ANMÄLAN
Startlista KfS Kungsholmen Runt 2018
         
  • Halvmara Män
  • (Toppseedade löpare)
             
  • Halvmara Kvinnor
  • (Toppseedade löpare)
             
  • 10 km Män
  • (Toppseedade löpare)
             
  • 10 km Kvinnor
  • (Toppseedade löpare)
             
  • 1km Knattar

  • Nummer Klass Startgrupp Starttid Namn Klubb
    3731 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Abenius Johan, 57
    3307 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Abrahamsson Andreas, 91
    3095 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Adhanom Abraha, 77 Eskilstuna FI
    3760 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Adolfsson Erik, 62
    3651 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Adolfsson Victor, 86 Årsta
    3124 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Agering Harald, 94 Brysch-Trysch IF
    3657 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Aggeryd Johan, 82
    3110 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ahlberg Frank Johan, 68 IF Linnéa
    3953 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Ahlforn Patrik, 73
    4342 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ahlin Ulf, 61
    4159 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ahlström Jens, 75
    3405 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ahlström Tobias, 91 Bagarmossen
    4296 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ahmad Razan, 92
    4235 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ahnskog Martin, 93
    3338 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ahola Peter, 71
    4148 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Albergoli Juan Manuel, 93
    3207 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Albrektsson Hans, 85 Majnio
    3687 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Alemán Bañon José, 77 Stockholm Frontrunners
    3021 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Alemu Daniel, 97 Spårvägens FK
    3709 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Alfredéen Erik, 79 Runacademy IF
    3293 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Alfredsson Jan-Olof, 54 Ottoprodukter
    3267 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Alfredsson Mikael, 74 Specialfastigheter
    4339 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Alfredsson Ulf, 68 Solna karate
    3088 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Alm Niklas, 75 Skötkonungs finest
    3757 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Almbladh Eric, 78 Lidingö
    4233 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Almerud Markus, 76
    4103 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Almqvist Fredrik, 82
    3802 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Alonso Talamillo Jose Luis, 68
    3335 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Altinger Mikael, 66 Club Running Sweden
    3250 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Andersen Joachim Meyer, 86
    4068 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Anderson Daniel, 90
    4014 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Andersson Anders, 70
    3708 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Andersson André, 88
    4074 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Andersson Andreas, 84
    3746 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Andersson Conny, 66 Esik
    4189 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Andersson Daniel, 83 Stockholm
    3108 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Andersson Dennis, 88 ELU IF
    3031 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Andersson Filip, 85 Swedbank
    3765 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Andersson Fredrik, 73
    3770 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Andersson Gert, 55 Scania IF
    3910 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Andersson Henrik, 73
    3260 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Andersson Håkan, 69 Luthagsesplanadens IF
    4140 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Andersson Isak, 99
    3150 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Andersson Jens, 70 Stockholm
    4166 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Andersson Joel, 89 Umara Sports Club
    3213 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Andersson Lars Johan, 64 Högby IF
    3286 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Andersson Mattias, 70 Terrible Tuesday
    3846 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Andersson Mattias, 73 Linghed
    3858 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Andersson Niklas, 88
    3066 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Andersson Robert, 89 IF Linnéa
    4321 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Andersson Staffan, 85
    3645 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Andersson Tommy, 66 Scania IF
    4345 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Andersson Victor, 90 Roland Berger
    4350 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Andersson Vidar, 86 Uppsala
    4353 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Andersson Viktor, 96
    3212 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Andreasson Linda, 68
    3002 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Anfält Erik, 76 Örebro AIK
    3506 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Arbro John, 65 Kungsholmen
    3648 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Arenlind Ulf, 64 Mötesplats Löpning
    4362 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Armgren Marc, 92
    3058 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Armgren Ted, 88 Vilhelmina Skidskytte
    3294 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Arndt Moritz, 87 BK Långbukr
    3279 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Arnell Henrik, 66 Henrik Arnell AB
    3090 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Arnqvist Patrik, 79
    3032 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Arthursson Fredrik, 63 Hässelby SK
    3296 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Arvidsson Johan, 72 Nacka
    3163 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ask Jakob, 77 Friends of Polaris
    3121 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Aspeqvist Daniel, 82 Barnhjälms IK
    3576 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Aspeqvist Nicklas, 80
    3722 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Assmundsson Daniel, 78 Avesta
    3723 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Atarman Morgan, 73
    3444 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Atterving Mats, 64 Stockholm City Triathlon
    3724 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Attoff David, 97
    3838 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Attoff Magnus, 64 Stockholm
    4144 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Axelsson Jan, 65
    3871 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Axenstjerna Patrik, 77
    4062 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Backelin Christer, 43 Stockholm
    3737 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Bandhold Carl, 74
    4040 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Baran Behrem, 89
    3847 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Bartels Maximilian, 93
    3527 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bartosik Matthias, 75
    3628 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bech Steinar, 68
    3234 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Beckman Johan, 75 Mälarö Löparklubb
    3253 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Belak Martin, 80
    4258 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Belhaj Mohamed ali, 85
    3092 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Bell Marcus, 80 CSKA Ribbakov
    3859 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Below Nils, 62
    3501 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bengtsson Johan, 75
    3543 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bengtsson Magnus, 71 Scania IF
    3341 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bengtsson Tobias, 73
    3027 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Berg Alexander, 84 Skogsluffarna OK
    3411 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Berg Anders, 69 Anjou runners
    3705 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Berg Andreas, 78
    4200 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Berglund Lars, 76
    4203 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Bergman Lars Eric, 48
    3552 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bergman Martin, 83 Polk High
    4284 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Bergmark Per, 74 Stockholm
    3321 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bergstedt Steven, 82 Trioptima
    3430 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bergström Anders, 73
    3464 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bergström Eyvind, 73 Turid & Max IF
    3591 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Berntsson Patrik, 77
    4280 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Bernwall Patrik, 69 Danderyd
    3915 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Betzholtz Tomas, 72
    4114 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Beuneu Grégory, 74
    3386 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bexell Josef, 85 Terrible Tuesdays
    3045 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Bills Adam, 93 Vattenfalls IF
    3612 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Billsjö Robin, 83
    3324 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Birkedahl Andreas, 79
    3011 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Bitén Niklas, 88 Svillinge IF
    3029 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Bjernhagen Hannes, 94 PiteRunners LDK
    3458 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bjuhr Erik, 82
    3463 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bjurling Erik, 68 Ingarö
    3252 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bjurman Magnus, 71 Vi Tackar
    3868 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Bjurström Patrick, 45 IF Linnéa
    4044 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Bjärnek Björn, 86
    3636 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Björk Anders, 77
    3325 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Björk Henrik, 94
    3557 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Björk Mattias, 75 Ängby Runners
    1022 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Björklund Jesper, 76 Tittignass IF
    3900 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Björndahl Stefan, 66 Örby/älvsjö
    3137 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Björne Dan, 85
    3389 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Björnen Ola, 76 Nynäshamn LDK
    3907 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Björnermark Thomas, 71 Bromma
    3624 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bladh Stefan, 72 Bladerunner RC
    3385 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Blidfors Robin, 87 TSM Running
    3205 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Blom Fredrik, 92 Brysch-Trysch IF
    3824 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Blomfeldt Lars, 66
    3300 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Blomqvist Mattias, 77 Fair trade Runners
    3745 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Blomqvist Michael, 86
    4161 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Boberg Joakim, 71
    3417 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bokenberger Andreas, 86 Swedbank
    3238 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bolmgren Kjell, 66 Fredrikshof FIF
    4049 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Boman Håkan, 65
    3140 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bonnevier Håkan, 83 Bellbird
    3176 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Borg Thomas, 69 Pwc
    3229 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Borgman Daniel, 73 IF Linnéa
    4016 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Boström Anders, 59 Stockholm
    3311 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Boström Magnus, 68 Club Running Sweden
    3159 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Braatz Erik, 84 PMI FO Thxop
    3435 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Brack Nathan, 96
    4260 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Brandén Svante, 53 Aik
    3035 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Brandt Marcus, 80 Umara Sports Club
    3233 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Brattander Henrik, 80 Trioptima
    3114 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bringle Peter, 72
    3928 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Britts Waldemar, 90 Accenture IF
    3845 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Brodin Mats, 69 AstraZeneca IF
    3063 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Brohult Linus, 72
    4268 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Bryngelson Ola, 48 Fredrikshofs FIF
    4160 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Brännlund Jim, 80
    3608 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bullough Rob, 76 DICE RUN CLUB
    3135 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Burman Anders, 63
    3761 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Busk Erik, 86 IF Nornan
    3755 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Bustos Emil, 93
    3273 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Buswell Rob, 78
    3699 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Buxbaum Klas, 92
    4063 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Bygdestam Christer, 76
    3509 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Byheden Jonas, 81
    3650 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Byström Victor, 82 Grödinge
    4038 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Bäcklund Martin, 88
    4098 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Bäckström Lars, 52 Stockholm
    3334 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bäckström Patrik, 78 IK Tellus
    3647 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bäckström Urban, 69 Bromma Runners
    4149 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Bärlund Jan, 66 Stanley Security Sverige
    3607 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Cabeza Rafael Hegre, 86 Don
    3626 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Callert Stefan, 68 Biab
    3799 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Campion James, 89
    4357 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Capillo Carlo, 84
    3340 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Carlberg Sören, 73 Johanneshov
    4055 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Carlquist Thomas, 86
    3308 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Carlsson Björn, 87 Accenture
    3195 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Carlstedt Anders, 72 Kalmar RC
    3214 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Carnehagen Mats, 68 Ibm
    4005 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Carolusson Ahlin Adrian, 95
    3440 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Chabot Xavier, 79
    3283 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Cherry Lee Thomas, 87
    3038 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Collin Ronny, 69 Örebro Aik
    3508 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Conradsson Jonas, 74 Saltsjöbaden Triathlonsällskap
    3083 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Cortinovis Mario, 71 Enhörna IF
    4255 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Croft Andrew, 70
    3742 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Croona Christian, 89 Ssideline city run club
    3472 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Dahl Göran, 58
    3747 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Dahl Jörgen, 69
    3202 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Dahl Staffan, 79 Kåres Löparakademi
    4346 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Dahlin Victor, 87
    4317 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Dahling Simon, 94
    3446 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Dahlqvist Peter, 62 lonesome runners
    3918 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Dahlqvist Tommy, 67 Vallentuna
    4294 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Dakua Prakash, 81 India
    3710 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Dalman Andreas, 71
    3917 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Davidsson Tomas, 75
    3342 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 de Bruijn Tim, 94
    4165 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 De Kruijk Adrianus, 75
    3387 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 de Pablo Félix, 92 BC Team
    3412 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Degselius Anders, 71 Turebergs IF SOK
    4292 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Denker Christopher, 72
    3127 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Derfält Mattias, 88 Heja Mera AB
    3231 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Didrikson Emil, 70 Essinge Island Runners
    3117 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Diephuis Anders, 71
    3112 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Domanders Ulf, 68 Dominanders
    3157 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Dooley Dylan, 95
    3149 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Dölling Anders, 71
    3905 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Dörnfeld Timon, 24
    3597 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ebeling Per, 69 Enebybergs IF
    3592 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Edholm Patrik, 77 Nacka
    3625 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Edin Stefan, 73 Fånäs LK
    3561 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Edvardsson Max, 84 Solna
    3339 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Eiborn Peter, 74 Star Vås
    3013 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Ek Kristian, 89 Terrible Tuesday Triathlon
    3431 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ekdahl Björn, 86
    3459 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ekman Erik, 72 Bluefish Pharmaceuticals
    3102 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ekman Magnus, 77 Ik Hakarpspojkarna
    3277 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ekstrand Carl, 76
    3246 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ekström Andreas, 72 Trappsniglarna
    3288 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ekström Stefan, 69 Stockholm Frontrunners
    3206 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 El Ouali Hanine, 73 Trimontagne
    3803 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Elevant Joachim, 73
    3492 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Eliasson Jesper, 69
    3924 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Eliasson Ulf, 65 Stuvsta
    3028 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Elinder Daniel, 77 Papphammarpojkarna
    4080 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ellberg Maximilian, 88
    4109 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Emelianov Grigory, 87
    3199 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Eneholm Bo, 66 Vällingby
    3729 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Enetoft Bengt, 50
    3499 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Engdahl Joakim, 79 Torplyckan
    3218 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Engesrønning Martin, 79
    3562 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Englund Michael, 61 Pröpa
    4351 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Engman Ove, 39 Elvans IF
    3171 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Engstad Nils, 88 Accenture IF
    4113 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Engstrand Gabriel, 90
    4096 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Engström Fredrik, 56 Stockholm
    3169 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Engström Magnus, 63 Fredrikshofs FIF
    3572 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Engström Morgan, 80 Team Reason
    3787 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Engvall Jan, 19 Stockholm
    4302 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Enskog Robert, 61
    4248 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Enzell Michael, 92 Accenture IF
    3067 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Ericsson Roine, 74
    3730 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Eriksson Benny, 59 Nynäshamn långdistansklubb
    3752 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Eriksson David, 91
    3331 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Eriksson Joakim, 87 Fredrikshofs FIF
    4122 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Eriksson Kent, 64
    4092 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Eriksson Mikael, 70 Bagisarna
    3481 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Eriksson Rasmus, 93
    3146 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Eriksson Robert, 67 Risets Raketer
    3193 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Eriksson Thomas, 63
    3919 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Eriksson Tommy, 59 Nynäshamn LDK
    3084 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Erlandsson Johannes, 68 Team Hybris
    3644 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ernhagen Tomas, 62 Stockholm
    3198 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Espmark Björn, 67 Umara Sports Club
    3885 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Essom Rene, 66
    3579 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Falkeling Niklas, 67
    3116 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Fan Xuge, 85
    3704 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Feldhof Alexander, 85
    3619 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ferbe Staffan, 80
    4042 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ferdinandsson Benny, 74 Rikstens IK
    3889 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Finley Ryan, 21
    3226 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Finnerman Christian, 79 CSKA Ribbakov
    3118 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Folkesson Anders, 79
    4305 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Folkö Robin, 86
    3948 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Fomin Robin, 76
    3209 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Fontana Jacopo, 83 Team CRS
    3165 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Fors Johannes, 78 Stockholm
    3666 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Forsberg Simon, 76 Team Klasos
    3593 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Forslund Patrik, 67
    3565 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Forsman Mikael, 86
    3336 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Forsmark Oscar, 73
    4335 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Forss Tomas, 67
    3791 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Forssell Jerker, 63 Stockholm
    3461 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Forssman Erik, 78
    4249 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Forsström Mikael, 61 Telia IF
    3672 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Franco Fredric, 92
    3012 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Franco Cereceda Daniel, 82 IKJ Haninge
    3419 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Frangeskides Andreas, 75
    3314 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Frank Mattias, 74
    4244 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Franzén Mattias, 86
    3560 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Fras Mattias, 72 Edsviken
    3605 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Fred Petter, 72 Runö
    3759 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Fredlund Erik, 75
    3085 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Frick Jakob, 81 Stockholm
    3062 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Frisk Peter, 64 Åkersberga
    3875 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Frisk Pär, 62 Viltid
    3131 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Frühling Petter, 82
    3366 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Fröberg Martin, 76 Rudbeckianska Gymnasiet
    4139 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Fröjel Niclas, 82
    3048 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Fuhr Jesper, 88 Puppy Triathlete Society
    3558 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Fuhre Mattias, 91
    3769 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Fukui Takahiro, 96 Skeriol IF
    3940 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Funke Tobias, 91 Swedbank
    3059 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Furåker Torbjörn, 72 IF Linnea
    3271 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Galyas Peter, 64 Umara Sports Club
    3913 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Gard Tobias, 77
    3786 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Garheden Jörgen, 71
    3310 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Gassowski Jan, 92
    3936 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Gavish Yaron, 73
    3470 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Gehlin Niklas, 79 Blåvitt
    3469 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Gejrot Fredrik, 56 Stockholm
    3778 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Genetay Henrik, 75
    4278 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Glans Patrik, 67 Åkersberga sk
    3403 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Goebel Adrian, 91 Eintracht Braunschweig
    3179 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Grahn Anders, 85 The Battalion
    3415 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Grahn Anders, 64
    3529 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Gran Kurt-Henrik, 60
    3727 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Granberg Björn, 58 Operans IF
    3298 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Granholm Leif, 68 IFK Lidingö friidrott
    3319 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Grassmann Joakim, 68 Schwedische Borussen
    3078 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Gredin Anders, 84 Linköping
    3808 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Greinsmark Jonny, 60 Greinsmark Konsult
    3772 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Gricksch Michael, 64
    3343 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Grzesica Wojciech, 75 E.l.ite
    3468 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Gustafsson Fredrik, 81 Spif triathlon
    3496 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Gustafsson Jimmy, 77 Innovate Crossfit
    3381 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Gustafsson Mikael, 82
    4271 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Gustafsson Oscar, 92
    4115 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Gustavsson Glenn, 84 Galderma Ff
    3488 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Gustavsson Jan, 60 Ik Fyris Tri
    3590 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Gustavsson Pär, 67 Hässelby SK
    3773 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Gustavsson Thomas, 62 Prc
    3559 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Gyldberg Mattias, 17 Ett Steg Till
    3569 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Gyllensvärd Mikael, 83
    3240 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Günther Mattias, 78 Räveslätt IK
    3843 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Gårdlund Martin, 78
    3567 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Gävstedt Mikael, 68
    3305 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Habtemikael Simon, 85 Terrible Tuesdays Triathlon
    3553 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Haegeland Martin, 81 Swedbank
    4363 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Haglund Niklas, 73
    4118 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Haglund Patrik, 69
    4340 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hagmann Ulf, 69
    3512 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hallberg Jörgen, 71 Eai
    3299 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Hallberg Markus, 75
    3369 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Halldin Martin, 73
    3774 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hallstan Fredrik, 72 Spif
    5001 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Halonen Rauno, 67
    3042 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Halvarsson Jacob, 88 Karlslunds IF
    3241 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Halvorsen Morten, 66 H&m
    3489 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hammarsten Fredrik, 73
    3581 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hannerz Nils, 73
    3025 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Hansson Stefan, 80
    3018 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Hansson Torbjörn, 77
    4089 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hanstein Erik, 75 Solna
    3297 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Harbas Kenan, 90 Stockholm Frontrunners
    3014 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Hardeström Andreas, 80 IF Linnéa
    4253 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hardwicke Michael, 75
    3003 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Hatefnejad Tony, 87 Hälle IF
    3203 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Hedbom David, 71
    4117 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hedengran Gustav, 95
    3450 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hedenskog David, 67 Rudbeckianska Gymnasiet
    3732 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hedman Björn, 92 Roland Berger
    3144 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Helin Peter, 75 Västerås
    3225 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Hellberg Alexander, 90 Umara Sports Club
    3507 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Helldén John, 67 Sundbyberg ik skidor
    3788 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hellenberg Jan, 65
    4176 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hellman Jonathan, 94
    4172 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hellnevi Jonas, 76
    3517 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hellqvist Andreas, 68
    3413 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hellström Anders, 89
    3744 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hellström Magnus, 54
    3438 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Henriksson Robin, 88 KH Elit
    3779 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Henriksson Viktor, 72
    3670 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Henrysson Roger, 68
    3089 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Hentschke Patrik, 68 Tullinge Friidrott
    4077 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hertegård Edvin, 94
    3009 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Hiding Christoffer, 85 Fredrikshofs FIF
    3418 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hjalmarsson Andreas, 71
    4132 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hjalmarsson Daniel, 80 Ulricehamn
    4133 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hjalmarsson Stefan, 84 Ulricehamn
    3807 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hjalmarström Jonas, 74
    3813 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hjelmskog Isak, 77
    4066 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hjälte Dan, 94
    3947 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hoffmann Max, 64 Kungsängen
    4327 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Holgersson Matthias, 73 Skavsaret
    3447 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Holl Daniel, 86
    3452 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Holm David, 87
    4328 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Holm Sven, 63 Skara
    3797 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Holmertz Johannes, 75 Törnskogen
    3119 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Holmgren Peter, 79 Uppsala
    3589 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Holmgren Pär, 64 Tullinge Consulting AB
    4104 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Holmlund Fredrik, 72
    4150 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Holmqvist Jan, 66 Älvsjö
    3160 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Holting Erik, 90
    3484 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hosseini Heydar, 01
    3186 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Howding Krister, 86
    4018 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hultin Andreas, 74 Rudbeckianska Gymnasiet
    4037 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hultquist Axel, 89
    3281 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Häger Jan, 64 OK Södertörn
    3873 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Häggström Peder, 79
    3407 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Högberg Albin, 00
    3383 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Högberg Daniel, 71
    3282 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Högberg Joachim, 73 Nacka
    4012 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Högberg Mathias, 89
    3806 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Högsberg Jonas, 68 Rimforsa
    3931 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Högsberg Victor, 02 Rimforsa
    3443 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hörnfeldt Johan, 73 OK Ravinen
    3740 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Ilgner Christian, 63 Coop IF
    3379 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ingelstedt Henrik, 85
    4237 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ingemarsson Martin Stanley Security Sverige
    4004 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Irimiea Adrian, 87 DICE RUN CLUB
    3272 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Isaksson Vivungi Robin, 86 Stockholm
    3248 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Isgård Bengt, 51 IF Linnéa
    3673 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Issa Jusef, 93
    3855 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Ivarsson Nicklas, 89
    4106 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Jaako Fredrik, 75 Team Jaako
    3748 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Jaget Dan, 81
    3861 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Jakobsson Jonas, 76 Järveds IF
    3909 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Jakobsson Thommy, 64
    3408 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Jansson Albin, 82
    3810 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Jansson Anders, 72
    3518 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Jansson Emil, 86
    3758 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Jansson Erik, 71 Team Nordic Trail
    3043 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Jansson Magnus, 72 Ok Linné
    3886 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Jansson Peter, 78 Stockholm
    3588 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Jenestam Pelle, 65 Mariefred International Runners
    3115 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Jensen Sjur, 66 Vattenfalls IF
    4322 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Jerndahl Fabian, 89
    3792 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Jesper Neuhaus, 75 Vegan Runners IK
    3158 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Jewson Edward, 88
    3180 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Johansson Anders, 72 Team Mediateknik
    4320 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Johansson Emil, 98 Hässelby
    3220 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Johansson Gustav, 70 Brages IF
    4119 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Johansson Håkan, 56
    4226 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Johansson Marcus, 86 Dominanders
    3064 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Johansson Mattias, 80
    3313 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Johansson Mattias, 77 Avesta
    3142 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Johansson Michael, 68 Runacademy IF
    4201 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Johansson Per-Arne, 56 Ica
    3132 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Johansson Peter, 74
    3174 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Johansson Peter, 75
    3880 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Johansson Peter, 67
    4053 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Johansson Robert, 75 Hovsta IF
    3828 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Johansson Stefan, 67
    4169 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Johansson Stefan, 73 Avesta
    3927 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Johansson Urban, 70 Mik
    3208 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Jonasson Ingvar, 74
    3941 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Jones Rorey, 85
    3376 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Jonsson Fredrik, 92
    4175 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Jonsson Jonas, 90 Vattudalens LDK
    3023 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Jonsson Mattias, 89 Durgo
    3520 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Jonsson Robert, 83
    3181 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Josephson Christian, 72 Norrtälje
    3944 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Julander Gustav, 80
    3020 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Jury Ashley, 77 Nora Runners
    4171 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Järlefelt Johnny, 56 Söderortskammaren
    3152 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Järlstig Andreas, 75 Frösön
    4197 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Jönsson Lars, 64 Norrtälje
    3563 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Jönsson Michael, 86 Sundbyberg
    3635 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Jönsson Peter, 71 Aik
    4162 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Kairis Joakim, 87 min egna mentala klubb !
    3812 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Kamppinen Juha, 68
    3801 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Kamstedt Jonas, 68 stockholm city triathlon
    3103 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Kaplun Markus, 75 IK Makkabi
    3951 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Karlsen Hans, 68 SPIF Triathlon
    3706 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Karlsson Anders, 82
    4105 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Karlsson Fredrik, 90
    3008 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Karlsson Mattias, 74 Stockholm LDK
    3237 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Karlström Erik, 86 Jokkmokks SK
    3580 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Kastevik Niklas, 77 Sollentuna
    4002 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Kaul Abishiekh, 91 Swedbank
    3817 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Kavianipour Hossein, 75 Enebybergs IF
    3391 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Kayal Elias, 87
    3392 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Kayal Kalle, 92
    3522 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Kelly Robert, 96
    4190 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Kepinski Magnus, 69 Södermalm
    3333 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Khan Jonas, 77
    4173 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Kihlgren Jonas, 76 Lonesome Runners
    4283 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Killiner Per, 64
    3001 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Kingstedt John, 92 Huddinge AIS
    4242 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Kivelö Matti, 66
    4143 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Kiviluoma Jesse, 89
    3210 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Kjellander Erik, 93 CK Myrsjö
    3166 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Klevbom Kristian, 74 Vikings running
    3525 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Klevebäck Linus, 87 Sandshult
    4214 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Klingberg Magnus, 66 Rudbeckianska Gymnasiet
    3258 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Klingberg Tobias, 87
    4192 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Klinthäll Rickard, 66
    3712 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Klässman Andreas, 79
    3254 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Koffman Mikael, 66
    3881 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Koistinen Petri Mikael, 64
    3329 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Koivuperä Janne, 78 Umara Sports Club
    3188 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Korsgren Nils, 80
    4290 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Kraft Petter, 75 LTG Display
    4277 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Krainer Patrick, 71 Umeå
    3654 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Krebs Michael, 94
    3493 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Kristianson Jesper, 83
    3055 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Kristoffersson Pär, 69
    3100 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Kronborg Joel, 92 Hässelby SK
    3448 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Krondahl Daniel, 75
    3848 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Krusin Michael, 75 Ik makkabi
    3877 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Kuhrij Peter, 58
    3479 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Kullvén Håkan, 59 Fbk
    3610 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Kumlin Robert, 78 Lonesome Runners
    3835 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Kurtsson Magnus, 65 Nynäshamn
    4051 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Källberg Christoffer, 84
    3406 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Kärnell Åke, 63
    3235 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Kärner Jonas, 81 Tjalve IF
    3587 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Landqvist Peter, 63
    3211 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lannerstad Carl, 83
    3015 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Larm Jonas, 73 Hässelby SK
    3476 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Larsén Gunnar, 85
    3711 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Larsson Andreas, 65 Stocksund
    3449 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Larsson Daniel, 75 Söderhamn
    4107 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Larsson Fredrik, 85
    3955 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Larsson Gunnar, 78
    3502 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Larsson Johan, 89 Ena Hell Runners
    3872 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Larsson Patrik, 79
    3541 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Larsson Roger, 66 Gustavsbergs IF
    3908 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Larsson Thomas, 63 Nynäshamn LDK
    3373 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Leander Pierre, 73 Terrible Tuesdays
    3005 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Leandersson Robin, 88 Spårvägens FK
    3946 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Ledwith Michael, 68
    3184 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lenander Jonas, 85 Scania IF
    4183 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lenefors Magnus, 62
    3888 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lepzien Rico, 87
    3790 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Levin Janne, 71 Adelsö/ Munsö IF
    4365 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lewis Brandon, 74
    3154 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lexander Daniel, 72 Nora Runners
    3883 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lidö Martin, 68 Åkersberga Triathlonförening
    3284 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Liljas Mats, 74 Björklinge
    3105 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Liljeqvist Robert, 76 Stockholm City Triathlon
    3039 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Lindberg Anders, 71 Åkersberga Spring
    3536 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lindberg Daniel, 74 Utbrytarna SK
    3538 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lindberg Mikael, 71 Stockholm City Triathlon
    3850 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lindberg Mikael, 78 Trioptima
    3641 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lindberg Tobias, 71 Stockholm
    3637 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lindblad Sverker, 58
    3751 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lindblom Daniel, 80 Gnesta
    3167 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lindblom Magnus, 85 Huddinge AIS
    3400 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lindbäck Aron, 01
    3442 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lindeberg Christian, 66 Saltarö Joggers
    3162 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lindeborg Gustav, 93 Terrible Tuesdays
    3317 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lindén Fredrik, 83 Msk
    3201 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lindgren Carl-Johan, 68
    3462 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lindgren Erik, 89 Solna
    3249 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lindgren Jesper, 72 IFK Sala
    4079 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lindgren Patrik, 81
    3047 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Lindgärde Gunnar, 66 Team Hybris
    3856 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lindquist Nicklas, 76 Lidingö
    3726 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lindsten Björn, 83 Vegan runners IK
    3640 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lindström Daniel, 80 Skrällen
    3111 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lindström Jesper, 72 Stockholm City Triathlon
    3490 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lingvall Jonny, 77 Angelica IF
    3809 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Linse Jörgen, 65 Bromma
    3437 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Linton Carl, 72
    3668 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Linton Linton, 66
    3309 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Littorin Jonas, 65 Sct
    3595 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Livstedt Pedram, 81
    4167 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ljung Johan, 70
    3050 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Ljung Jonas, 62 Fredrikshofs FIF
    4295 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 LOPEZ LOPEZ Raul, 76
    3829 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lotker Liran, 79
    3599 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ludvigsson Peter, 73 Stockholm Frontrunners
    4273 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lundahl Oskar, 90
    4041 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lundberg Bengt, 65 TEMS United
    3542 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lundberg Erik, 86 AXA SC
    4191 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lundberg Fredrik, 82
    3901 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lundbäck Stefan, 66
    3485 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lundgren Per, 66 RunAcademy IF
    3735 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lundin Bo, 63 Sollentuna
    3051 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Lundin Karl, 88
    3480 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lundqvist Håkan, 66
    3041 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Lundqvist Martin, 90 IK Sisu Nässjö
    3524 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lundström Kjell, 65
    3606 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lundström Petter, 72
    3870 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Långström Patrick, 86
    3882 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Långström Peter, 72 Jarlabanke RC
    3831 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Löfberg Jan, 64
    3540 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Löfvander Jan, 69
    3519 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lönner Kristian, 84
    4090 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lövgren Erik, 66
    3265 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lööf Sam, 89
    3177 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Madesten Thomas, 74
    3414 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Magnusson Anders, 68
    3545 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Magnusson Marcus, 81 Teksystems RC
    3916 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Majak Tomas, 73 Trioptima
    3836 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Malcolm Magnus, 75
    3222 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Maliszewski Konrad Albert, 79 Frikransen
    4336 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Malmenby Tomas, 57 Söderortskammaren
    3586 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Mansén Patrick, 70 Mik
    3189 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Marcks von Wurtemberg Rickard, 73
    3920 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Marshall Tommy, 86
    3306 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Martinsson Stefan, 81
    3026 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Mathson Andreas, 74 IF Linnéa / Running Mood
    3054 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Mattiasson Olof, 67
    3046 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Mattsson Fredrik, 85 Klarna
    3532 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Mc cauley Leo, 70 Norrtälje
    3049 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Mccaffrey Jonathan, 77 Fredrikshof IF
    3613 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Mcmahon Ronan, 66 Clare Crusaders
    3153 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Mechler Christian, 86 Juvenalorden
    3768 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Melin Fredrik, 90
    4128 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Melin Henrik, 73 281
    3523 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Melin Kenneth, 63 Cardio Club
    3065 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Melin Kent, 72 IF Linnéa
    3129 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Melis Guillermo, 82 Huddinge AIS
    3301 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Mellhorn Mikael, 60 Ericsson SIK
    4285 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Mellström Peter, 63
    4286 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Mellström William, 99
    4015 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Messerer Anders, 67 Handelsbanken
    3245 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Mikelsson Jens, 78
    3371 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Moberg Emil, 73 Pupp TS
    3937 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Moench David, 59
    3617 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Mofrad Sam, 82 Forefront Running
    4199 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Molin Lars, 70
    3217 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Molin Peter, 63
    3471 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Montero Gerardo, 75
    3106 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Moore Scott, 76 Terrible Tuesdays
    3303 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Mosten Richard, 65 IF Linnea
    3040 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Munthe Fredrik, 80 IF Linnéa
    3621 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Murphy Joseph, 83
    4120 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Månsson Håkan, 60
    3578 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Mårtensson Nicklas, 76 Aik
    4341 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Mårtensson Ulf, 68 Freerunners
    3053 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Nabb Michael, 82 Åkersberga Triathlonförening
    3467 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Neander Frederic, 78 Stockholm
    4209 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Neihoff Love, 90 Stockholm Sub Surfers
    4215 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nelin Magnus, 58
    4067 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nestorov Dancho, 85
    3139 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Neuman Fredrik, 85 Hammarby IF
    4361 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Newman Leif, 60
    3582 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Nilson Andreas, 83 Swedbank
    3432 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Nilsson Björn, 85 Trioptima
    3618 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Nilsson Claes, 59 Bergshamra södra
    3143 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nilsson Gustav, 82 Skärholmen
    3528 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Nilsson Göran, 63 Årsta
    3280 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nilsson Henrik, 88 Mönsterås
    4129 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nilsson Henrik, 92
    3510 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Nilsson Jonas, 65 Team Siri Sweden
    3185 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nilsson Kim, 83 Täby Träningsverk - Södersektionen
    3820 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Nilsson Kjell, 50 Avaviken SK
    3101 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nilsson Lars Olof, 62 Saltsjöbadens Triathlonsällskap
    3566 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Nilsson Mikael, 77
    3056 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Nilsson Peter, 92 Hässelby SK
    3232 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nilsson Nyström Gunnar, 64 Alecta
    3534 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Niskakari Leo, 90 Uppsala
    3196 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nohren Anders, 71 Axa
    3530 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Nolan Lee, 78
    4145 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nordin Jacob, 88
    4146 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nordin Jakob, 94
    3216 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nordlund Mikael, 67 Norsborg
    4272 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nordmark Oskar, 91
    4264 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nordström Daniel, 85
    3138 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nordström Emil, 78
    3315 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nordström Mårten, 92 Sundbyberg
    3337 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nordström Oskar, 82
    3923 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Nordström Ulf, 72
    3034 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Norén Gustav, 79 ELU IF
    4330 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nummer Borttappat
    4017 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nyberg Anders, 56 Tsm running
    3148 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nyberg Torkel, 67 SPIF Triathlon
    3332 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nygren John, 71 Skandia
    4266 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nylander Bo, 51 Mälarö sok
    3643 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Nylen Tobias, 77 Brovallens IF
    3223 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nyman Mattias, 84
    3914 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Nystrom Tomas, 67
    3596 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Nyström Peter, 65 Saltarö triathlon
    3178 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Näsström Tomas, 79 Celestum Consulting AB
    3498 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Oderud Joakim, 71 Dark Trail Runners
    3228 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ohlsson Claes, 64 UPPLANDS VÄSBY
    3483 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ojde Henrik, 69
    3312 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Olofsson Martin, 82
    3864 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Olofsson Tony, 83
    3865 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Olovsson Anders, 67
    3079 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Olsen Arvid, 78 Uppsala Löparklubb
    4073 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Olsson Christian, 73
    3122 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Olsson Filip, 91
    3395 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Olsson Henrik, 93 Täby OK
    4238 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Olsson Martin, 63 TSM Running
    4050 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Olsson Peter, 84
    4318 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Olsson Simon, 83
    3629 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Olsson Stefan, 70 Hägersten
    3548 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Omalley Marc, 86
    4251 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ordenius Mikael, 85 LTG Display
    3172 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ornstam Staffan, 72
    3796 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Orrego Jesus, 52 PERU runners
    3130 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Orrego Pedro, 81
    3255 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ottelin Philip, 85
    3600 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ottosson Peter, 64 Diakonia
    3155 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Paech Dan, 84 Run With Me
    3678 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Palm Robin, 81
    3942 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Pamnert Daniel, 75
    3620 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Pang Siu-Lun, 85 Bnbrc
    3491 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Paulusz Jan, 67 Ängby Runners
    3549 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Pavelka Martin, 94
    3141 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Perani Joakim, 72 Åkersberga Spring
    3551 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Permer Martin, 71
    3270 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Persson Andreas, 75
    4164 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Persson Joakim, 88
    3168 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Persson Oscar, 90
    3690 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Persson Tobias, 88 Sthlm City Triathlon
    4337 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Persson Tomas, 74 Digitalist runners
    3896 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Petalidis Sokrates, 57
    3182 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Pettersen Can, 75 DICE RUN CLUB
    3891 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Pettersson Ronnie, 72 Länsförsäkringar AB
    3243 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Pettersson Simon, 84
    3010 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Pino Robin, 82 Uppsala LK
    3594 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Pivén Patrik, 90
    3266 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Planmo Joakim, 68 Athletic Club Salt Lake
    3263 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Poppke Jens, 79
    4246 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Porwal Mayank, 88 Södertälje
    3147 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Pragsten Stefan, 70
    3275 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Preifelt Stefan, 59
    4010 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Puerto Alexander, 86
    4065 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Quitral Claudio, 86
    3377 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rabe Peter, 65
    3935 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Rajeswaran Viswanathan, 81
    4033 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ramming Anton, 90
    4101 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ramming Filip, 83
    3126 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ramstedt Johan, 70 Trångsvikens IF
    3571 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ranhagen Mikael, 77 Snättringe
    3194 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rausch Alexander, 81 AXA Sportsclub
    3044 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Regnström Tobias, 82 Tullinge
    3642 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Rein Tobias, 56
    3497 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Riazzoli Jimmy, 83
    3278 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Richards Gregory, 76 Vegan Runners
    3061 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Richter Henrik, 83 IF Linnéa
    3304 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rindegren Sven, 84 XC Sthlm ski club
    3251 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ringblom Jakob, 79 TSM Running
    4261 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ringh Michael, 69 Älta IF
    3555 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ringström Mats, 64 Scania
    3887 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Risberg Richard, 68
    3477 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Risling Gustaf, 56 Herbalife
    3033 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Robertsson Fredrik, 80 Terrible Tuesdays
    3890 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Robertsson Mattias, 72
    4019 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ronvall Andreas, 75 Åsen Hellrunners
    4308 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ros Magnus, 74 Huddinge
    3125 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rosander Jimmy, 76 Linghem
    3145 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rosén Patrik, 67 Axa Sc
    3128 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rosengren Mikael, 80 Stockholm
    3665 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Rosengren Peter, 60
    3639 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Rowland Thomas, 71
    3192 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rudebeck Sven, 77
    4364 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Rumbelow Stuart, 80 Sct
    3932 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Runeberg Schultz Victor, 85
    3611 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ruppi Robert, 85 Don
    3164 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rydenstam Johan, 83
    3837 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Rydling Magnus, 67 Swedbank
    3183 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ryholt Johan, 77 Årsta
    3616 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Rylander Jesper, 89
    3756 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Röckner Hedlund Emil, 89
    3215 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Röjvall Magnus, 75
    4299 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Rönnerman Richard, 80
    4194 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Rönnmark Kurt, 53 Rönninge
    3036 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Rössel Markus, 80 YO Running Club
    3503 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Saari Johan, 78 Sundbyberg
    3929 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Saaristu Valter, 50 Älvsjö
    3733 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Sabelström Bo, 57 Skärholmen
    3473 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sahlin Greger, 59
    4250 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Sahlquist Mikael, 56
    4265 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Salla Theodor, 87
    4179 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Salmela Juha, 73 teenage engineering
    3133 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sandberg Jonas, 73 Team skavsåret järfälla
    3416 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sandén Anders, 82 Microsoft
    3568 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sandorf Mikael, 89 Ena Hell Runners
    4075 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Sannum Daniel, 81
    4178 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Santana Joaquin, 90 Bromma
    3943 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Schmidt Assar, 00 Hellas TK
    3894 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Schmidt Hans, 68 Ruter Knekt
    3544 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Schneider Christoph, 86
    3318 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Schröder Stephan, 79
    3863 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Schubert Olov, 58 Scania IF
    3851 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Schulz Mikael, 70 Gröndal
    4338 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Schumann Thomas, 56
    3287 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Schwab Romain, 80 Wushu Stockholm IF
    3256 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Segerbrant Thomas, 75 Tegelhagen
    3030 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Segersten Lukas, 00 Eskilstuna FI
    3703 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Selldahl Alexander, 92
    3652 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sellgren Viktor, 82
    3022 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Senaneuch Jerome, 76 Mif
    3749 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Sevonius Dan, 59 Run Academy
    3631 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Shingler Stuart, 78 Klarna
    4046 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Sigsjö Björn, 80
    3604 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Silfverling Peter, 73 MS Vikings
    3899 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Sjöberg Peter, 66
    4282 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Sjödin Per, 80
    3190 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sjögren Mikael, 74 Södertälje IF
    3922 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Sjögren Tunay, 68 Sollentuna
    3653 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sjögren Vilhelm, 56
    4202 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Sjöholm Lars, 55 Ica
    4151 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Sjölund Jan, 63 Viggan Runners
    3675 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sjörén Simon, 89
    3236 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sjöström Johan, 73
    3274 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sjöström Niklas, 84
    3109 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Skogman Erik, 77 Trioptima
    3601 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Skoog Peter, 60 Mariefred
    3107 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sköld Simon, 83 Västerås LK
    4142 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Smedborn Johan, 71
    4006 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Smith Adrian, 80 Badmadafaka
    4045 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Smith Björn, 66 Bromma
    3878 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Spigic Peter, 77 FMV Sport
    3682 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Spovér Janne, 72
    4163 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Staaf Joakim, 76 Mårdansiktena SK
    4279 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Stefansson Patrik, 69 Rudbeckianska Gymnasiet
    3175 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Stenfors Martin, 82 Wise
    3261 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Stenqvist Harald, 73 ELU IF
    3290 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Stepanov Vladislav, 83 Lidingö
    4020 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Stevemar Andreas, 78
    3292 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Stjärne Jacob, 73 Stockholm
    3780 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Straeng Henrik, 60
    4181 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Strandberg Anders, 49 Bollnäs
    4174 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Strandberg Jonas, 79 Nolby
    3227 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Strandell Christopher, 87
    3204 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Stråhle Fredrik, 80 Fålhagens LK
    3630 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Strängby Hans, 61 IF Linnéa
    3574 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ström Andreas, 65 Nejab BK
    3577 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ström Nicklas, 76 Vällingby
    4269 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ström Oliver, 92 Roland Berger
    3330 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Strömberg Joakim, 83 Trioptima
    3782 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Strömberg Niklas, 80 Stockholm
    3247 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Strömberg Stefan, 65 TSM Running
    3264 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Strömholm Jonas, 71 Solna
    4152 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Stukenborg Jan-Bernd, 77
    3268 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ståhlberg Niclas, 85
    3173 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sundberg Patrik, 64 Crs
    3584 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sundh Ola, 60 Formtopp IF
    3460 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sundin Erik, 81
    3024 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Sundius Sebastian, 88 Zinkgruvan IF
    3019 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Sundman Dennis, 83 Solna
    3474 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sutherland Gregor, 77 Stockholm Frontrunners IF
    3221 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Svahn Johan, 70 IF Linnéa
    3789 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Swahn Jan Henrik, 59 Sweden Rwanda Runningteam
    3741 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Swaij Christian, 84 CK Uni
    3007 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Svaxen Johan, 80 Fredrikshofs FIF
    3322 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Svebeck Stefan, 83
    3086 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Svederman Joakim, 84 Ålsten
    3104 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Svedström Olof, 76 My Inverted Stomach
    4287 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Svenonius Peter, 77 Branta backen
    3230 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Svensson Daniel, 82
    3191 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Svensson Lasse, 71 Sundfiske
    3554 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Svensson Mattias, 71
    3602 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Svensson Peter, 57 IFK Skövde
    4001 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Svensson Thomas, 49 TSM Running
    3679 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Svensson-Rova Erik, 82 Gälka
    3087 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Säfström Johan, 83 IF Linnéa
    3161 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Säfverblad Göran, 62 Hässelby SK
    3433 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Söder Bo, 64 Ingarö IF
    4306 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Söder Robin, 85
    3380 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Söderfjell Lars, 65
    3811 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Söderholm Peter, 62 Kungsholmen
    3017 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Söderlund Johan, 86 IF Linnéa
    3457 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Söderqvist Emil, 72
    4232 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Takeuchi Mark, 70
    3904 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Tallroth Martin, 74 Dif
    4288 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Tandlund Peter, 67
    3244 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Tedelund Tommy, 63 Stockholms långdistansklubb
    3156 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Tegneborg David, 92
    3841 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Tegnér Markus, 84
    4223 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Tersman Toll Marc, 81 Digitalist runners
    3136 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Tesfaghebriel Aron, 71 Hässelby
    3093 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Theander Claes, 75
    3289 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Theander Tomas, 78 Polisen
    4054 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Thille Carl, 72 Näsbypark
    3257 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Thomasson Oscar, 86
    3326 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Thorgerzon Christian, 75 Östersund triathlon
    3475 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Thuresson Gunnar, 53 Club Running Sweden
    3842 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Tibblin Markus, 79
    4100 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Timber Thomas, 61
    3327 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Timner David, 70 Risets Raketer
    4293 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Tingström Per-Ola, 63 Kälvesta LK
    3037 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Tisjö Mikael, 81 Umara Sports Club
    3614 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Tisäter Ronnie, 69 TSM Running
    3068 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Tschertou Stanislav, 72 Lidingö
    4123 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Törn Peter, 81 Rudbeckianska Gymnasiet
    3857 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Uggla Niclas, 64 Formtopp IF
    4343 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wagner Zethrin Valter, 98
    3655 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Wahlgren Fredrik, 67
    4300 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wahlgren Rickard, 80
    3949 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Wahlman Henrik, 90
    3429 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Wahlström Bengt, 67 Länna Runners
    3060 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Valkeaoja William, 87
    4276 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wallin Pär, 67
    3323 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wallin Torbjörn, 59 IBM-klubben
    3224 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wallinder Lars, 63 Ericsson SIK
    3328 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Valsö Fredrik, 72 Valsoe Produktion
    3750 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Waluszewski Daniel, 82 Hellas TK
    3401 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Warfaa Abdilatif, 72 Mik
    3151 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Warnie André, 81 Next Level Running
    4047 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Weidinger Björn, 93 Hässelby
    4137 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Weidinger Ingemar, 56 Hasselby
    3069 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Welander Johan, 72 Sandvik Coromant
    3285 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wenner Mats, 73 Täby
    4262 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wennerberg Niclas, 65
    3242 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wennerfors Olof, 69 Rensättra Runners
    3197 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Vera-köhler George, 73 Vilsta
    3269 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Versteegh Nicolai, 97
    3656 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Westbom Jonas, 81
    3219 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Westerblad Håkan, 56 Spårvägen FK
    3649 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Westergren Markus, 84
    3478 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Westerlund Gustav, 96
    3895 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Westholm Niclas, 72
    3123 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Westlund Fredrik, 76 IF Linnéa
    3302 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wickholm Pär, 66
    4241 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Widjestam Mats, 62 TSM Running
    3793 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Wiebe Jesper, 77 Umck
    3714 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Wierer Andrea, 77
    4220 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wihl Måns, 92
    3516 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Viitasara Jukka, 76
    4064 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wijkström Christian, 66 Coop
    3526 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Wikfeldt Thor, 81
    4263 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wiking Nils Arvid, 80 Signe LS
    3370 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wikmark Christer, 75 PPL Endurance Team
    3134 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Viknäs Ulf, 83 Sundbyberg
    3867 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Vikström Ove, 65 SANDVIK COROMANT
    3113 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wilander Mikael, 72 Länsförsäkringars IF
    3776 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Willman Hannu, 64 Flens FS
    4256 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wilson Martin, 70
    3454 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Wiltshire Dominic, 78 Stockholm City Triathlon
    3080 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Wimnell Björn, 72 Silverdal
    3505 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Wingborg Johannes, 70 Länsförsäkringar
    3259 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wirefors Filip, 77 Wunderino
    3052 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Wirsääll Lennart, 69 Västerås LK
    3120 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Virta Caj, 73
    3276 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wolmerud Daniel, 87
    4048 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 von Gegerfelt Björn, 83 Stockholm
    3320 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 von Zeipel Staffan, 66
    4303 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Vujicic Martin, 85
    4304 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Vujicic Robert, 86
    3804 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Wullt Johan, 70 Tyresö
    3539 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Yng Linus, 80 TSM Running
    3844 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Yngve Martin, 72
    3451 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Young David, 61 Solna
    4301 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Yousaf Rizwan, 87 Swedbank
    3262 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Zachrisson Jonas, 83
    4254 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Zametica Mirza, 75 Emir&alma
    3091 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Zander Jakob, 76 Terrible Tuesdays
    3585 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Zatti Olivier, 74 Stockholm
    3860 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Zethrin Nils-Olof, 66
    3170 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Zetterström Mikael, 76 Kraftkällan
    3879 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Zetterström Peter, 77 Brovallens IF
    3550 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Zietzschmann Martin, 83
    3627 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Zimmerman Stefan, 65
    3818 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Åberg Kenneth, 71
    3500 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Åhlander Johan, 63
    4240 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Åhlén Mats, 66 Uppsala
    3200 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Åkerlund Carl, 77 Bollstanäs
    4193 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ångström Knut, 27
    4198 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Åsberg Lars, 41 Stockholm
    3081 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Åstrand Carl, 79 Swedbank
    3082 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Åstrand Daniel, 87 Umara Sportsclub
    3316 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Åstrand Olle, 83 Axa sportsclub
    3728 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Åström Johan, 72 Mölnbo
    3575 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Öberg Jens, 77
    3291 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ödling David, 91 Gsss
    3862 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Öhman Anders, 83
    3583 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Öhman Jonas, 86 Mik
    3006 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Ösmark Mathias, 82 Fredrikshofs FIF
    3187 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Österberg Marcus, 67 Hässelby SK
    3004 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Österlund Anders, 73 Västerås SOK
    3646 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Östervall Torsten, 68 Fredrikshofs FIF
    3239 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Östman Lars-Henric, 80 Runacademy IF
    3016 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Öwall Max, 93 TSM Running