3483 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Rissel Christian, 73
    3869 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ritsfalk Mikael, 75
    32 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Robertsson Fredrik, 80 Terrible Tuesdays Triathlon
    1535 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Robertsson Mattias, 72
    764 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Rodenstam Sten, 64
    3169 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Rodriguez Gonzalo, 74
    1005 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Rofelt Kristoffer, 87 Namf
    4591 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Roguet Séverine, 82 Älvsjö
    863 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Roig Chris, 78 Sundbyberg
    3513 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Roig Daniel, 75
    8062 1km Knattar kl. 10:00 Romatowski Filip, 08
    5175 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Romin Jessica, 87
    1305 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ronge Erik, 88
    1172 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Ronge Victoria, 91
    793 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ronnebro Malin, 88
    5042 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ronnheden Jonas, 61
    3307 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ronquist Peter, 74
    1215 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ronvall Andreas, 75 Åsen hellrunners
    1230 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Roos Anna, 70
    3878 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Roos Anna, 79 Danderyd
    4644 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rooslien Christina, 64 Bomma
    8038 1km Knattar kl. 10:00 Rooth Eksten Doris, 13
    423 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Rosell Anders, 65
    3466 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Rosen Camilla, 88 Team Nordic Trail
    3490 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Rosen Cecilia, 90
    1221 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Rosén Anna, 89
    4161 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rosén Elin, 87
    4708 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rosén Esther, 01 Löparakademin
    313 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rosén Patrik, 67 AXA Sports Club
    304 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rosén Peter, 66 Trafikförvaltningen
    4540 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Rosén Nyberg Alexander, 94
    4539 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rosén Nyberg Wilma, 00
    482 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Rosenbaum Erika, 76 Terrible Tuesdays
    1427 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Rosenbaum Maja, 00 Terrible Tuesdays
    268 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rosenbaum Mattias, 72 Terrible Tuesdays
    284 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rosenbaum Måns, 00 Bromma IF
    1516 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Rosenbaum Petra, 70
    1380 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Rosenberg Josefine, 93
    5192 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rosenblad Jenny, 70
    414 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Rosendahl Anders, 69
    859 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Rosendahl Jenny, 72
    1224 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Rosendal Anna, 75 Hägersten
    1099 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Rosengren Peter, 60 Täby
    5483 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rosenheinrich Maylene, 88
    5482 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Rosenheinrich René, 78
    169 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Rosenqvist Fredrik, 83 Huddinge AIS
    531 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Rosenström Jan, 60
    8087 1km Knattar kl. 10:00 Rosenvinge Keanu, 14 Team Ohana
    4374 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rosenvinge Leilani, 76 Team Ohana
    8086 1km Knattar kl. 10:00 Rosenvinge Nelly, 11 Team Ohana
    3088 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Ross Skärvad Jessie, 78 Team Hybris Täby
    1533 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Roström Rikard, 62
    1534 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Roström Sixten, 97
    839 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Rousset Baptiste, 90
    1582 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Rowland Thomas, 71
    510 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Roxtorp Helena, 68
    3154 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Rudberg Felix, 86
    380 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rudebeck Sven, 77
    3327 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Rudgley Scott, 74 Lidingö
    6061 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Rudolphi Fredrik, 90 Delsbo IF
    566 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Rudolphie Johan, 67 Lmc
    3880 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ruhrmann Sabrina, 82
    5597 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rundgren Tina, 78
    181 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rundquist Henrik, 61 Tsm
    3772 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Rundström Mats, 72
    5386 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Runemo Martina, 71
    827 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Runhellen Anna, 65
    4998 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Runnquist Carolin, 79
    5568 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Runsö Ylva, 48
    325 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rus Sergiu, 76
    612 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Rutström Måns, 68
    6014 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ruvceski Zoran, 74 Team Sthlm Marathon
    881 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Ryan Christine, 60
    3664 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ryberg Johannes, 82
    5485 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rydberg Charlotte, 80
    904 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Rydberg Fredrik, 72 Bromma
    702 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Rydell Erik, 84
    326 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rydén Oscar, 86 Vinge Running Club
    203 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rydenstam Johan, 83
    4660 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Rydh Adam, 00 Saltsjö-boo
    4659 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rydh Ulrika, 65 Saltsjö-boo
    481 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ryding Erik, 74
    5184 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ryding Jennie, 87
    1039 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Rydling Magnus, 67 Swedbank
    3676 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Rylander Josefine, 84
    4158 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rystedt Elisabeth, 55
    4094 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rådestad Caroline, 84
    1104 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Rågvik Erik, 62
    5060 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Röckner Hedlund Emil, 89
    1474 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Rödiger Mona, 77 Trafikförvaltningen
    3194 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Rönn Jesper, 87
    933 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Rönnberg Helena, 71
    4458 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Rönnerman Martinus, 77
    4490 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rönnerman Monica, 51
    1109 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Rönnerman Richard, 80
    5119 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Rönngren Göran, 70 Handelsbanken
    5518 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rönnqvist Sofie, 85 Resursteamet
    4489 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rönnvall Rebecca, 86
    3368 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Rösiö Anna, 71 Simcoachen
    6078 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Rössel Markus, 80 German Sparkle Party
    5093 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Röst Ewa, 56
    3435 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Röstlund Anna, 75
    3540 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Rösund Eva, 71
    4939 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 S A, 79
    4861 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Saad Omar Mac, 01 Löparakademin
    551 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Saari Johan, 78
    749 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Saaristu Valter, 50 Älvsjö
    832 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Sabel Annelie, 85
    5274 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sabel Karl-Gustav, 48
    4975 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sabelström Bo, 57 TSM Running
    667 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Sabelström Paula, 66 TSM Running
    3518 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Sager Eleonor, 83
    4571 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sager Fredrik, 87
    4247 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sager Helen, 60
    3107 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Sahlén Anders, 71 Västerås SOK
    3684 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Sahlin Karin, 65
    1110 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Sahlin Rickard, 74
    381 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Sahlstedt Johanna, 80 Söders SOL
    3415 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sakhatskiy Anatoliy, 80
    1630 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Salasoo Olev, 59 Sthlm Frontrunners
    1208 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Salih Ali, 86
    94 Halvmara Kvinnor Seedad kl. 12:00 Salminen Johanna, 78 Go Running - Skarpäng!
    997 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Salomaa Pauliina, 83
    4919 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Salomon Anita, 72
    704 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Salsbäck David, 79
    1243 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Samadi Behrad, 83
    5592 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Samantsinghar Shibasis, 82 Ericsson
    3501 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Samnegård Dag, 60
    826 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Samuelsson Anna, 84
    5035 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Samuelsson Dan, 90 wätt snabba
    3295 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Samuelsson Henrik, 68 Hässelby SK
    1356 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Samuelsson Jakob, 83
    6082 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Samuelsson Mats, 65
    5165 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sand Ingela, 73 Skarpnäcks OL
    5479 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sandart Rikard, 85
    4357 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sandberg Christer, 77
    449 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sandberg Curt, 51 Arlanda-Märsta SK
    6016 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Sandberg Elin, 83
    5077 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sandberg Erik, 85 Älvsjö
    3565 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Sandberg Gunvor, 47 Bvsok
    328 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sandberg Jonas, 73 Team skavsåret if Järfälla
    366 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Sandberg Linda, 75
    3929 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sandberg Tage, 45 Bvsok
    349 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sandberg Torbjörn, 65 Hässelby SK
    4973 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sande Björn, 60
    316 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sandegren René Dahl, 74 Team Hybris
    4661 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sandell Ulrika, 61 Lidingö
    819 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Sandén Anders, 82 Microsoft
    870 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Sandenskog Carl-Magnus, 87 Sjöfortet
    4218 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sandh Håkan, 48 Örnsbergs KS
    3472 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sandin Carl-oscar, 83
    4157 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sandquist Elina, 82 Tarzan & Friends
    3838 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sandqvist Peter, 57 Ekerö
    3495 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sandström Claes, 59 Sandstroms IF
    1373 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Sandström Johan, 72
    1337 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sandvall Hanna, 81
    5396 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sannestedt Michael, 88
    4326 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Santavirta Kaisa, 80 Expressen
    3886 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sarasto John-Erik, 60 RC Torrox
    5240 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sarén Josefin, 94
    4826 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sarrazola Silvia, 01 Löparakademin
    4704 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sarvari Mortaza, 99 Löparakademin
    3930 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sato Tage, 96 Kik
    3833 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Satrell Per-Olof, 56 skanska if
    892 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Saverstam Erik, 75 Åkersberga
    4585 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Savonen Sari, 68
    4041 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Savostina Anna, 89
    3814 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Saxell Olli-Pekka, 77 Klarna
    8173 1km Knattar kl. 10:00 Saxholm Alice, 10 Pappa Putte LK
    495 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Saxholm Fredrik, 77 Pappa Puttes LK
    8174 1km Knattar kl. 10:00 Saxholm Hugo, 008 Pappa Putte LK
    4412 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Saxholm Louise, 80 Pappa Puttes LK
    5062 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Schelin Emilie, 85
    5335 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Schell Christian, 90 Würzburg
    552 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Schenström Johan, 91 Hägersten
    982 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Schenström Jonas, 79
    3084 10 km Män Seedad kl. 11:00 Scherlund Erik, 73
    3769 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Scheuermann Mary, 81
    3803 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Schimana Mimmi, 72
    1509 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Schneckener Per, 64 Tyresö
    532 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Schröder Jan, 58
    8156 1km Knattar kl. 10:00 Schrötter Gry, 04
    3963 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Schrötter-Frisk Catarina, 72
    1079 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Schubert Olov, 58 Scania IF
    121 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Schultz Anton, 87 Kerbus Finans
    5227 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Schultz Johanna, 84
    5226 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Schultz Robert, 68
    1254 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Schwab Björn, 69 Avone IT
    3325 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Schwab Romain, 80 Wushu Stockholm IF
    8001 1km Knattar kl. 10:00 Schwartzler Léon, 11
    525 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Schween Jussi, 63 Skogsluffarnas OK
    4550 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Schyl Rebecka, 87
    3857 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Schön Torbjörn, 73
    4106 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Schönbeck Carola, 69
    3872 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Schönbeck Robert, 69
    5286 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Schönfelder Lotta, 59 Sollentuna
    5473 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Schönmeyr Richard, 50 Ssw
    1206 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Searle Alexandra, 83 None
    4413 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Segelmark Lukas, 87 Roland Berger
    4491 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Segelsjö Monica, 61
    5547 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Seger Tobias, 85
    731 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Segerbrant Thomas, 75 Tegelhagen
    3590 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Segerdahl Helena, 65 Stockholm
    1120 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Segergren Adam, 69
    4266 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Segerros Kristina, 78
    1334 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sehlstedt Gustaf, 69
    5039 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Selander David, 92 Dj
    3485 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Selberg Christina, 66 IF Linnéa
    8075 1km Knattar kl. 10:00 Selberg-Arveryd Melker, 10
    4138 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Selhag Anna Carin, 71
    5224 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sellberg Johanna, 82
    407 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Selldal Alexander, 92
    4406 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sellgren Ann-Charlotte, 72
    3360 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Sellgren Viktor, 82
    3341 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Selvig Marius, 74
    105 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sem Alexander, 75 IF Linnéa
    1113 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Sennebäck Robert, 73 SLL IT FF
    4484 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sert Miro, 88
    4405 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sesti Louisa, 79
    6079 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Seth Martin, 82
    8061 1km Knattar kl. 10:00 Setterwall Emilia, 009
    6099 1km Knattar kl. 10:00 Setterwall Noomi, 12
    3057 10 km Män Seedad kl. 11:00 Seweling Philip, 90 Arådalensif
    3973 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Seweling Urban, 57 Arådalensif
    4113 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sevonius Catharina, 61
    3503 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sevonius Dan, 59
    976 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Sevonius Johanna, 88
    1187 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Seydum Solomon, 1978
    4726 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Shaker Anid Israa, 93 Löparakademin
    4759 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Shakirov Abdulaziz, 01 Löparakademin
    1133 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Shingler Stuart, 78
    3773 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sid Mats, 72 Veeam
    5330 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sidenblom Louise, 86 Creuna
    5040 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sidiropoulou Despina, 91
    5501 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sieber Simone, 80
    534 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Sigurdson Jannica, 79 Hägersten
    262 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sikorski Martin, 77 Terrible Tuesdays
    701 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Siljeholm Louise, 95 Ingen
    1538 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Siljeholm Roger, 55 Ingen
    6025 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Siltanen Emilia, 83
    711 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Silvnäs Kjell, 79
    688 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Silvola Rebecka, 85
    1260 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Simmons Cari G, 61
    519 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Simonsson Anna, 75
    4276 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sioustis Jannis, 80 Expressen
    3714 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Sipola Liga, 87 Runacademy
    5543 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sipos Thomas, 75
    964 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Sirén Joakim, 82
    3679 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Siri Julien, 72
    229 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sivonen Kimmo, 81 Team Vesi-Visio
    736 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Sivonen Tiinamari, 80 IF Linnéa
    4706 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Siyngstadli Elin, 01 Löparakademin
    3294 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Siöcrona Peder, 91 Stockholm
    3299 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Sjostrom Per, 66 Scania
    1390 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Sjundemark Kjell, 59
    4895 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sjöberg Alexander, 86
    8105 1km Knattar kl. 10:00 Sjöberg Blenda, 06
    142 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sjöberg Christer, 81 Tallinn 98-gänget
    487 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Sjöberg Gisela, 74
    544 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sjöberg Joakim, 80 Uttran
    1408 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Sjöberg Linda, 80
    1409 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Sjöberg Linda, 80 Sue Ellen
    439 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sjöberg Mattias, 78
    5515 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sjöberg Peter, 66 Resursteamet
    1553 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Sjöberg Sofia, 93
    4825 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjöberg Lundén Melina, 01 Löparakademin
    4576 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sjöblom Sanna, 73
    5210 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sjöcrona Magnus, 80
    599 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Sjödahl Louise, 77 Ekerö Runners
    5054 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjödén Elisabeth, 67
    3765 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sjödin Martin, 71
    5392 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjödin Meta, 64
    524 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sjödin Torbjörn, 61 TSM
    4838 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjögren Anna, 87 Löparakademin
    509 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sjögren Heinz, 62 Heinz Sjogren Consulting
    720 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sjögren Mikael, 74 Södertälje IF
    1595 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sjögren Tunay, 68 Sollentuna
    752 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sjögren Vilhelm, 56
    8189 1km Knattar kl. 10:00 Sjöholm Elinor, 008
    539 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sjöholm Jesper, 78
    5249 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjöholm Julia, 93
    1006 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Sjöholm Kari, 62 AXA Sports Club
    1505 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Sjöholm Paulina, 92 Stockholm City Triathlon
    728 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Sjölander Isabella, 86
    642 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Sjölund Monika, 74 Sollentuna
    3964 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Sjölund Ulrica, 79
    3966 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Sjölund Ulrika, 75
    1225 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Sjöman Anna, 71
    1122 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Sjöquist Johan, 70
    4951 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjöquist Lotta, 70
    4899 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sjörin Anders, 70
    8120 1km Knattar kl. 10:00 Sjöstedt Andre, 10
    6038 1km Knattar kl. 10:00 Sjöstedt Joel, 13
    3272 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Sjöstedt Magnus, 79
    753 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sjösten William, 95
    151 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sjöström David, 75 Projektengagemang
    564 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Sjöström Josefine, 85 Norra Stockholm Endurance
    715 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sjöström Markus, 76
    1526 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Sjöö Per-Olof, 67 Gosis
    3514 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Skafte Kajsa, 86 Stockholms studenters IF
    4668 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Skarpsvärd Erik, 94
    5487 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Skelton Sabina, 65
    8196 1km Knattar kl. 10:00 Skinio Signe, 11
    4497 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Skinnerud Madeleine, 77
    1198 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Skog Cecile, 83
    938 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Skog Hjalmar, 92 Hundels
    8052 1km Knattar kl. 10:00 Skog Hugo, 12
    3654 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Skog Johan, 85
    8051 1km Knattar kl. 10:00 Skog Lisa, 2011
    4126 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Skoglund Cecilia, 79
    3332 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Skoglund Patrik, 91 Deloitte IF
    1618 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Skoglund Torgny, 54 Jeeves
    60 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Skoglund Larsson Christopher, 87
    3508 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Skogström David, 83
    5164 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Skogsund Ingegerd, 54 Gnestahälsa
    4373 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Skogsund Leif, 57
    817 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Skoog Kenneth, 88
    3894 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Skoog Lisa, 75
    3055 10 km Män Seedad kl. 11:00 Skoog Perra, 78 Stockholm Snipers
    1341 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Skröder Löveborn Helena, 89
    5457 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Skyhag Peter, 70
    4880 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sköld Andreas, 89
    8158 1km Knattar kl. 10:00 Sköld Eviana, 08
    3759 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Sköld Mari, 78
    4428 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Skönnerud Christer, 64
    3646 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Slättegård Joakim, 63
    4294 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Slättegård Vilma, 96
    54 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Smed Markus, 88 Swedbank IF
    1284 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Smedbäck Eva, 68
    640 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Smedbäck Mikael, 72
    273 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Smedjegården Mikael, 60 AXA Sports Club
    3333 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Smideman Magnus, 81
    804 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Smith Adrian, 80
    5505 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Smith Carl Johan, 46
    5183 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Smith Jelena, 81
    1361 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Smith Jenny, 77
    4594 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Smith Simon, 79
    1583 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Smith Thomas, 76
    8064 1km Knattar kl. 10:00 Smith Tom, 13
    3300 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Snaprud Per, 66
    488 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sofla Arwin, 91
    4136 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sohl Cornelia, 91 Solna
    5068 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Solberg Emma, 79
    5215 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Soldeus Johan, 78 Saltsjöbaden
    3796 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Solen Mikael, 78
    4012 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sombo Alexandros, 89 Jägarns Jaktlag
    4605 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sorvari Jarmo, 54
    4707 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sosipatrova Margarita, 00 Löparakademin
    5427 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Spaak Daniel, 78 Malsta Hills
    8128 1km Knattar kl. 10:00 Spaak Ida, 10 Malsta Hills
    4478 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sparring Michael, 88
    3082 10 km Män Seedad kl. 11:00 Spetz Nils , 91 Spårvägens FK
    3064 10 km Män Seedad kl. 11:00 Spiller Leon, 78 Kamrat och Idrottsförening KIF
    4320 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sporre Karmalm Josefin, 73
    3841 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Sporrong Petra, 67
    341 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sporrong Thomas, 77
    747 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sporrong Ulf, 73
    520 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Spovér Janne, 71
    5002 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Spångberg Vallin Caroline, 79
    5074 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Staaf Erik, 55 Hägersten
    99988 Återbud Seedad kl. Stagnäs-Lund Ulrika, 81
    3089 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Starfelt Malin, 86 Runacademy
    264 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Stark Martin, 78 Farsta
    3355 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Stark Tomas, 70 Sju Sorters Kakor
    776 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Stavlind Anna, 70 Linköpings LK
    1413 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Steding Daniel, 92 Luleå AK
    5022 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Stef Cristina, 79
    3036 10 km Män Seedad kl. 11:00 Steimert Claes, 83 Brandkårens IK
    3823 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Stein Paul, 73
    4500 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Steinbach Christian, 76
    8121 1km Knattar kl. 10:00 Steinbach Elliot, 08
    8122 1km Knattar kl. 10:00 Steinbach Matilda, 11
    4499 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Steinbach Nancy, 77
    5374 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Steinmo Marina, 62
    1130 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Stenberg Fanny, 86
    1116 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Stenberg Sally, 90
    1573 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Stenberg Sven-Åke, 65 Huddinge
    3943 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Stenberg Tim, 88
    5232 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Stenberger Jonas, 60
    5271 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Stenberger Kerstin, 64
    5393 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Stenborg Mia, 73
    383 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Stendrake Magnus, 74
    537 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Stenfors Jenny, 73 Älvsjö
    263 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Stenfors Martin, 73
    1274 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Stenmark Christoffer, 88 Stockholm
    3298 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Stensland Per, 70 Stockholm
    4904 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Stenvall André, 87 DDnD X
    3114 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Stenvall Anna, 74
    4631 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Stenvall sven-olof, 35
    754 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Stepanov Vladislav, 83 Lidingö
    149 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Stephenson Darren, 70 Stockhom City Triathlon
    436 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Stern Carl, 81 Stockholm
    5267 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Stern Alexandersson Katja, 68 Stockholm
    1277 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Sterner Håkan, 58
    4615 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sterner Karin, 69 Lonesome Runners
    1329 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Stewen Fredrik, 71 WeCloud AB
    3954 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Stjernberg Tore, 74
    4915 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Stjernholm Angelica, 78
    8008 1km Knattar kl. 10:00 Stjernholm Molly, 20
    8072 1km Knattar kl. 10:00 Stjernman Lea, 05
    8041 1km Knattar kl. 10:00 Stjernström Alice, 09
    8177 1km Knattar kl. 10:00 Stjernström Astrid, 12
    8042 1km Knattar kl. 10:00 Stjernström Emilia, 06
    4169 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Stjernström Emma, 78 Bromma
    1132 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Stjernvall Maria, 90
    695 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Stockinger Robert, 66 MCK Energiteknik AB
    3013 10 km Män Seedad kl. 11:00 Stojanovic Stefan, 98 Hässelby SK
    5566 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Stolica Vladimir, 82
    5375 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Stolin Marina, 76
    5437 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Stolpe Östman Oscar, 00 Attunda OK
    4055 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Stolt Annette, 68
    1180 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Stonsebro Martin, 89
    5356 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Stork Mari, 74
    171 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Strallhofer Frowald, 65 IF Linnéa
    5525 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Strand Johanna, 81 Runacademy IF
    1565 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Strandberg Diana, 80
    3597 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Strandberg Hans, 56
    3991 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Strandberg Zenita, 74
    876 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Strandgren Charlotte, 70
    4333 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Strandh Karin, 91 Arlanda-Märsta SK
    4930 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Strandqvist Anna, 71
    786 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Strangert Susanne, 63 IF Linnéa
    4940 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Strid Ann-Catrin, 66
    5514 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Stridh Elliot, 93 Resursteamet
    3191 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Stridh Jan, 66 Skogsluffarnas OK
    3912 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Strindholm Sara, 74
    3913 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ström Alexander, 86
    1527 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ström Crille, 75
    4217 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ström Håkan, 69
    1419 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Ström Luisa, 73
    5451 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ström Per, 78
    125 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Strömberg Stefan, 65 TSM Running
    8091 1km Knattar kl. 10:00 Strömberg Tage, 14
    3967 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Strömberg Ulrika, 75 Lonesome Runners
    1345 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Strömbäck Ia, 65
    81 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Strömqvist Fredrik, 82
    3556 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Stuifbergen Fredrik, 81
    3806 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Stuifbergen Niklas, 81 Stuifen
    947 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Stukenborg Jan-Bernd, 77
    4167 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sturén Ulrika, 82
    3136 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Sturesson David, 88 Hvens Springsällskap
    5388 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Styf Maud, 51
    3553 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ståhl Johan, 76 Södertälje
    4580 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ståhl Sarah, 78
    1426 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ståhl Stefan, 76
    5344 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ståhlberg Malin, 80
    3805 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ståhle Fredrik, 74 Fortum
    3328 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Stålfors Sebastian, 72 Statskontoret
    3855 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Stålhammar Elisabeth, 67 AstraZeneca IF
    856 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Stångberg Carl, 80 Söderlöparna
    4817 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ställberg Erika, 80 Löparakademin
    1467 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Stöckli Michael, 82
    42 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Suhard Karl-Henrik, 80 Metal Militia
    3989 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Suhard Yannick, 78 Hägersten
    3618 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sundberg Erik, 77
    1321 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Sundberg Fredrik, 72 Hilti Svenska AB
    1195 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Sundberg Magdalena, 87
    3760 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Sundberg Marie, 73
    3996 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sundberg Per, 71
    4622 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sundberg Per Erik, 68
    3874 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sundberg Roger, 77 Skälby Runners
    1693 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Sundberg Sture, 55 Skellefteå XC
    3572 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sundbom Håkan, 70
    575 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Sundell Kerstin, 89 Stockholm
    3731 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Sundeson Lisa, 85 Enskede
    1246 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Sundgren Benz, 80
    654 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sundh Ola, 60 Formtopp IF
    5382 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sundholm Mårten, 87
    5104 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sundin Fredrik, 75
    3822 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sundin Patrik, 84 Suddarna
    3053 10 km Män Seedad kl. 11:00 Sundius Sebastian, 88 Fredrikshofs FIF
    656 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sundkvist Örjan, 74
    18 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Sundman Dennis, 83 Solna
    3986 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Sundman Yassal, 76 Bromma
    1018 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Sundquist Lena, 75
    4942 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sundqvist Anne, 48
    3151 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Sundqvist Erik, 83
    3037 10 km Män Seedad kl. 11:00 Sundström Anders, 77 Swedbank
    3423 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sundström Andreas, 89 Stockholm
    8154 1km Knattar kl. 10:00 Sundström Benjamin, 11
    173 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sundström Gabriel, 76
    1571 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Sundström Niklas, 75 modo sports academy
    5287 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sundström Peter, 69
    1156 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sundström Torsten, 79
    3035 10 km Män Seedad kl. 11:00 Sundvall Staffan, 81 IF Linnéa
    432 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Suneson Björn, 48 Vallentuna FK
    3337 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Sunesson Daniel, 78 Stockholm
    5312 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sunnerfjord Lina, 85
    5504 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Suutari Sinikka, 51
    3959 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Suwada Ula, 86 Spotify
    533 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Swahn JAN HENRIK, 59 Sweden Rwanda Runningteam
    1278 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Svalefors Daniel, 80 Projektengagemang
    6059 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Svanborg Morten, 87
    6023 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Svantström Per, 83
    1512 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Svartvadet Per, 75 Modo Sport Academy
    20 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Svaxén Johan, 80 Fredrikshofs FIF
    3498 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Svedberg Charlotta, 69
    726 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Svedefelt Peter, 63 Västerhaninge
    475 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Svedenklint Emil, 83
    954 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Svedholm Jenny, 78
    598 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Svedin Linnea, 89
    5491 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Svedin Sandra, 81
    85 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Svedjeholm Mikael, 79 Fredrikshofs FIF
    3722 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Svedner Lilja Linda, 74 Tyresö
    4003 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Svegby Angela, 83
    5492 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Svennung Sara, 80
    8141 1km Knattar kl. 10:00 Svennung Herrlin Hugo, 11
    5012 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Svensson Christian, 82 Meritmind
    3330 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Svensson David, 73
    883 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Svensson Einar, 86 Namf
    6065 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Svensson Emma, 83
    4212 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Svensson Gunnar, 41
    3579 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Svensson Hanny, 90
    769 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Svensson Jesper, 89
    4522 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Svensson Jonatan, 86
    568 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Svensson Kalle, 59 Uppsala LK
    3233 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Svensson Lasse, 71 Sundfiske
    4587 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Svensson Lotta, 72
    3747 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Svensson Magnus, 75
    4431 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Svensson Malin, 87
    616 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Svensson Marie, 72 Tullinge Friidrott
    4467 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Svensson Mats, 63
    4480 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Svensson Mikael, 64 Kpa
    1501 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Svensson Patrik, 94 Hova IF
    3292 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Svensson Patrik Gergö, 78 Smashing BK
    676 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Svensson Peter, 57 IFK Skövde
    1201 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Svensson Thomas, 49 TSM Running
    1162 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Svensson Ulrik, 72 Kungstornet
    4221 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sverredal Nora, 00
    3926 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Swessar Emil, 88
    5028 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Svärd Camilla, 79 Vaxholm
    994 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Svärd Carl, 79
    5480 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Svärd Robert, 88
    1136 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Svärdberg Göran, 61
    5429 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sydlén Niina, 73
    5029 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Syla Milaim, 80 Vaxholm
    1539 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Sylvest Arne, 57 Runacademy
    1577 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Szabo Viktoria, 89
    4688 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Szakacs Annamaria, 79
    4767 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Szulborska Ewelina, 01 Löparakademin
    3675 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Szymanski Josefin, 88
    1097 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Säf Pernselius Kristian, 83
    204 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Säfström Johan, 83 IF Linnéa
    5169 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sääv Ingrid, 73 Tonale
    8003 1km Knattar kl. 10:00 Söder Allvin, 12 Stockholm
    3367 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Söder Anna, 80 Våmhus
    330 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Söder Jens, 74
    3214 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Söder Johan, 80 Stockholm
    8071 1km Knattar kl. 10:00 Söder Jonatan, 14
    3258 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Söder Martin, 80
    1239 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Söderberg Anna, 91
    1252 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Söderberg Bjarne, 68
    3633 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Söderberg Jenny, 74
    227 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Söderberg Karl-Fredrick, 80
    5390 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Söderberg Melissa, 81
    3351 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Söderberg Tobias, 80
    4045 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Söderblom Anna-Carin, 67
    1458 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Söderblom Mats, 62 Bandhagen
    587 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Söderfjell Lars, 65
    899 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Södergren Freddie, 88
    5014 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Södergren Nilsson Christina, 58
    5181 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Söderholm Jarl, 58
    3800 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Söderholm Mikael, 60 Sibirien
    31 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Söderlund Anders Glädjelöparen, 80 Nacka Värmdö Skidklubb
    4991 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Söderlund Joachim, 90 Ryska Posten
    3790 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Söderlund Michaela, 80
    1124 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Söderlund Peter, 70 Friskis&Svettis Stockholm
    590 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Söderman Pettersson Librada, 70 Springtjejer
    821 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Söderqvist Anette, 64
    3161 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Söderqvist Fredrik, 83 Cacibrunners
    1135 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Södersten Susanne, 70
    235 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Söderström Fredrik, 68
    3836 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Söderström Peter, 66
    160 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sönnerfors Erik, 91
    484 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Sönnerfors Eva, 61
    1558 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Sörbacken Fredrik, 72
    1196 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sörlisten Frida, 77 Skogstorp
    1197 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sörlisten Tobias, 73 Skogstorp
    5495 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sörman Sarah, 92
    3340 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Taavola Cal-jo'an, 74
    3928 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Taberner Andreu, 80
    4804 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Tajik Mohammed 'Tajik', 01 Löparakademin
    387 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Takano Akihiro, 71
    6002 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Tallin Thomas, 67 Hässelby SK
    4057 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Tallving Annica, 79
    4267 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Tallving Jenny, 77
    3593 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Talme Henrik, 79
    247 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Tambour Magnus, 67
    5500 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tan Sheena, 90
    1578 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Tanehashi Shinya, 38 Stockholm
    8150 1km Knattar kl. 10:00 Tanehashi Yui, 05 Kindon
    3804 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Tang Ching, 82
    6029 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Tanskanen Henrik, 84
    3770 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Tarighi Maryam, 90
    4892 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Tarlinder Alexander, 80
    1601 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Tarrasson Ulrika, 74
    1569 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Taskila Susanna, 83
    3072 10 km Män Seedad kl. 11:00 Taurell Oscar, 89 Klarna
    16 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Tedborn Fredrik, 67 Täby IS
    1048 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Tegnér Markus, 84 Lidingö
    3569 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Tegström Henrik, 72 Dalasjö Ik
    1139 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Teleki Lundmark Ildiko, 65
    4089 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Tengblad Fredrik, 91
    4495 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Tenggren Prins Helena, 71
    4292 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Tenne Joakim, 70
    4905 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Teodorowitz Andrea, 84
    3362 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ternow Per, 80
    5519 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Tersmeden Sten-Sture, 42 1.20
    122 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Tesfaghebriel Aron, 71
    5574 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tessier Mari, 75
    124 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Teyeb Oumer, 75 Solna
    4773 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Teymur Gerdin Matilda, 01 Löparakademin
    4134 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Thagemark Claes, 52
    4638 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Thams Andersson Siv, 62
    4197 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Thano Fredrik, 71 SMÅ IF
    3014 10 km Män Seedad kl. 11:00 Theander Claes, 75
    5343 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Theander Malin, 89
    4931 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Thelin Anna, 80
    798 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Thelin Michael, 81 Spotify
    4681 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Thelin Stellan, 82
    4624 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Theorell Susanne, 45 Fredrikshofs FIF
    5276 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Theorin Johan, 63 Föra AIK
    1479 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Thernelius Magnus, 71 Bromma
    3190 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Tholander Jakob, 71 Sundbygergs IK Skidor
    780 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Thomas Edward, 88
    3551 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Thomas Franck, 78
    732 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Thomasson Eric Daniel, 82
    441 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Thomasson Eva C, 61 AXA Sports Club
    733 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Thomasson Oscar, 86 Club Oscar
    3941 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Thompson Adam, 81
    406 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Thomsen Alexander, 90 Pappa Putte LK
    1043 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Thomsen Elin, 93 IF Linnéa
    1188 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Thomsen Maria, 70 IF Linnéa
    894 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Thorell Fredrik, 76
    5199 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Thorelli Eva, 66
    1009 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Thorgersen Ketil André, 72
    4080 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Thorgerzon Birgitta, 73 Axla sportsclub
    443 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Thorgerzon Christian, 75 östersund Triathlon
    1176 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Thornberg Emma , 87
    977 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Thorpe Johanna, 81 Knivsta
    3942 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Thulin Christian, 85
    4526 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Thulin Per, 64 Sky Hotel Apartments
    5517 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Thunberg Fredrik, 92 Resursteamet
    4097 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Thunell Camilla, 84
    799 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Thunström Daniel, 80
    3934 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Thunström Therese, 81 Bergsgetterna
    1325 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Thunvik Fredrik, 75 Skogås
    4179 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Thureson Ewa, 56 Capio
    503 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Thuresson Gunnar, 53 Team Club Running Stockholm
    741 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Thyblad Tomas, 68 Danderyd
    8040 1km Knattar kl. 10:00 Thydell Wickman Noel, 09
    5105 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Tiderman Fredrik, 73
    3840 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Tideström Peter, 74 Spånga IS
    4295 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Tillberg Joanna, 68
    3693 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Tilstam Kerstin, 59 Kungsholmen
    1566 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Timber Stefan, 70
    1315 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Timber Thomas, 61
    4643 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Timmerling Arne, 53 Stigbergspojkarna
    802 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Timstråhle Aaron, 73 Sundbyberg
    1290 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Tingström Elin, 81 IF Linnea
    5244 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tischner Röhrens Joy, 73
    3350 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Tjernberg Mikael, 72 Tumba-Mälarhöjden OK
    198 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Tjulander Joacim, 70 Saltarö Joggers
    4840 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Toccaceli Alexander, 92 Löparakademin
    3353 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Toldnes Johnny, 85 Umara SC
    4210 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Tollerup Georgeta, 82
    1410 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Tomasson Linda, 74 Formtopp
    1189 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Torsson Andreas, 86
    718 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Tourtchaninoff Sofie, 81 Unirent
    3957 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Trabo Andrejs, 86
    92 Halvmara Kvinnor Seedad kl. 12:00 Tran Bonnie, 85
    4248 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Tran Duc Hieu, 85
    4734 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tran Evelina, 02 Löparakademin
    5008 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Troberg Susan, 85
    1297 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Trocme Eric, 86
    1231 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Trocmé Anna, 92
    399 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Trossö Martin, 79 Swedbank
    4625 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Träff Susanne, 65
    336 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Tschertou Stanislav, 72
    5049 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tseli Elena, 65
    4872 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Tserensambuu Tserenpuntsag, 00 Löparakademin
    1179 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Tsigaridas Filippos, 77
    3008 10 km Män Seedad kl. 11:00 Tulu Chala Ebba , 96 Huddinge AIS
    253 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Tumble Alf, 78 Linnéa
    4743 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tuoma Maria, 02 Löparakademin
    3678 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Tuuf Johanna, 75 Stockholm City Triathlon
    4027 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Tysk Andreas, 92
    4520 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Tysk Annika, 63
    4519 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Tysk Pär, 61
    1358 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Tyson Jean-Luc, 86
    5301 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Täfvander Lars-Åke, 58
    1359 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Törnberg Jenny, 78 Norra Stockholm endurance
    689 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Törnblom Rickard, 85
    1384 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Törneland Karolina, 77
    965 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Törnell Joakim, 64
    3889 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Törneman Sebastian, 80
    4114 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Törner Catherine, 75
    3352 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Törngren Tobias, 74 Slaka Löparförening
    1593 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Törnlund Pontus, 65 Spånga
    3073 10 km Män Seedad kl. 11:00 Törnmarck Oskar, 85
    588 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Töttrup Lars, 54
    5369 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Uddqvist Marie, 79
    4457 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Udin Karlsson Martina, 76
    3204 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ulander Johan, 91
    3225 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ullakko-Haaraoja Kristian, 87 Björksätras Löparfolk
    4347 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ullberg Kent, 53 MRR Visby
    1435 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Ullbrand Maria, 72
    1285 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ullgren Eddie, 66 Handelsbanken if
    3106 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ullholm Anders, 68 Stockholm
    4932 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ullström Frida, 85
    4268 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ulmert Jenny, 77
    3331 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ulvenhag Simon, 83
    3969 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ulvshammar Rikard, 75
    3901 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Undén Sofia, 75
    4632 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Unnes Sverker, 43 frösunda mkf
    905 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Unogård Fredrik, 81 Ulriksdal
    4662 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Unukovych Dmytro, 83
    5034 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Utbys Dan, 81
    8164 1km Knattar kl. 10:00 Utter Tuva, 13
    389 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Uustalu Martin, 87 Hallandsgatan
    5134 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Vad Jensen Hanna, 89
    3282 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Wadström Oliwer, 84
    966 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Wagner Joakim, 73
    5322 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Vahlberg Linnea, 95
    472 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Wahlberg Elina, 88 Stockholm City triathlon
    496 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Wahlberg Fredrik, 77 IFK Lidingö
    182 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wahlberg Henrik, 76 IF Linnea
    4577 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wahlberg Sanna, 63
    62 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Wahlfeldt Adam, 79 Fredrikshofs FIF
    4979 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Wahlgren Johan, 81
    3680 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Wahlgren Julia, 99
    4261 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wahlgren Maria, 89
    4498 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Vahlin Lars, 61
    3652 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wahlqvist Johan, 72 Täby IS Löpargrupp
    4833 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wahlsten Kimberly, 01 Löparakademin
    5010 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Waldberg Christer, 61 Länsförsäkringar
    3459 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Waldén Bita, 81
    3210 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Walfén Johannes, 83
    553 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Valinder Johan, 82 AXA Sports Club
    5033 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Valiollahi Daniel, 85
    102 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Valkeaoja Adrian, 90
    3081 10 km Män Seedad kl. 11:00 Valkeaoja William, 87
    3085 10 km Män Seedad kl. 11:00 Vall Markus, 92
    6032 1km Knattar kl. 10:00 Wallberg Isabella, 11
    3749 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wallén Lars, 64
    3002 10 km Män Seedad kl. 11:00 Walleräng Olle, 85 Spårvägen
    3445 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Wallin Annika, 73 Öbacka lk
    5559 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wallin Ewelina, 90
    5558 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Wallin Fredrik, 70
    748 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Wallin Lars, 82 Spånta hill runners
    314 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wallinder Lars, 63 Ericsson SIK
    5147 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wallman Therese, 71
    1241 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Wallsten Astrid, 79 Sollentuna
    4265 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Valnell Izabela, 80
    485 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Valsö Fredrik, 72 Valsoe Produktion
    750 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Walther Johan, 82 Gymgruppen
    756 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Walther Yvonne, 58 Nynäshamns långdistansklubb
    1567 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 van Donkersgoed Luc, 85
    3661 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 van Rooij Johanna, 76
    3473 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Vanberg Carolina, 81
    8018 1km Knattar kl. 10:00 Vanberg Edith, 11 Terrible Tuesdays
    4095 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wandel Camilla, 71
    5414 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Vandi Monireh, 75
    6045 1km Knattar kl. 10:00 Wange Viktor, 10 Rysslandslaget
    1165 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Waniewska Katarina, 80
    4400 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wanre Östlund Liselotte, 70
    3634 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Warg Jennifer, 83 Tumba-Mälarhöjden OK
    4560 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wargentin Robin, 90 Roland Berger
    4613 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Warming Stefan, 70
    820 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Varrone Andrea, 70
    5498 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wasberg Sara, 81
    123 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Vassilaros Andreas, 73 Täby IS
    1375 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wastesson Jonas, 85
    1448 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wastesson Martin, 81
    4035 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Weckström Ann, 63
    515 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Wedefelt Henrik, 70
    4426 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wedefelt Maja, 71
    460 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Vegerfors Daniel, 81 Falu Marathonsällskap
    1602 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Vegerfors Jakob, 85
    1253 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Weidinger Björn, 93 Hässelby
    1349 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Weidinger Ingemar, 56 Hässelby
    4066 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Weiner Åsa, 56
    5499 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Weldehans Almaz, 65 Kista
    3316 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Wellander Rasmus, 90
    8175 1km Knattar kl. 10:00 Vellas Frank, 009
    5258 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wells Karin, 69
    1293 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Weman Emil, 84
    476 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Weman Emma, 80
    1168 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Weman Ulf, 52 Canis Löpus
    3922 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wenander Svante, 80 Dunder Mifflin Inc
    1275 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wendelstedt Peter, 69 Järfälla
    3716 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Wendle Lina, 78 Stockholm
    244 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wennberg Magnus, 64 IKJ Haninge
    4534 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wennberg Per, 74
    453 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Wennerholm Dan, 88 Stjärnhov
    1620 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wennerholm Jacob, 76 Gnesta
    1598 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wennlo Ulf, 48 FK Dunkroken
    1087 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Wennman Pär, 75 Ericsson Stockholm IK
    4884 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wennström Agneta, 68
    3766 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wennström Martin, 77
    4811 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Vera Oliver, 01 Löparakademin
    5465 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Werbelow Pontus, 89
    4510 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Verma Nilima, 77
    1520 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Verma Vipin, 68
    1510 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wermelin Per, 69 SF Media
    5157 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Werneholm Mikael, 81
    5084 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Werner Sundén Eva, 73
    1461 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wernhammar Mats, 65 Huddinge
    5440 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Vesanto Olli, 57
    4713 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Vesanto Willy, 93 Löparakademin
    4506 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wessborg Nina, 74 Handelsbanken
    5567 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wessén Ylva, 70
    6053 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Westberg Carl-August, 86
    4273 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Westberg Jan, 64
    5449 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Westberg Per, 58 SEB IF
    4609 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Westberg Stefan, 74 Wermländska Herr
    3283 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Westblom Olle, 58 Team CRS
    1169 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Westerberg Daniel, 84
    507 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Westerberg Håkan, 68 Bromma
    4604 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Westerberg Sören, 61
    174 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Westerblad Håkan, 56 Spårvägen FK
    8029 1km Knattar kl. 10:00 Westerdahl Jennifer, 08
    30 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Westerdahl Staffan, 70 Fredrikshofs FIF
    8191 1km Knattar kl. 10:00 Westerlind Göte Bo, 14
    928 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Westerlund Hanna, 80
    3237 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Westerlund Joel, 92
    4578 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Westermark Sanna, 86
    3591 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Westholm Helene, 71
    3183 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Westholm Hugo, 03 Täby Sim
    4363 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Vestin Kristoffer, 82
    5466 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 westin-nilsson Per, 62
    139 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Westling Carl, 74
    4996 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Westlund Carl, 59 Westlundsgruppen
    4995 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Westlund Jacob, 89
    3585 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Westman Håkan, 61 Weserhak Management
    3576 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Westrin Hanna, 91
    3730 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wetterberg Magnus, 73
    1699 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wettergren Per, 88
    8168 1km Knattar kl. 10:00 Wetterling Daniel, 11
    8169 1km Knattar kl. 10:00 Wetterling Gabriel, 13
    1388 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Whyte Kirsten, 90
    3723 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Wiadernt Linda, 87
    3112 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Wiberg Bengt, 57
    5032 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Wiberg Daniel, 81
    4285 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wiberg Jesper, 77 IFK Wiberg
    956 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Wiberg Malin, 77 IFK Wiberg
    3359 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Wibom Patrik, 73 Stockholm
    3879 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Wickberg Hanna, 77 Vallentuna
    940 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Wickberg Ida, 84
    4912 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wickholm Anette, 62 Meritmind
    663 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Wickholm Pär, 66
    4188 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wickman Felix, 81 Curva Hets
    4201 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wickman Karin, 84 Västerhaninge
    3984 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Victor Garcia, 82
    5136 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Vidarsson Bjarni, 79 Ibv
    974 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Vidarsson Jenny, 75 Terrible Tuesdays
    323 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Widbäck Robert, 82
    5251 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Wide Erica, 94 IFK Lund
    3205 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Widell Johan, 66 Utbrytarna SK
    5561 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Widell Jonas, 82
    5562 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Widelund Åsa, 74
    653 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Widén Lina, 08 Haga Göteborg
    394 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Widenfors Marcus, 76 SPIF
    3396 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Widgren Sarah, 84
    1459 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Widjestam Mats, 62 Tsm running
    1396 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Widström Krister, 62
    4052 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wieckman Anna, 88
    1481 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Wieczorek Natalia, 85
    1218 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wierer Andrea, 77
    1561 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wiese Stefan, 79
    602 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Wigren Joakim, 72 Fartfabriken
    6018 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Wigren Malin, 76 Locum IF
    3137 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Wiholm David, 75 Ks
    812 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Wiholm Zander Anette, 62
    1438 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Viita Maria, 67
    1605 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Wik Katarina, 75
    5158 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Vikander Malin, 85
    5159 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Vikander Sara, 82
    1442 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wiking Markus, 78 Hova IF
    1695 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wiking Nils Arvid , 80
    3058 10 km Män Seedad kl. 11:00 Viklund Andreas, 74 Solna
    76 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Wiklund Niklas, 74 Åland
    4984 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Vikman Carl, 89
    44 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Vikman Philip, 93 Enköping
    178 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wikman Hans-Erik, 70 Täby
    3662 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wikner Johannes, 85
    1040 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Viksten Magnus, 64 Champange Runners
    1212 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wikstrand Anders, 75
    1226 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Wikstrand Anna, 81 Östersund
    4011 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Vikström Agneta, 70
    4929 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Vikström Anna, 65 Täby
    1499 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Vikström Ove, 65 ACE GC
    3436 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Wikström Anna, 82
    5088 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wikström Eva, 59
    619 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Wikström Markus, 80
    5472 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wikström Rebecca, 91 Handelsbanken
    4669 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wikström Åsa, 82
    63 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Viktorsson Mathias, 82 LK Gränslöst
    277 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wilander Mikael, 72
    4275 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wilen Jan-Eric, 62 Rävsnäs
    3356 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Vileåholm Tomas, 72 Humlevägens IF
    4144 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wilhelm David, 73 Teamaron
    4070 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Vilhelmsson Annika, 73 Sköndal
    3636 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Wilhelmsson Jessica, 90 Deloitte
    3348 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Wilhelmsson Thomas, 85
    709 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Wilkinson Sara, 80
    3637 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Willén Jessica, 85 Fortum
    4252 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Willerius Malin, 74
    6058 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Willerius Rikard, 67
    205 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Willis Johan, 65 Vikingshill
    1327 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Willstein Frida, 89
    893 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Willstrand Eva, 65
    3982 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wilson Markus, 82
    3983 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wilsson Christian, 77 Hägersten
    809 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Wilton Alexandra, 69
    464 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Wiltshire Dominic, 78 Stockholm City Triathlon
    3527 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Wiltshire Emma, 80
    131 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wimnell Björn, 72 Silverdal
    5413 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Vinas Monika, 82 Dj
    1401 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wincent Lars, 65 Sollenuna
    3094 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Windestam Hanna, 82 Deca text och bild
    3261 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Windstedt Mats, 61 Fredrikshofs IF Skid & OK
    3717 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Wingren Lina, 91
    4738 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Winkler Jesper, 01 Löparakademin
    128 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Winzenburg Bertil, 65 Lidingö
    4647 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wiorek Tommy, 61
    4053 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Virdesten Anna, 80
    3206 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Wirén Johan, 76
    1476 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Virsilaite Monika, 92
    257 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wirth Marcus, 69
    8017 1km Knattar kl. 10:00 Wiselqvist Alice, 05 Rågsveds boxnings klubb
    4486 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wiselqvist Maria, 76 Stokholm
    8118 1km Knattar kl. 10:00 Wiselqvist Wilma, 08 Rågsveds boxnings klubb
    4312 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wistedt Johanna, 79 team vretbo
    3825 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wistedt Peder, 71
    600 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Wistrand Louise, 85 Lenovo
    4242 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Vivenius Helene, 66 Vallentuna FK
    4832 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Wojtczak Jakub, 01 Löparakademin
    1061 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Wolhardt Michael, 63 Runningmike
    4269 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wolkert Jac, 61
    5459 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Wollberg Felix, 04 Grubbens IF
    189 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wollberg Jacob, 68 Enebybergs IF
    3754 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Wolters Maria, 67 Uppsala university Road Runners
    5064 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 von Bahr Louise, 85
    143 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 von Essen Christoffer, 79 Torebo Wild Boars
    3164 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 von Essen Fredrik, 65
    4225 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 von Knorring Hällkvist Hanna, 82 Huddinge
    8153 1km Knattar kl. 10:00 von Schantz Elsie, 007 Kingstonians
    8197 1km Knattar kl. 10:00 von Schantz Tage, 009 Kingstonians
    3998 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Von Seth Kristian, 86
    3124 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 von Wachenfeldt Christoffer, 88
    331 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 von Zeipel Staffan, 66
    1062 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Wood Michael, 64
    3487 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Vozmediano Christopher, 73
    1629 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Vrager Julia, 88
    359 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wrede Johan, 75 Huddinge AIS
    4676 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Vu Hoang Tung, 79 Tubi
    3985 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Wulff Teresa, 94
    972 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Wullt Johan, 70
    3234 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Våghals Leffe, 72 Daredevilracing Uppsala
    4663 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wåle Siw, 57 Ksf
    8059 1km Knattar kl. 10:00 Wålinder Ida, 12
    8060 1km Knattar kl. 10:00 Wålinder Matilda, 10
    99998 Återbud Seedad kl. Wållberg Patrik, 76 Wilma & Wilhelm
    1264 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wård Johan, 91 Haga Löparkollektiv
    3605 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Wählby Ingrid, 96
    352 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wählby Urban, 68
    354 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wärmländer Alexis, 72 Stockholms Sjukhem
    132 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wärn Björn, 77 Terrible Tuesdays
    1045 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Wärn Marcus, 76
    5339 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wärnfeldt Malin, 76 Meritmind
    4143 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wästberg David, 74
    801 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Västerberg Anders, 58
    4226 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wästvind Hanna, 80
    4542 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wästvind Jacob, 01 Täbban
    4541 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wästvind Peter, 67 Täbban
    4305 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Vögeli Johan, 65
    4754 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Xu Jimmy, 94 Löparakademin
    5095 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Yang Chien-Yi, 83
    4770 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Yaro Karin, 01 Löparakademin
    4149 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Yazar Dogan, 80 Expressen
    4751 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Yilma Yafet, 00 Löparakademin
    4791 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Yosefi Enayatollah, 01 Löparakademin
    4867 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Yosefi Mohammad, 01 Löparakademin
    4802 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Yousfi Mohammad, 01 Löparakademin
    724 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ytterberg Stefan, 68 IFK Lidingö Friidrott
    4241 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ytterberg Stefan, 63 Urban Athletes
    5522 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Yu Stefan, 87
    4679 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Zachrisson Lena, 64 Nordea
    4680 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Zackow Öyvind, 46
    4714 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Zadruzny Alexander, 00 Löparakademin
    4839 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Zagal Alvaro, 83 Löparakademin
    4658 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Zakrisson Ulrika, 75
    529 Halvmara Män Grupp 2 k