ANMÄLAN
Startlista KfS Kungsholmen Runt 2018
         
  • Halvmara Män
  • (Toppseedade löpare)
             
  • Halvmara Kvinnor
  • (Toppseedade löpare)
             
  • 10 km Män
  • (Toppseedade löpare)
             
  • 10 km Kvinnor
  • (Toppseedade löpare)
             
  • 1km Knattar

  • Nummer Klass Startgrupp Starttid Namn Klubb
    3095 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Adhanom Abraha, 77 Eskilstuna FI
    3021 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Alemu Daniel, 97 Spårvägens FK
    3088 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Alm Niklas, 75 Skötkonungs finest
    3031 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Andersson Filip, 85 Swedbank
    3066 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Andersson Robert, 89 IF Linnéa
    3002 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Anfält Erik, 76 Örebro AIK
    3058 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Armgren Ted, 88 Vilhelmina Skidskytte
    3090 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Arnqvist Patrik, 79
    3032 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Arthursson Fredrik, 63 Hässelby SK
    3092 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Bell Marcus, 80 CSKA Ribbakov
    3027 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Berg Alexander, 84 Skogsluffarna OK
    3045 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Bills Adam, 93 Vattenfalls IF
    3011 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Bitén Niklas, 88 Svillinge IF
    3029 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Bjernhagen Hannes, 94 PiteRunners LDK
    3035 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Brandt Marcus, 80 Umara Sports Club
    3063 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Brohult Linus, 72
    3038 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Collin Ronny, 69 Örebro Aik
    3083 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Cortinovis Mario, 71 Enhörna IF
    3013 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Ek Kristian, 89 Terrible Tuesday Triathlon
    3028 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Elinder Daniel, 77 Papphammarpojkarna
    3067 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Ericsson Roine, 74
    3084 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Erlandsson Johannes, 68 Team Hybris
    3012 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Franco Cereceda Daniel, 82 IKJ Haninge
    3085 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Frick Jakob, 81 Stockholm
    3062 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Frisk Peter, 64 Åkersberga
    3048 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Fuhr Jesper, 88 Puppy Triathlete Society
    3059 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Furåker Torbjörn, 72 IF Linnea
    3078 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Gredin Anders, 84 Linköping
    5001 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Halonen Rauno, 67
    3042 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Halvarsson Jacob, 88 Karlslunds IF
    3025 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Hansson Stefan, 80
    3018 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Hansson Torbjörn, 77
    3014 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Hardeström Andreas, 80 IF Linnéa
    3003 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Hatefnejad Tony, 87 Hälle IF
    3089 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Hentschke Patrik, 68 Tullinge Friidrott
    3009 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Hiding Christoffer, 85 Fredrikshofs FIF
    3043 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Jansson Magnus, 72 Ok Linné
    3064 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Johansson Mattias, 80
    3023 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Jonsson Mattias, 89 Durgo
    3020 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Jury Ashley, 77 Nora Runners
    3008 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Karlsson Mattias, 74 Stockholm LDK
    3001 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Kingstedt John, 92 Huddinge AIS
    3055 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Kristoffersson Pär, 69
    3015 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Larm Jonas, 73 Hässelby SK
    3005 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Leandersson Robin, 88 Spårvägens FK
    3039 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Lindberg Anders, 71 Åkersberga Spring
    3047 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Lindgärde Gunnar, 66 Team Hybris
    3050 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Ljung Jonas, 62 Fredrikshofs FIF
    3051 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Lundin Karl, 88
    3041 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Lundqvist Martin, 90 IK Sisu Nässjö
    3026 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Mathson Andreas, 74 IF Linnéa / Running Mood
    3054 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Mattiasson Olof, 67
    3046 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Mattsson Fredrik, 85 Klarna
    3049 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Mccaffrey Jonathan, 77 Fredrikshof IF
    3065 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Melin Kent, 72 IF Linnéa
    3040 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Munthe Fredrik, 80 IF Linnéa
    3053 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Nabb Michael, 82 Åkersberga Triathlonförening
    3056 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Nilsson Peter, 92 Hässelby SK
    3034 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Norén Gustav, 79 ELU IF
    3079 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Olsen Arvid, 78 Uppsala Löparklubb
    3010 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Pino Robin, 82 Uppsala LK
    3044 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Regnström Tobias, 82 Tullinge
    3061 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Richter Henrik, 83 IF Linnéa
    3033 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Robertsson Fredrik, 80 Terrible Tuesdays
    3036 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Rössel Markus, 80 YO Running Club
    3030 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Segersten Lukas, 00 Eskilstuna FI
    3022 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Senaneuch Jerome, 76 Mif
    3024 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Sundius Sebastian, 88 Zinkgruvan IF
    3019 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Sundman Dennis, 83 Solna
    3007 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Svaxen Johan, 80 Fredrikshofs FIF
    3086 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Svederman Joakim, 84 Ålsten
    3087 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Säfström Johan, 83 IF Linnéa
    3017 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Söderlund Johan, 86 IF Linnéa
    3093 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Theander Claes, 75
    3037 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Tisjö Mikael, 81 Umara Sports Club
    3068 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Tschertou Stanislav, 72 Lidingö
    3060 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Valkeaoja William, 87
    3069 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Welander Johan, 72 Sandvik Coromant
    3080 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Wimnell Björn, 72 Silverdal
    3052 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Wirsääll Lennart, 69 Västerås LK
    3091 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Zander Jakob, 76 Terrible Tuesdays
    3081 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Åstrand Carl, 79 Swedbank
    3082 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Åstrand Daniel, 87 Umara Sportsclub
    3006 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Ösmark Mathias, 82 Fredrikshofs FIF
    3004 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Österlund Anders, 73 Västerås SOK
    3016 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Öwall Max, 93 TSM Running