ANMÄLAN
Startlista KfS Kungsholmen Runt 2018
         
  • Halvmara Män
  • (Toppseedade löpare)
             
  • Halvmara Kvinnor
  • (Toppseedade löpare)
             
  • 10 km Män
  • (Toppseedade löpare)
             
  • 10 km Kvinnor
  • (Toppseedade löpare)
             
  • 1km Knattar

  • Nummer Klass Startgrupp Starttid Namn Klubb
    1668 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Abbas Hanaa, 02 Löparakademin Rågsved
    1698 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Abebe Edom, 02 Löparakademin Skärholmen
    1257 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Abrahamsson Maria, 63
    2241 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Abrahamsson Maria, 59
    1477 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Adam Evelyn, 84
    451 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Adlarson Anna, 92
    1945 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Adler Johannah, 84
    2184 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 af Burén Katarina, 66
    1504 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Agnarson Abela, 79
    1029 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Agnvall Emelie, 91
    910 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ahlflood Anna-Karin, 78
    415 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ahlgren Samantha, 93 Royal Rock Runners
    1961 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ahlin Josefine, 87
    2260 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ahlqvist Ulrika, 69
    504 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Alders Jennie, 88
    2047 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Aldrin Malin, 92
    1643 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Al-Hakim Maria, 00 Löparakademin Vällingby
    514 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ali Nasra, 88
    2202 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Alkatib Sabaa, 90
    3390 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Alkelin Sara, 92 Mercur Solutions AB
    1784 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Alm Elin, 70 Enskede
    1042 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Almhagen Emily, 79
    1323 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Alminer Nina, 64
    1218 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Almqvist Linda, 77
    1719 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Alpholm Christina, 82
    1790 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Altzar Emelie, 89
    1587 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Amouri Hiyam, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    1560 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Annie, 85
    574 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Andersson Emma, 81
    1105 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Heléne, 66
    462 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Andersson Linda, 86
    3781 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Malin
    1288 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Merike, 57
    1399 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Stina, 92
    967 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Andreasen Birgitta, 64 Nyköping
    1464 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Andrews Vita, 70
    1214 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Anzengruber Liisa, 50 Älvsjö
    1053 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Appelgren Eva, 57
    1699 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Aria Hadia, 03 Löparakademin Skärholmen
    942 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Aroka Annabel, 96
    374 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Artvin Terese, 80
    958 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Aschan Johanna, 72 Runday
    918 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ask Amanda, 86
    2041 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Askerfjord Sundeby Maria, 88
    1807 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Asp Mutschler Erika, 80 Stockholm
    1115 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Aspeqvist Ida, 80
    425 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Asplund Eva-Maria, 66 Eskilstuna
    1164 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Assarsson Julia, 91
    2281 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Assedal Zemika, 87
    1213 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Attari Leyla, 79
    1262 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Atterstam Maria, 66 Nynäshamn
    1893 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Audell Elisabet, 76
    1588 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Awad Ladan, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    2051 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Axelsson Cathy, 80
    1892 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Axelsson Ida, 79 Saltsjöbaden
    2096 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Axelsson Miafia, 85
    466 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Axelsson Susanna, 83 Holmahult löparklubb
    1796 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Axlin Emma, 77 Konsumentföreningen Stockholm
    1368 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Aziz Sarah, 89
    1508 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Backe Sabel Agneta, 45
    500 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bahrami Hanna, 63 Uppsala LK
    1372 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Balcanovic Silvana, 77
    1350 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Banger Lise-Lotte, 71
    2021 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bauer Lisa, 84
    1057 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Baurmann Ewa, 81
    437 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Baykal Jacqueline, 88
    2061 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Benisch Margot, 52 Härochnu
    542 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bergdahl Anna, 70
    1912 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bergensten Jenny, 73
    1754 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bergenstråhle Clara, 92
    2226 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bergenstråhle Sofia, 90
    1144 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Berggren Jessica, 70 Lidingö
    1367 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bergh Sandra, 84
    448 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bergh Sarah, 88 Runacademy
    1505 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Berglund Anna, 66
    92 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Berglund Sandra, 90 IF Linnéa
    399 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Berglund Sara, 78
    1419 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Berglund Terese, 69 Ten Tits
    2123 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bergman Marie, 61
    956 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bergman Åsa, 70
    1524 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bergstén Amanda, 90
    493 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bergström Beatrice, 91
    3680 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bergström Kristina, 54 Friskis & Svettis
    2214 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bergström Sara, 81
    573 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bernström-Elfvengren Emma, 67 vallentuna fk
    1199 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bernwall Laila, 67 Deltek
    1538 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Berois Andrea, 91 Dj
    1200 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Berzell Eva, 63
    2029 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Besson Ludmilla, 90
    1347 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Beszczynska Magdalena, 77
    494 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bigert Carolina, 68
    1263 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bigner Maria, 67
    1700 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Binici Kubra, 02 Löparakademin Skärholmen
    478 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bjuhr Elin, 78
    1765 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bjurenvall Daniela, 81
    1844 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bjärnlind Frida, 86 Ensolution AB
    1225 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Björck Linnéa, 91
    1576 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Björk Erika, 86
    1493 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Björk Petra, 90
    1545 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Björkenlid Anita, 66
    2212 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Björklund Sanna, 79
    1573 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Björkroth Birgitta, 62
    1894 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Björksten Sofia, 71
    414 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Björnsson Linda, 81
    1863 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bladh Hanna, 82
    2031 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Blixt Mona, 65 Bromma
    1993 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Blom Elisabet, 56
    532 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Blom Linnea, 91
    1905 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Blomberg Johanna, 90
    1843 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Blomdahl Freja, 88
    2020 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Blomgren Lisa, 93
    1919 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Blomquist Jessica, 86
    550 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Blomqvist Christin, 92
    1672 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Blomqvist Madeleine, 93 Löparakademin Rågsved
    1385 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Blomster Solveig, 79
    1791 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Boding Emelie, 87 Team Sibirien
    1081 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Boding Gunilla, 48
    1058 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bofält Eva, 57
    1789 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bohlin Ella, 79
    1729 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bondhus Caroline, 89 Stockholm
    1995 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Borges Lara, 89 Dj
    3394 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Borgström Kristina, 79
    972 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bragning Wiveca, 79
    406 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Brand Frida, 91
    412 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Brand Linn, 89
    536 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bremberg Susanna, 61 Stockholm
    418 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bretschneider Berit, 88 YO Running Club
    447 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Breymas Rebeka, 93
    2032 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Brissler Mia, 88
    1913 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Brolin Jenny, 72
    930 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Broman Ann, 65 Luxingen IF
    1122 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bromander ing-marie, 58
    530 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Brorsson Linda, 73
    994 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bross Cecilia, 76
    1583 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bruhn Helena, 83
    898 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Brunberg Pia, 82
    429 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bruzaeus Anna, 75 Runacademy
    2146 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bryngelson Annica, 48 Fredrikshofs FIF
    2246 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bultar Therese, 84
    1379 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Burendahl Sofia, 77
    1650 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Burman Lisa, 91 Löparakademin Vällingby
    450 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Burrows Agneta, 69
    1219 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bühlmann Linda, 75
    2015 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Büstrich Linnea, 89
    1569 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bågenholm Moa, 93
    518 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bånkestad Sara, 89
    582 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Båth Malin, 66 Fait accompli IF
    77 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Bäcklund Johanna, 85 Runacademy IF
    1171 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bäckström Karin, 81 Hägersten
    1487 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Callerholm Iris, 96
    974 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Callmeryd Clara, 81 Sky Hotel Apartments
    1910 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Calminder Jennie, 80
    984 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Camber Caroline, 84
    1730 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Carleson Caroline, 91 Roland Berger
    1043 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Carling Emma, 71
    1864 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Carlsson Hanna, 90
    1465 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Carlsson Sandra, 86
    1627 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Carrero Linnea, 01 Löparakademin Fisksätra
    1488 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Cassel Eva, 61
    1739 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Castanon Cristina Alegre, 89
    515 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Castor Nina, 90
    506 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Cederblad Kajsa, 75
    580 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Centerskog Linnéa, 78 Kvock
    995 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Chakir Miriam, 88
    1403 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Chennell Susanne, 59
    1589 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Chowdhury Janna, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    1136 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Clasénius Jeanette, 89
    1674 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Clemente Acuna Pamela, 00 Löparakademin Rågsved
    2205 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Coard Samantha, 69
    1746 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Colfach Engberg Charlotte, 87
    1757 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Conner Olivia, 92
    1015 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Corral Pia, 81
    581 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Crafoord Lydia, 93
    2191 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Cronheim Rebecca, 89
    1590 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Cuadros Anneli, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    1195 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Dagert Kristina, 73
    1751 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Dahl Bosta Christina, 54 Stockhol
    1016 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Dahlberg Susanne, 66
    2243 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Dahllöf Martina, 73
    386 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Dahlqvist Nathalie, 84
    1980 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Dalaryd Kerstin, 54
    544 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Dalsätt Annika, 71 Sollentuna
    1548 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Danieli Ana, 86 Stockholm
    943 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Danielsen Anna, 78
    441 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Danielsson Linnea, 89 Hammarby IF Löparnas Vänner
    991 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Danneke Cecilia, 82
    1874 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Darin Helene, 79 Täby
    471 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Davis Lauren, 72 Melbourne runners
    423 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 De la Torriente Gila Maria, 69 Stockholm
    1418 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Delgado Therese, 82
    1024 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Denny Moa, 92 Hhh
    1591 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Diallo Oumou , 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    1025 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Dieden Sandell Ellen, 90
    455 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Dinnesen Malin, 78
    1451 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Dinnetz Veronica, 76 Missnöjd MC
    1592 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Dogan Emine, 01 Löparakademin Norra Botkyrka
    2119 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Dolk Monica, 74
    1258 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Domanders Amanda, 93 Dominanders
    1259 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Domanders Maria, 68 Dominanders
    2213 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Domeij Berglund Sanna, 90
    1675 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Dornell Tove, 87 Löparakademin Rågsved
    1223 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Dovärn Line, 80
    1485 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Dubeuf Bérengère, 88 Runacademy IF
    400 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Durén Karin, 79 IF Linnéa
    1509 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Edholm Agneta, 50 Bromma
    2045 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Edin Malin, 86
    3531 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Edlund Ann-Charlotte, 56
    1034 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Edström Sofia, 73
    433 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Efraimsson Elin, 88
    553 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Egerfalk Johanna, 82 Swedish Match
    434 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Egnell Elisabeth, 87
    521 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Egnell Gustafsson Christina, 78 Bromma
    936 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ek Anna, 81 Huddinge
    1550 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ek Anna, 70 Stanley Security Sverige
    1781 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ekberg Marie, 67
    1227 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ekblad Stenhammar Lisbet, 61
    546 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ekeståhl Catarina, 83
    583 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Eklund Wenche, 87
    1958 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ekman Jonna, 78
    1413 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ekman Susanne, 65
    957 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ekstrand Åsa, 57
    1551 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ekström Anna, 73
    992 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ekström Cecilia, 72
    1676 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Elahi Linda, 01 Löparakademin Rågsved
    1308 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Elfsberg Mona, 59
    2013 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Elfving Carolina, 73
    2128 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Eliasson Mary-Anne, 66 Stuvsta
    1503 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Enfors Anna-Karin, 95
    1855 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Enfors Gunilla, 64
    1119 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Engberg Krantz Inga-Lill, 67
    2264 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Engfeldt Elin, 87 Handelsbanken
    1522 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Englund Louise, 81
    1772 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Engstedt Barbro, 56
    2292 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Engstedt Rasa, 86 OK Linné
    1382 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Engström Sofia, 90
    1798 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Enskog Sofia, 91
    1543 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Angelica, 88
    1783 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Elin, 80
    1795 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Emma, 87
    420 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Eriksson Frida, 83 Västerås
    1123 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Eriksson Irene, 90
    1972 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Karin, 60
    557 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Eriksson Malin, 78 Linghem
    1809 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Maria, 88
    1324 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Eriksson Ninnie, 85
    70 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Eriksson Sandra, 89 Hammarby
    1851 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Ulrika, 79
    2272 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Fairless-Clarkson Victoria, 89
    1327 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Falck Olivia, 01
    427 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Falk Sofia, 81
    1820 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Falkö Maria, 89
    1063 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Fast Sara, 86 Bromma
    2048 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Fasth Malin, 91
    490 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Faxell Susanne, 63
    2035 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Feledi Margareta, 63 Fagersjö
    985 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ferdinandsson Caroline, 84
    533 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Fernvall Lotte, 66 Stockholm
    1826 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Firouzbakht Farkhondeh, 55
    98 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Flintull Kristina, 87 Carnegie IF
    1895 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Forghani Jasmine, 92
    1490 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Forsberg Camilla, 75 Finland
    2074 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Forsell Marie, 59
    424 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Forsmark Emilie, 91 Stockholm
    411 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Forsström Linda, 79 Barnens Sportskola
    1233 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Forsvik Louise, 88
    1594 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Francisco Noelle, 93 Löparakademin Norra Botkyrka
    560 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Francke Maria, 81
    1480 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Franzén Claudia, 73
    1547 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Fredrikson Monika, 73
    2217 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Fredriksson Sara, 79
    1833 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Freitas Ana, 74
    1305 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Freitas Malin, 77
    1906 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Friberg Jeanette, 62 Solna
    1140 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Friberg Jenny, 77
    2023 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Friman Lisbeth, 63
    2141 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Frisk Karolina, 72 Tyresö IK
    975 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Frisk My, 91 Sky Hotel Apartments
    416 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Frohm Hoppeler Sofia, 71
    1848 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Frostenson Anna-Clara, 48 TSM Running
    2144 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Fröjd Karin, 74
    1433 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Frölund Lovisa, 85
    2069 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Funck Marianne, 66 Bromma IF
    523 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Funcke Maria, 64 Söderlöparna
    1401 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Fundberg Kristina, 69 Ärla IF
    1941 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Fundelius Johanna, 92 Stockholm
    927 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Fylling Anetta, 63
    419 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Fyrk Cecilia, 78 Göteborg
    2161 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Fällström Linnea, 90
    1064 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Fäste Hanna, 90
    1724 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Förne Carina, 70
    955 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gaasvik Åsa, 67
    960 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gallina Barbara, 75 Friskis Svettis
    976 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Garanovic Janet, 89 Sky Hotel Apartments
    499 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Gefvert Emma, 94
    401 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Geismar Anne-Gwendolin, 85 Fredrikshofs FIF
    549 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Gerstner Christina, 87
    1001 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gerstner Katharina, 85
    1002 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gerstner Stephanie, 82
    1715 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Geuken Sofia, 92 Sky Hotel Apartments
    1215 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gidlund Charlotta, 85
    2218 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gillblad Vallin Sara, 80
    1239 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gleisner Magdalena, 72
    1411 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Glickman Susanne, 76
    1595 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gomez Valerie, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    445 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Gottfarb Miriam, 90
    1596 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Goudas Stella, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    410 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Grahm Klara, 89
    526 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Grahn Selma, 93
    1460 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Grahnen Viktoria, 86 AV IK
    1371 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Granlund Maria, 71 Segeltorp
    529 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Granqvist Linda, 76
    1526 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Grenehammar Amelie, 83
    405 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Grenås Frida, 87 Klarna
    569 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Grunditz Camilla, 67
    446 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Grundström Nina, 82
    474 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Gruvberg Cecilia, 75
    1975 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Grönquist-Andrén Karin, 45
    1821 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gunér Anna, 65
    966 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gunnarson Birgitta, 53
    1577 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gustafsson Björg, 51 Häronu
    389 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Gustafsson Caroline, 89
    1817 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gustafsson Johanna, 89 Handelsbanken
    1920 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gustafsson Johanna, 81 Linköping
    407 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Gustafsson Maria, 90 Speedo IK
    2043 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gustafsson Monica, 56 Uppsala
    1473 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gustafsson Sara, 90 Solna
    2259 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gustafsson-Krohn Tove, 86
    1125 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gustafsson-Ny Isabell, 90
    1455 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gutenbrant Victoria, 75
    1723 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gävstedt Carina, 71
    1678 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Göransson Elin, 89 Löparakademin Rågsved
    392 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Haglund Susanna, 92
    2262 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hagman Ulrica, 69
    2026 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hagström Louise, 88 Stanley Security Sverige
    939 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hallberg Anna, 72 Eai
    2221 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hallblom Charlotte, 69
    385 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Halldin Marina, 73 Nasdaq
    3671 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Hallsenius Ebba, 69
    1045 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hamlund Emma, 80
    1346 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hammouda Leila, 69 Runacademy IF
    2228 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hamsten Sofia, 90 Trioptima
    1267 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hansson Marie, 65
    1099 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Harlén Sofia, 73
    486 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Harrysson Linnea, 92
    1319 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hartmann Nicole, 84
    1720 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Harvenberg Camilla, 87
    1311 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hawia Monica, 63 Mariefred
    1141 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hayman Jenny, 74
    1166 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hedbrant Kajsa, 89
    1224 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hedengren Linn, 89
    932 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hedman Arpvall Anna, 67
    1167 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hedqvist Kajsa, 87 Jägarns jaktlag
    1316 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Heini Natalia, 84
    1380 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hellenberg Sofia, 90
    1735 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Helling Caroline, 88
    2010 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hellman Linda, 88
    2113 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hellman Minna, 71 Konsumentföreningen Stockholm
    1517 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hellnevi Alexandra, 81
    465 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Hemberg Stina, 83 Baconcrest
    1519 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hempel Alexx, 90
    561 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Hending Mia, 70
    1325 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hendrikse Natalie, 92 Sobi Runners
    475 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Henriksson Christina, 74 Östmarks IF
    1882 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Henriksson Jenny, 81
    1156 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Henriksson Johanna, 80
    2266 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hermansson Annie, 99 Arådalens IF
    1003 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Herrath Jessica, 82
    1976 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hildingsson Ulrika, 70
    485 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Hirschfeldt Kristina, 84
    1951 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hjalmarsson Magdalena, 83
    495 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Hjerpe Charlotte, 86 Klarna
    1112 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hjulström Viktoria, 71 Södertälje
    463 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Hjärtberg Sara, 81 DICE RUN CLUB
    1552 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hjärtsjö Anna, 79 N.a.
    2097 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hollis Michaela, 80
    1921 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Holmberg Julia, 94
    509 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Holmén Lisa, 76
    2062 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Holmertz Maria, 69
    981 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Holmgren Camilla, 68
    460 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Holmgren Kerstin, 59 Hammarby Friidrott Löparnas Vänner
    89 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Holstad Emma, 74 Lidingö
    459 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Hosaka Kayoko, 70
    1979 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hsieh Kathy, 50
    996 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hugne Frida, 87
    2130 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hultgren Daniella, 74
    1794 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hårdén Emilia, 95 Farsta
    1087 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Häggström Gunilla, 62
    1849 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Högberg Marie, 86
    2294 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Högberg Cheng Ina-Li, 002
    492 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Högdén Amanda, 90
    1139 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Högfors Jennie, 83 Arla Kallhäll
    570 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Höglund Charlotte, 67
    1732 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Högrud Caroline, 89 Rund och go’s IF
    1743 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Högström Cecilia, 85
    919 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hörlin Amanda, 89
    1048 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hörling Erika, 90
    1942 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hösthagen Johanna, 80
    1194 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Idvardsson Sara, 84
    1598 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ignjatovic Andrijana, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    977 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ihreskog Ulrika, 92 Sky Hotel Apartments
    1336 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ihse Pernilla, 80 Creuna
    2126 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Illerstam Nadja, 88
    476 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ingemarsdotter Carin, 79
    1049 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Isaksson Friman Erika, 64
    1599 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Issa Daniella , 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    3664 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ivegren Lena, 87
    431 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Jacobson Boel, 73
    1786 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jacobsson Anna, 90
    978 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Jacobsson Rebecca, 92 Sky Hotel Apartments
    538 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Jacobsson Victoria, 78
    472 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Jaksch Camilla, 83
    510 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Jaktland Matilda, 76
    2111 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jankert Elsa, 98
    945 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Jansson Anna-Lena, 42 Sthlm
    1040 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Jansson Emelie, 89
    3683 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Jansson Olivia, 92 Atlas Copco IF
    2210 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jansson Sandra, 82 Team Snigel
    3660 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Jarskog Johanna, 001 IF Linnéa
    950 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Javestad Egmar Annika, 80 Rögle IF
    1302 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Jersenius Minna, 89
    912 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Jiverud Anna-Lena, 67
    1059 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Joelsson Eva, 55
    1126 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Johannsen Julia, 90
    543 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Anneli, 85
    982 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Camilla, 76 Hovsta IF
    1731 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Caroline, 83
    548 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Christina, 69
    1113 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Hanna, 89
    900 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Janet, 73
    1145 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Jessica, 70
    1394 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Kerstin, 66 Sobi runners
    507 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Linda, 85
    1974 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Maria, 85
    2087 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Matina, 94
    2091 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Maud, 75
    564 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Petra, 77 Värmdö IF
    2215 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Sara, 81
    986 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Johnson Grönland Caroline, 69
    384 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Johnsson Julia, 76 Örebro AIK
    381 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Johnsson Katarina, 81 if Linnea
    540 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Jolibois Ambre, 90 Stockholm
    1812 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jonsson Eva, 60 Runacademy IF
    1862 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jonsson Nina, 71
    1716 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jonsson Ulrika, 72 Sky Hotel Apartments
    2002 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jordansson Nielsen Lena, 66
    1162 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Josefsson Emma, 87
    2103 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Juhlin Mikaela, 92 Deltek
    4025 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jumlin Mia, 89 Stockholm
    1364 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Jungstedt Rosie, 72
    84 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Justesen Lona, 75 If Linnéa
    2296 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jälmbrant-Rossäng Charlotta, 67
    572 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Järnberg Emelie, 93 Trioptima
    1555 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Järsjö Madeleine, 88
    1602 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kabro Sandra, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    508 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Kahlin Linda, 75 Bromma IF
    2049 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kahlin Malin, 80
    469 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Kaiser Ylva, 88
    1312 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Kangas Monica, 57 16843
    1220 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Kapple Linda, 91 Trioptima
    2283 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Karimi Zohreh, 73
    1654 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Karkowska Klaudia, 02 Löparakademin Vällingby
    87 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Karlsson Anja, 66
    497 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Karlsson Dragana, 74
    498 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Karlsson Elin, 87 Vattenfalls IF
    2297 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Karlsson Sarah, 87
    1655 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Karngård Connie, 02 Löparakademin Vällingby
    1604 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Karrani Malika, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    512 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Kauppinen Mikaela, 88
    577 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Kedhammar Wilma, 00 Bromma
    1605 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Khachatryan Ani, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    1291 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Kihlberger Mia, 63
    1412 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Kivinen Susanne, 63 TSM Running
    440 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Kjellenberg Karin, 87 Runacademy IF
    1221 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Kjellgren Linda, 92
    1208 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Klang Lena, 82 Tyresö
    457 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Klegard Josefin, 80
    4021 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Klöfver Anna, 86
    1682 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kobiashvili Tekle, 01 Löparakademin Rågsved
    1549 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Koch Anna, 73
    1683 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Koivuniemi Jonna, 02 Löparakademin Rågsved
    1303 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Kopparberg Mirja, 79
    1176 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Koskiniemi Katja, 73
    1441 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Krantz Ulla, 60
    479 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Kroon Emelie, 88
    1482 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Kuhrij Zhanna, 98
    1943 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kulhanek Johanna, 90
    426 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Kvarfordh Sara, 75 IF Linnéa
    1216 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Kvick Sommarström Lina, 85
    3661 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Kvist Martina, 95 Hässelby SK
    999 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Kürten Charlotte, 89
    2075 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Källström Marie, 66
    1191 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Köllerström Klara, 89
    1209 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lagerberg Lena, 73 Länsförsäkr
    85 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Lagerholm Matilda, 89
    1507 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Laile Elke, 57 Fröhnd/tyskland
    935 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lam Anna, 77
    1349 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lama Persson Prerna, 69
    1106 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lampinen Henna, 93 Täby
    4099 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lans Fanny, 92
    928 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lapidus Anita, 55 Älvsjö
    403 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Larsson Elenor, 84
    1138 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Larsson Jennie, 73 Lilla Essingen
    1986 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Larsson Klara, 86
    1290 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Larsson Mia, 80
    1990 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Larsson Michaela, 89
    72 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Larsson Mikaela, 85 Spårvägens FK
    1383 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Larsson Sofie, 88
    1197 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Larsson Lindholm Kristin, 88
    584 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Laursen Sanna, 87 Runacademy
    2067 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lecoq Maria, 84 Malmö
    2060 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Leithe Maren, 86 Trioptima
    2249 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lejnell Teresia, 72
    2159 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lendenius Patricia, 78
    1733 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lengholm Caroline, 84
    2046 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lennartsson Malin, 82
    586 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lenndahl Ödmann Christina, 65
    1009 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lepp Cecilia, 84
    2027 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lexbro Louise, 68
    1148 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Leyris Listérus Jacquemine, 75
    1994 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lidberg Joanna, 89
    1987 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lidén Kerstin, 55
    1142 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lidgren Jenny, 88
    489 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lidjan Sara, 80 TSM Running
    395 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Liedbeck Emilia, 88 Vaisa
    1872 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Liljedahl Helena, 69
    993 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Liljegren Cecilia, 81
    1511 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lind Anna-Karin, 68
    836 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lind Lena, 65 Runacademy IF
    1481 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lind Lovisa, 95 Lindhagen FF
    1492 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindahl Alexandra, 88
    2076 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindberg Andrea, 81
    903 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindberg Lena, 71 Gränsan
    2033 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindberg Madsine, 86 Bror Rudi Creative
    1421 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindblom Therése, 70
    449 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lindbäck Ulrika, 72
    1232 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Linde Charlotta, 67
    1243 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Linde Klingström Elinor, 81
    2224 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Linden Siri, 96 Handelsbanken
    496 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lindén Caroline, 90
    1313 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Linder Monika, 54 Dot
    916 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Linder Lindberg Alice, 93
    2018 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindfors Lisa, 78
    951 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindgren Annika, 65 Tsm
    2019 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindgren Lisa, 75 Bror Rudi Creative
    961 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindholm Barbro, 58
    1734 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindholm Caroline, 84
    71 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Lindholm Hanna, 79 Huddinge AIS
    1718 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindholm Karlsson Calise, 75
    2115 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindmark Martina, 79
    1973 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindqvist Karin, 62 Älvsjö
    1808 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindqvist Kristina, 80
    2211 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindqvist Sandra, 74
    531 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lindqvist Sylvia, 60
    432 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lindstedt Christina, 68 Www.passionforcolors.com
    2270 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindstrand Veronica, 91
    1907 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindström Jane, 80
    1147 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindström Jessica, 69 Hemlingby LK
    1922 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindström Jill, 76
    1502 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindström Pernilla, 73 H******e
    933 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindvall Anna, 71
    558 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lindvall Manuela, 90 Jägarns Jaktlag
    1408 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindvall Susanne, 60
    1553 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Littorin Anna, 70
    2063 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Litzell Maria, 60 Springande tjejer
    1381 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ljungberg Sofia, 79 Mik
    2077 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ljungberg Stina, 87
    2209 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ljungquist Sandra, 78
    1299 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Llenas Maria, 89
    1561 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Loeb Annika, 46
    1409 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Loheman Susanne, 51
    2245 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lu Qian, 84
    1530 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ludvigson Ebba, 04 Sollentuna
    952 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Luik Annika, 78
    3954 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lundberg Andrea, 92
    1010 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lundberg Cecilia, 80
    491 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lundbäck Anna, 69
    1304 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lundgren Maria, 68
    421 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lundin Frida, 83
    1246 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lundin Malin, 87
    1410 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lundin Susanne, 78
    1047 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lundmark Emmeli, 81
    998 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Luxemburg Charlotte, 57
    525 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lydig Emma, 81 Västerhaninge
    988 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lögdberg Caroline, 62
    2238 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lönngren Susanne, 60 Stockholm
    484 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Löwegren Jessica, 80
    480 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lövenheim Hederstedt Fanny, 89 Stockholm
    2086 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lövgren Matilda, 92 Lovegreen
    2112 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lövgren Mimmi, 93 Lovegreen
    2261 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lövgren Tuva, 98 Lovegreen
    1871 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Machado Helen, 61 Club Bifana
    1705 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Madriaga Chantal, 96 Löparakademin Skärholmen
    88 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Maggi Edita, 85 Fredrikshofs FIF
    2014 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Magnusson Linn, 93
    1985 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Magnusson Madelene, 58 Tigrarnas Springklubb
    562 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Magnusson Maria, 71
    1014 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Magnussson Christina, 67
    1606 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mahmud Amal, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    481 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Malm Hedda, 74 Stockholm
    2203 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Malm Saga, 04
    1717 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Malmsten Lisa, 97 Sky Hotel Apartments
    1607 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Maluka Roza, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    1527 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Maniaci Daniela, 81 Stockholm
    1633 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Manla Simava, 02 Löparakademin Fisksätra
    86 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Markstedt Louise, 91 OK SÖDERTÖRN
    965 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Marmolin Elisabet, 62 Uppsala LK
    1127 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Martin Lina, 78
    541 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Marton Åsgrim Aniko, 67
    387 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Masdeu Vaerlien Paola, 77 Hais
    4245 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mattsson Karin, 91
    934 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Mattsson Hed Anna, 71
    2225 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mauritsson Sofia, 78 Stanley Security Sverige
    2240 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Maverley Suzanne, 88 Dj
    1634 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mchater Sabrine, 94 Löparakademin Fisksätra
    2254 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Medetbekova Tamila, 89
    944 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Meijer Anna, 75
    2094 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Melin Anna, 75
    4315 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Melin Sara, 91
    1494 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Melin Sophie, 98
    2129 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Millewall Nathalie, 87
    1469 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Minarik Zuzana, 82
    1777 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Moberg Ebba, 93
    1814 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Moberg Ewa, 53
    2116 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mobäck Johnsson Lise-Lott, 65 Solna
    1740 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Modig Cecilia, 64
    1608 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mody Shreya, 97 Löparakademin Norra Botkyrka
    1203 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Moench Laura, 60
    1687 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mohamed Kadra, 00 Löparakademin Rågsved
    1405 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Mohseni Sussan, 56
    997 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Molin Edlund Charlotta, 85
    2028 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Morris Lucia, 90
    556 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Mothander Malena, 79
    2142 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Muhonen Nina, 76
    1183 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Munkhammar Anna, 82 MRR Visby
    907 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Murínová Adriana, 82 Sub605545
    1315 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Mustonen Maria, 71 Bergshamratandläkarna
    76 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Mustonen Sanna, 91 Hässelby SK
    1944 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mutschler Lidsell Johanna, 84
    567 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Müller-Brunotte Anja, 69
    1540 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Myrthil Anett, 60 BK Brynja Riffs
    1884 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mähler Marit, 52
    941 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Mälberg Anna, 81 Kcock
    987 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Möllerman Caroline, 70
    1610 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Negussie Sara, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    2216 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Neijber Sara, 93
    382 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Neill Susanna, 74 Hammarby IF
    443 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nelsson Maria, 63 Stockholm
    1196 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nenzell Kristina, 60
    1170 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Neuhaus Karin, 70 Vegan Runners IK
    1688 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nguyen Jessica, 01 Löparakademin Rågsved
    75 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Nicklasson Ida-Maria, 86 Hässelby SK
    1377 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nihlstedt Dahlström Jessica, 80 Kalmar BTK
    1076 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Niklasson Frida, 92
    1116 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Niklasson Ida, 76
    1286 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nilimaa Mea, 84 DICE RUN CLUB
    1556 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Anna, 86
    2140 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Christina, 89 Stockholm
    1793 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Emilia, 89
    1815 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Eva, 75
    454 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nilsson Fanny, 85 Holmahults löparklubb
    1845 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Frida, 93
    1095 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Hanna, 85
    409 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nilsson Karin, 83 Stockholms RK
    1238 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Madeleine, 65 Team Siri sweden
    979 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Malin, 94 Sky Hotel Apartments
    1251 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Marcia, 76 Fair Trade Runners
    2118 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Mona, 64
    468 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nilsson Ulrika, 91 Holmahult löparklubb
    1546 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Röjning Anita, 44 Österåker
    2025 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nisson Lotta, 70
    1500 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nobel Elise, 84 Electrolux
    1899 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Norberg Inger, 60
    1326 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nord Anna, 70
    914 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nordberg Alexandra, 86
    893 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nordin Linda , 74 TBOK
    1345 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nordin Pia, 62
    436 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nordqvist Erica, 75
    1749 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nordström Christel, 63
    2004 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nordström Lena, 74
    1580 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Norell Cecilia, 75 Astrazeneca IF
    1289 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Norell Marie-Louise, 58
    524 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Norin Annika, 68 Söderberg & Partners
    2145 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Norling Christina, 91
    73 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Norrbom Cecilia, 88 Spårvägens FK
    1430 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Norrström Christina, 70
    453 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nyberg Ellen, 91
    1189 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nyberg Kristina, 71
    1036 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nyblom Elin, 82
    1369 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nygårdh Sari, 72 Stockholm
    947 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nyman Anna, 80
    1446 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nyman Ulrika, 89
    1440 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nyman Gustafsson Ulla, 54
    2008 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nyman Lallerstedt Lina, 72
    1073 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nyström Fredrika, 74
    1187 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nyström Kerstin, 57
    579 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nyström Linda, 72
    1266 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Näslund Marie, 79
    452 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ohlsson Gabriella, 68 Friskis&svettis
    1226 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ohrbeck Lisa, 74 Stockholm
    1787 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Olausson Elin, 91
    1306 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Oldén Maria, 76
    2064 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Olin Maria, 76
    1542 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Olofsson Angelica, 79 Läckeby
    559 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Olofsson Marianne, 61
    547 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Olsson Charlotta, 76
    1075 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Olsson Frida, 88 Seb
    1120 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Olsson Inga Lill, 56
    1967 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Olsson Karin, 61
    2072 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Olsson Maria, 92
    402 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Olsson Sara, 89 Sundbyberg
    1442 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Olsson Ulrika, 71
    1875 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Onkel Helina, 84
    1709 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Orzel Gabriela, 02 Löparakademin Skärholmen
    1811 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Osbeck Ester, 90 Atlas Copco IF
    1612 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Paatere Eva , 89 Löparakademin Norra Botkyrka
    1028 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Pach Aige Maite, 74
    571 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Palm Emma, 76
    1174 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Palmkvist Kati, 68
    1328 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Pancewicz Magdalena, 89
    1317 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Parmegiani Nathalie, 61
    1300 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Paulsson Camilla, 84
    2287 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Paun Gabriela , 83
    2222 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Pentia Silvia, 93
    1564 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Persborn Annette, 71 Stuvsta Bokklubb
    397 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Person Frida, 89 Evidence
    1890 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Persson Ida, 87 Trioptima
    2007 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Persson Lina, 81
    444 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Persson Martina, 89
    391 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Persson Natalie, 90 Paceup!
    2227 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Persson Sofia, 86 Mik
    2229 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Persson Sofia Handelsbanken
    520 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Persson Susanna, 89
    1159 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Petersén Jonna, 87 Deltek
    1778 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Peterson Edit, 88
    2071 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Petersson Maria, 66 Stockholm
    430 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Pettersson Anna-Klara, 90
    554 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Pettersson Bunriap, 67 Spånga
    1738 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Pettersson Catrin, 73
    1816 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Pettersson Eva, 67
    2003 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Pettersson Lena, 82 Stanley Security Sverige
    2009 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Pettersson Linda, 74
    2232 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Pettersson Sofia, 88
    1391 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Pettersson Stefanie, 93 Klarna
    2271 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Pettersson Veronica, 90
    1563 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Pettersson Bruns Åsa, 63 Lonesome runners
    1450 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Phu Vay phong, 72
    1146 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Pierre Jessica, 91
    393 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Pilbacka Anni, 85
    1265 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Pohjanen Maria, 92
    408 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Polakovska Ieva, 82
    1096 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Prager Hanna, 94
    1222 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Pranell Linda, 88
    1456 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Preger Victoria, 76
    1966 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Preutz Julia, 83
    2065 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Priczkat Maria, 84
    1054 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Primeus Eva, 62 Sollentuna
    1982 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Puerto Kim, 89
    1432 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Puka Tina, 76 Henrik Arnell AB
    1613 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Pylkkö Amanda, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    1997 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Quiles Leena, 66
    1143 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rahm Jenny, 73
    2068 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rantanen Mariana, 92 Dj
    1923 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rasouli Jino, 91
    1457 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rautila Victoria, 76
    537 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Readwin Emma, 97
    1055 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Regårdh Eva, 58 Pollyklubben
    1722 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Reichler Camilla, 93
    2192 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Reimers Anna, 80
    2186 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Reinbring Nicole, 01
    1094 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Renström Hanna, 93 Jägarns Jaktlag
    483 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Renström Ida, 87 Jägarns Jaktlag
    1515 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Renzi Alethea, 78 Älta
    435 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Renöfält Emma, 82
    2286 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Reuterstad Maria , 79 Electrolux
    1523 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rietz Amanda, 91
    1614 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rihan Amani , 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    74 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Ring Lisa, 93 IK Nocout.se
    79 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Ringström Louise, 89 Spårvägens FK
    473 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Risfjell Carolina, 79 Accenture IF
    980 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ritzmann Nathalie, 94 Sky Hotel Apartments
    2102 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Robertsson Mikaela, 90
    566 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Roguet Séverine, 82
    940 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Roos Anna, 70
    2073 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Roos Marie, 85
    1570 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rosenberg Barbro, 93 Johanneshov
    1544 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rosenlund Angelica, 90
    2201 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rosenqvist Eleonore, 90
    1501 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rosenthal Brydolf Julie, 92
    1565 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Roshällen Åsa, 69 Team Snigel
    1004 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ruhrmann Sabrina, 82
    1801 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rundlöf Frida, 92
    383 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Rundström Schütz Gunnel, 73 Runacademy IF
    477 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Rutfjäll Rittner Clara, 89
    937 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ryan Anna, 75
    1177 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ryan Kayleigh, 87
    1445 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rydh Ulrika, 65
    1908 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ryding Jennie, 87
    1038 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rystedt Elisabeth, 55
    1428 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rådström Tilda, 98
    2263 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Röhr Ulrika, 72 Fredhäll
    1525 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rönn Amanda, 93
    2022 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rönnblom Lisa, 73
    1309 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rönnerman Monica, 51
    551 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Rösund Eva, 71
    1736 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Saavedra Carolina, 83
    2230 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sahlberg Sofia, 77
    398 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Sahlstedt Johanna, 80 Söders SOL
    438 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Saleskog Emma, 04 OK tyr
    1104 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Salo Henna, 93
    959 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Samuelsson Aurora, 78 Stuvsta Bokklubb
    1363 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Samuelsson Rose-Marie, 65
    902 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sandberg Eva, 75
    1088 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sandberg Gunvor, 47 Bomma-Vällingby SOK
    2133 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sandelin Nicolina, 85
    1447 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sandell Ulrika, 61
    1775 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sandholmen Elin, 83
    1824 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sandin Fanni, 85
    1037 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sandquist Elina, 82 Tarzan & Friends
    938 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sandström Anna, 90 Seb
    390 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Sandström Maria, 85
    1690 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sarrazola Silvia, 01 Löparakademin Rågsved
    1616 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sawo Mai, 01 Löparakademin Norra Botkyrka
    1666 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Say Diana, 02 Löparakademin Vällingby
    545 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Schalling Agneta, 64 Täby
    1260 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Schefström Maria, 85 Falun
    1275 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Scheuermann Mary, 81
    487 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Schimana Mimmi, 72 RolF Event&Media
    1755 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Schäfer Clara, 03
    2233 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Schäfer Sofie, 75
    983 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Schönbeck Carola, 69
    1970 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sederowsky Mimmi, 83 Dj
    1310 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Segelsjö Monica, 61
    482 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Segerdahl Helena, 65 Stockholm
    1617 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Seghid Sewit, 93 Löparakademin Norra Botkyrka
    388 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Sennström Anki, 69 Åkersberga
    83 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Sennström Linnea, 00 Hässelby SK
    1231 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sesti Louisa, 79
    2239 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sholberg Suvi, 71
    904 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sidenblom Louise, 86 Creuna
    1639 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sidira Charikleia, 02 Löparakademin Fisksätra
    488 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Sikander Mirja, 80
    1452 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Silfver Veronica, 68
    1234 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sillrén Louise, 77
    90 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Siltanen Emilia, 83
    1806 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Simson Erika, 74
    2204 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjöberg Sally, 95 Vaxholm
    1728 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjöblom Carolina, 75
    1788 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjödén Elisabeth, 67
    1375 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sjödin Fanny, 86
    1691 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjögren Anna, 87 Löparakademin Rågsved
    2107 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjögren Mikaela, 92
    2110 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjögren Pernilla, 63
    1217 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sjöholm Lina, 90 Knivsta
    1489 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sjökvist Merith, 67 Thoraxintensiven NKS
    1897 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjölund Anna, 91
    2236 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjöstedt Stina, 90
    1866 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjöstedt Eriksson Hanna, 98
    81 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Skog Malin, 88 Ifk umeå
    1395 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Skogsberg Stephanie, 91
    1898 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Skogsund Ingegerd, 54
    1236 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Slomp Luciana, 85
    458 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Smeds Josefin, 87
    1137 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Smith Jelena, 81
    1044 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Solberg Emma, 79
    1406 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Solhaug Susanna, 79
    1785 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sommar Elina, 87
    1641 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sonko Mariama, 77 Löparakademin Fisksätra
    470 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Spelmans Amanda, 86
    1342 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sporrong Petra, 67
    1618 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Stanisic Nikola, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    439 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Stensrud Karianne, 74 Privat
    1398 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Stierna Marie, 88
    1046 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Stjernström Emma, 78
    2234 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Stopner Sonja, 89
    1256 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Stork Mari, 74
    467 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Straka Sjöberg Therese, 76
    417 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Strallhofer Ulrika, 65 TSM Running
    519 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Strand Yoona, 70
    1792 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Strandberg Emelie, 91
    2034 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Streijffert Magdalena, 77
    404 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Striby Erica, 75
    1558 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Strid Ann-Catrin, 66
    962 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Stridh Örje Beatrice, 84
    535 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Strindholm Sara, 74
    1584 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Stråhle Laura, 68
    2092 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Styf Maud, 51
    527 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Sundberg Johanna, 92
    1559 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sundell Annesofie, 68
    1061 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sundell Farahnaz, 63 Club Running Sweden
    1354 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sundell Rebecca, 96 Club Running Sweden
    442 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Sundeson Lisa, 85
    539 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Sundgren Alexandra, 91
    1466 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sundman Yassal, 76
    1121 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sundström Inga, 51 Dsif
    2223 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Suutari Sinikka, 51
    1567 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Svalstedt Gabriella, 91
    1846 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Svanbäck Frida, 80
    576 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Svegby Angela, 76
    2011 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Svensson Linda, 76
    1245 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Svensson Malin, 87
    1803 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Swensson Erica, 84
    2143 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sydlén Niina, 73
    1521 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Szlagor Alina, 91
    1721 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Söderberg Camilla, 89
    1355 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Söderblom Rebecca, 65 Stockholm
    1030 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Söderlund Elina, 85
    1247 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Söderlund Malin, 86 Brännans FF
    2006 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Söderqvist Lina, 73
    464 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Sönnerby Åsa, 84
    394 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Sörensen Daniela, 92
    1386 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sörman Anna, 75
    2288 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sörman Lena, 63
    2231 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tahko Sofia, 83
    1495 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Tallving Annica, 79
    1496 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Tallving Jenny, 77
    1175 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Tell Katinka, 95
    924 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Teodorowitz Andrea, 84 Kullens Löpklubb
    1065 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Tersmeden Sofia, 73
    503 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Terstad Helena, 91
    1118 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Terstad Maria, 59
    1264 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Tessier Maria, 75
    1619 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Teymur Anna-Maria, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    1620 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tharman Nivethini, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    1712 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tharman Subaijini, 98 Löparakademin Norra Botkyrka
    413 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Thessen Pernilla, 86
    1931 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tholander Joanna, 90
    2195 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Thor Rima, 75
    1575 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Thorgerzon Birgitta, 73 Axa Sportsclub
    2066 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Thorin Maria, 82
    2298 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Thuresson Emelie, 87
    1050 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Thylén Erika, 83
    2124 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Thylén Marita, 52
    1741 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Thörnblom Malm Cecilia, 86
    501 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Tilus Hanna, 83 Stockholm
    1962 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tischner Röhrens Joy, 73 Rindö runners
    1374 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Tjernberg Siv, 54 Lunds Lasaretts IF
    929 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Tollgård Fagrell Anja, 69
    1235 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Tollin Lovisa, 84
    1621 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Touma Daniel, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    1694 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Trevisani Phosri Felicia, 02 Löparakademin Rågsved
    1745 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Troberg Susan, 85
    1622 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tumturk Berfin, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    2164 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tysk Annika, 63
    2165 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tysk Mikaela, 94
    555 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Tysklind Linda, 79
    1737 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Törner Catherine, 75
    1873 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ullgren Helena, 72
    2098 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ulvhammar Michaela, 90 DICE RUN CLUB
    1173 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Utterström Katarina, 65
    2278 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Utterström Ylva, 90
    505 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Wadsten Johanna, 92
    1414 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wagh Suvarna, 1980 Älvsjö
    1124 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wahlgren Maria, 89
    1813 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wahlqvist Lotker Emma, 78
    1695 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wahlsten Kimberly, 01 Löparakademin Rågsved
    1878 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wallén Fanny, 91
    82 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Wallin Helena, 81 IF Linnèa
    1911 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wallklint Jennifer, 85
    502 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Walsh Hanna, 78
    2120 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Vandi Monireh, 75
    1891 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wanler Ida, 78 Stockholm
    1228 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wanre Östlund Liselotte, 70
    2180 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Warrol Pia, 61
    1667 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Warsame Ladan, 02 Löparakademin Vällingby
    1244 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wedefelt Maja, 71 Stockholm
    1052 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Veibäck Ester, 81
    1946 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Weidenmark Johanna, 93
    565 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Weller Pia, 65 Bromma
    1269 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wennström Mari, 72
    2137 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Verma Nilima, 77
    2279 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wessén Ylva, 70
    528 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Westholm Lena, 70 Stockholm
    1114 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Westling Karin, 77
    513 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Westling Maria, 69
    1865 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wetter Hanna, 78
    1454 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wibom Emma, 79
    1078 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wickman Karin, 84
    949 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Victory Annica, 71 Stockholm
    1476 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Widell Emma, 75 MIK
    948 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Widman Anna, 88
    522 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Wieslander Anna, 76
    2174 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wigermo Petra, 70
    1240 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wiik Magdalena, 80
    511 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Vikberg Matilda, 90
    3094 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Wiker Louise , 79 Hässelby SK
    422 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Wiklund Hedvig, 80
    1541 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wilbard Angela, 77
    517 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Vilhelmsson Pernilla, 65
    1248 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Willerius Malin, 74
    1056 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Willstrand Eva, 65
    1742 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Winberg Cecilia, 72 Adk
    428 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Winberg Madeleine, 87
    2277 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Winberg Sofia, 87
    1797 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Windahl Emmy, 79
    1885 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wiorek Helene, 67 Pelican Self Storage
    516 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Virdi Parveen, 88
    1697 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wisniewska Wiktoria, 02 Löparakademin Rågsved
    803 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Vistam Susanne, 69
    1033 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wistedt Ebba, 89
    989 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wiström Cathrin, 71
    1554 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Visuri Anna, 75
    1268 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Vlahovic Marina, 67 TSM Running
    534 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Wolters Maria, 67 Uppsala University Road Runners
    2267 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wåle Siw, 57
    1097 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wästvind Hanna, 80
    1623 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Yorulmaz Emma, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    1444 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Zakrisson Ulrika, 75 Bromma
    1467 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Zander Madelene, 73
    461 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Zdybal Linda, 74 Mediaformat
    578 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Zetterberg Grünewald Karin, 80
    563 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Zetterholm Nicole, 86
    2125 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Zetterquist My, 92 Dj
    2282 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Zhao Xiaorui, 96 Glasgow
    926 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Zingmark Ann-Charlott, 61
    1753 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Zombory Cecilia, 66
    396 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Åberg Emma, 82
    552 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Åberg Gunilla, 73
    931 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ågren Anna, 77 Creuna
    585 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Åkerman Sofia, 70 Tyresö
    568 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Öberg Anne, 56
    575 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Öijerfeldt Helena, 74
    80 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Örn Lena, 88 Spårvägens FK
    2219 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Östberg Sara, 79
    946 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Österborg Anna-Lena, 60
    2106 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Östh Mikaela, 81 Järfälla
    2078 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Östlund Johanna, 86