ANMÄLAN
Startlista KfS Kungsholmen Runt 2018
         
  • Halvmara Män
  • (Toppseedade löpare)
             
  • Halvmara Kvinnor
  • (Toppseedade löpare)
             
  • 10 km Män
  • (Toppseedade löpare)
             
  • 10 km Kvinnor
  • (Toppseedade löpare)
             
  • 1km Knattar

  • Nummer Klass Startgrupp Starttid Namn Klubb
    60 10 km Män Seedad kl. 11:00 Adeler Erik, 79 IF Linnéa / Norge
    30 10 km Män Seedad kl. 11:00 Andemariam Heshlu, 97 IF Start
    61 10 km Män Seedad kl. 11:00 Andersson Rickard, 72 IF Linnéa
    13 10 km Män Seedad kl. 11:00 Andersson Simon, 91 Falun Borlänge SK
    53 10 km Män Seedad kl. 11:00 Andrén Johan, 80 Enebyberg
    9 10 km Män Seedad kl. 11:00 Antonsson Daniel, 93 IFK Lidingö
    62 10 km Män Seedad kl. 11:00 Bandling Melin Jacob, 86 Mölndals AIK
    16 10 km Män Seedad kl. 11:00 Bengtsson Claes, 82
    3 10 km Män Seedad kl. 11:00 Berglund Kalle, 96 Spårvägen
    35 10 km Män Seedad kl. 11:00 Bergman Thomas, 84 IF Linnéa
    17 10 km Män Seedad kl. 11:00 Bergström Jonas, 83 Runacademy IF
    56 10 km Män Seedad kl. 11:00 Bergström Oskar, 90 AC Salt Lake
    59 10 km Män Seedad kl. 11:00 Biranvand Yavar, 90 Västerås LK
    3097 10 km Män Seedad kl. 11:00 Bodin Gustav, 91
    63 10 km Män Seedad kl. 11:00 Canessa Carlsson Tomas, 70 Djurgårdens IF
    7 10 km Män Seedad kl. 11:00 Casteel Archie, 96 Spårvägens FK
    64 10 km Män Seedad kl. 11:00 Claeson Oscar, 82
    15 10 km Män Seedad kl. 11:00 Claesson Jonatan, 91 Spårvägens FK
    65 10 km Män Seedad kl. 11:00 Davour Magnus, 71
    31 10 km Män Seedad kl. 11:00 DE PEDRO DOMINGO Hector, 85 Hässelby SK
    50 10 km Män Seedad kl. 11:00 Eriksson Johan, 82 Mötesplats Löpning
    66 10 km Män Seedad kl. 11:00 Eriksson Ulf, 74 Huddinge AIS
    8 10 km Män Seedad kl. 11:00 Fagerberg Johan, 92 Tjalve IF
    24 10 km Män Seedad kl. 11:00 Falk Johan, 87
    14 10 km Män Seedad kl. 11:00 Fox Anders, 95 Spårvägens FK
    4 10 km Män Seedad kl. 11:00 Fsiha Robel, 96 Spårvägens FK
    67 10 km Män Seedad kl. 11:00 Furberg Niklas, 80 Creuna
    23 10 km Män Seedad kl. 11:00 Grip Oskare, 83 Fredrikshofs FIF
    28 10 km Män Seedad kl. 11:00 Gudmundsson Simon, 92 Falu IK
    37 10 km Män Seedad kl. 11:00 Gustafsson Linus, 94 Spårvägens FK
    45 10 km Män Seedad kl. 11:00 Gustafsson Patrik, 84 Boxholms OK
    3099 10 km Män Seedad kl. 11:00 Hallbäck Marcus, 92 Ryska Posten
    91 10 km Män Seedad kl. 11:00 Halvorsen Martin, 87 Telia IF
    36 10 km Män Seedad kl. 11:00 Hellner Anders, 80 Bromma IF
    55 10 km Män Seedad kl. 11:00 Hidesäter Bredell Melvin, 95
    57 10 km Män Seedad kl. 11:00 Hjärpe Oskar, 85
    68 10 km Män Seedad kl. 11:00 Högkvist Erik, 89 Örebro AIK
    43 10 km Män Seedad kl. 11:00 Ismail Sabah, 65
    46 10 km Män Seedad kl. 11:00 Jacobsen Svend, 74 IF Linnéa
    32 10 km Män Seedad kl. 11:00 Johansson Linus, 91 IF Mantra Sport
    69 10 km Män Seedad kl. 11:00 Johansson Ludvig, 98 IFK Lidingö Friidrott
    10 10 km Män Seedad kl. 11:00 Jonsson Niklas, 92 Huddinge AIS
    26 10 km Män Seedad kl. 11:00 Karlsson Jack, 99 KFUM Örebro Friidrott
    47 10 km Män Seedad kl. 11:00 Karlsson Timmy, 86
    18 10 km Män Seedad kl. 11:00 Larsson Alexander , 000 KFUM Örebro Friidrott
    93 10 km Män Seedad kl. 11:00 Laursen Rasmus, 86 Runacademy
    94 10 km Män Seedad kl. 11:00 Lindqvist Christoffer, 1984 Kälarne IK
    54 10 km Män Seedad kl. 11:00 Loucel Luis, 88 El Salvador
    21 10 km Män Seedad kl. 11:00 Låås Kristofer , 92 Fredrikshofs FIF
    42 10 km Män Seedad kl. 11:00 Mccloy Kevin, 86 Stockholm Frontrunners IF
    44 10 km Män Seedad kl. 11:00 Nait Hammou Otmane, 95 Hammarby IF
    2 10 km Män Seedad kl. 11:00 Nilsson David, 87 Högby IF / MotionMetrix
    5002 10 km Män Seedad kl. 11:00 Nilsson Fredrik, 65 Fredrikshofs FIF
    95 10 km Män Seedad kl. 11:00 Nordenlöw Christoffer, 85 Stockby Runners
    52 10 km Män Seedad kl. 11:00 Nyström Jesper, 91 Falun Borlänge SK
    38 10 km Män Seedad kl. 11:00 Olsson Dennis, 97 Spårvägens FK
    96 10 km Män Seedad kl. 11:00 Olsson Mats, 65 Morjärv SK
    34 10 km Män Seedad kl. 11:00 Palmqvist Sebastian, 79
    97 10 km Män Seedad kl. 11:00 Persson Eskil, 77 Team Ryska Posten
    3096 10 km Män Seedad kl. 11:00 Pickelner Thomas, 85 Asics FrontRunner
    41 10 km Män Seedad kl. 11:00 Pogac Jürgen, 73 LG Wien
    5 10 km Män Seedad kl. 11:00 Reza Mohammad, 89 Spårvägens FK
    29 10 km Män Seedad kl. 11:00 Salmén Christofer, 81 Terrible Tuesday
    33 10 km Män Seedad kl. 11:00 Sandler Johan, 76 Fredrikshofs FIF
    6 10 km Män Seedad kl. 11:00 Sjögren Per, 79 KFUM Örebro Friidrott
    3057 10 km Män Seedad kl. 11:00 Smed Markus, 88 Swedbank IF
    5003 10 km Män Seedad kl. 11:00 Solomon Napoleon, 94 Turebergs FK
    11 10 km Män Seedad kl. 11:00 Spetz Nils, 91 Spårvägens FK
    99 10 km Män Seedad kl. 11:00 Stenman Daniel, 77
    49 10 km Män Seedad kl. 11:00 Sundström Anders, 77 Swedbank
    25 10 km Män Seedad kl. 11:00 Svedjeholm Mikael, 79 Fredrikshofs FIF
    51 10 km Män Seedad kl. 11:00 Svensson Eskil, 64 Fredrikshofs FIF
    19 10 km Män Seedad kl. 11:00 Svensson Timmy, 89 Eksjö Södra
    20 10 km Män Seedad kl. 11:00 Söderlind Marcus, 80 Uppsala
    48 10 km Män Seedad kl. 11:00 Valas David, 80 IF Linnéa
    1 10 km Män Seedad kl. 11:00 Walleräng Olle, 85 Spårvägen
    27 10 km Män Seedad kl. 11:00 Wangel Per, 91 Terrible Tuesday
    39 10 km Män Seedad kl. 11:00 Weber Erwan, 90 IF Linnéa
    12 10 km Män Seedad kl. 11:00 Weichbrodt Jonathan, 94 Mölndal
    58 10 km Män Seedad kl. 11:00 Wrede Johan, 75 Huddinge AIS
    40 10 km Män Seedad kl. 11:00 Überbacher Fredrik, 87 Triathlon Väst
    22 10 km Män Seedad kl. 11:00 Åkesson Andreas, 87 Saltsjöbadens IF