ANMÄLAN
Startlista KfS Kungsholmen Runt 2018
         
  • Halvmara Män
  • (Toppseedade löpare)
             
  • Halvmara Kvinnor
  • (Toppseedade löpare)
             
  • 10 km Män
  • (Toppseedade löpare)
             
  • 10 km Kvinnor
  • (Toppseedade löpare)
             
  • 1km Knattar

  • Nummer Klass Startgrupp Starttid Namn Klubb
    3427 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Aarons Gregory, 52 San Diego Track Club
    1060 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Abbemo Frederik, 68 Stockholm Frontrunners
    2290 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ackers Linus, 79
    60 10 km Män Seedad kl. 11:00 Adeler Erik, 79 IF Linnéa / Norge
    757 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Adelsköld Martin, 75
    456 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Adler Johan, 73 Liberalerna
    1361 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Adolfsson Rolf, 66 Swedish Swing Society
    770 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Adsjö Max, 89
    2185 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 af Burén Pontus, 93
    667 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 af Kleen Gustaf, 82 Stockholm
    587 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 af Petersens Jakob, 70
    806 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Afrell Per, 57
    190 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Afzelius Erik, 72
    308 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Aglo Joakim, 85
    882 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ahlin Walter, 95
    1006 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ahlquist Martin, 62
    2040 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ahlqvist Mattias, 73
    733 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ahlström Kristofer, 79 DN:s bodybuilder- och långdistansförening
    289 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ahroon Per, 63 Montessori/unicef
    1952 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ainouz Jonas, 86
    1856 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Albemark Gunnar, 79 Roland Berger
    764 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Alders Mats, 58
    1110 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Alfredsson Håkan, 66 Vegan runners IK
    326 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ali Ahmed, 89
    1669 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ali Hassan, 02 Löparakademin Rågsved
    1825 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Al-Khalili Faris, 59
    588 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Allegrucci Alberto, 87
    591 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Allvin Peter, 76
    895 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Almgren Erik, 82
    677 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Almkvist Hans, 88
    2253 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Almlöf Tomas, 75
    254 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Almqvist Jimmy, 82
    917 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Almqvist Lennart, 50
    369 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Almqvist Peter, 86
    1568 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Alquist Björn, 86
    3436 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Alterbeck Carl, 79
    648 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Alvarado Francis, 73 Stockholm
    1670 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Alzghoul Mehdi, 02 Löparakademin Rågsved
    1671 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Amin Nazari Mohammad, 01 Löparakademin Rågsved
    1644 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Amiri Mehrdad, 02 Löparakademin Vällingby
    30 10 km Män Seedad kl. 11:00 Andemariam Heshlu, 97 IF Start
    332 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Andén Axel, 81
    235 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Andersen Johan, 76 Älvsjö
    297 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Andersson Andreas, 79 IK Droppen
    1748 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Christian, 75 Solna
    1035 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Elias, 93
    108 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Andersson Fredrik, 85 Laila
    1857 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Gunnar, 53 Hpi
    659 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Andersson Göran, 51
    169 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Andersson Håkan, 93
    1774 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Jan, 54 Profi
    1149 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Johan, 62 Sub605545
    720 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Andersson Jonas, 70 Tyresö
    1186 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Kent, 54
    358 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Andersson Lars-Eric, 66
    853 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Andersson Martin, 59
    2157 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Pär, 82 Digitalist runners
    61 10 km Män Seedad kl. 11:00 Andersson Rickard, 72 IF Linnéa
    1624 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Robert, 93 Löparakademin Fisksätra
    13 10 km Män Seedad kl. 11:00 Andersson Simon, 91 Falun Borlänge SK
    1390 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Stefan, 61
    680 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Andersson Ljungkvist Aeneas, 99
    777 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Andren Mikael, 65
    53 10 km Män Seedad kl. 11:00 Andrén Johan, 80 Enebyberg
    886 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Andrews Lukas, 01
    1463 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Andrews Markus, 03
    624 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Anisimov Dmitry, 86
    9 10 km Män Seedad kl. 11:00 Antonsson Daniel, 93 IFK Lidingö
    1645 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Aouda Moayed, 02 Löparakademin Vällingby
    1876 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Appel Henrik, 85 Bror Rudi Creative
    778 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Aredal Mikael, 88 Jägarns jaktlag
    330 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Arell Lars, 67
    370 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Argin Peter, 75
    899 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Arnqvist Jonas, 63
    721 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Aronson Jonas, 66
    694 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Arpegård Johannes, 76
    150 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Arvidsson Oskar, 02 Fredrikshofs FIF
    1759 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Arwidsson Daniel, 78 Läckeby
    144 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Askdal Kjell, 67
    1520 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Askeljung Alfred, 90 Centerpartiet
    716 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Asp Johan, 68 Botkyrka Shukokai Karate KLubb
    876 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Axbrink Ulf, 66 Spånga
    357 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Axelsson Josef, 82
    1646 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Aziz Johannes, 02 Löparakademin Vällingby
    1625 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Aziz Simon, 96 Löparakademin Fisksätra
    1443 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Baard Ulrik, 70 Team Norra Vare
    318 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Back Pär-Erik, 61 Siljansnäs
    1947 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Backlund John, 75 Konsumentföreningen Stockholm
    62 10 km Män Seedad kl. 11:00 Bandling Melin Jacob, 86 Mölndals AIK
    1329 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Barbieri Paolo, 73
    1276 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Barkell Mats, 48 Telamp
    1626 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bashari Sajad, 01 Löparakademin Fisksätra
    2255 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Battle Tommy, 93 Trioptima
    1725 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Beckman Carl, 90
    113 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Benauda Josef, 74
    1066 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bengtsson Anders, 63 Stockholm Frontrunners
    16 10 km Män Seedad kl. 11:00 Bengtsson Claes, 82
    637 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bengtsson Erik, 90 Taif
    710 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bengtsson Johan, 78
    1192 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bengtsson Klas, 75
    1353 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bengtsson Rasmus, 85 Jägarns Jaktlag
    633 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bengtsson Loord Erik, 83 Sweco
    665 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Berg Gustav, 84 Nya Carnegiebryggeriet
    865 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Berg Tobias, 87
    2154 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bergek Oskar, 00
    2256 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bergek Tommy, 66
    1360 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bergelind Robert, 84 Team Contenders
    4076 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bergenlid Erik, 89
    1965 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bergenstråhle Julia, 89
    1762 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Berggren Daniel, 78
    1376 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bergholtz Mats, 45
    963 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Berglund Anders, 72
    223 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Berglund Erik, 75 Stockholm
    3 10 km Män Seedad kl. 11:00 Berglund Kalle, 96 Spårvägen
    866 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Berglund Tobias, 81 Uppsala
    723 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bergman Jonas, 78 Bromma
    751 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bergman Karl, 80
    1314 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bergman Michael, 63
    1417 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bergman Sven-Eric, 44 Stockholm
    35 10 km Män Seedad kl. 11:00 Bergman Thomas, 84 IF Linnéa
    872 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bergman Tor, 72 Hildeberg IF
    106 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bergström Erik, 88 Fredrikshofs FIF
    1832 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bergström Fredric, 75 Digitalist runners
    17 10 km Män Seedad kl. 11:00 Bergström Jonas, 83 Runacademy IF
    56 10 km Män Seedad kl. 11:00 Bergström Oskar, 90 AC Salt Lake
    820 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bergström Philip, 87
    1572 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bergström Jonsson Olle, 87 Dlk
    288 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bergvall Olof, 88
    1930 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Berlin Joakim, 85
    765 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bern Mattias, 73 Nacka
    1211 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bernhardsson Lennart, 47
    1799 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bertils Leif, 61
    107 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bertrandt Karl, 68 Värmdö If
    198 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Berzell Lars, 62 Väsby OK
    1647 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Beshkoufeh Navid, 02 Löparakademin Vällingby
    1023 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bettaieb Dennis, 84
    1280 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bigner Mats, 65
    3598 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Billgert Staffan, 67 Söderberg o Partners IF
    1358 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Billing Rickard, 72 Stockholm
    747 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bineholt Magnus, 81 Holbin
    59 10 km Män Seedad kl. 11:00 Biranvand Yavar, 90 Västerås LK
    1648 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bjerkesjö Albin, 02 Löparakademin Vällingby
    133 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bjerkesjö Peter, 80 Uppsala
    364 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bjerstedt Mikael, 68 Enskede
    889 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bjurenvall Thomas, 80
    178 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bjurner Pontus, 74 Hammarby IF Friidrott
    696 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Björk Jakob, 98
    315 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Björk Martin, 92
    2167 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Björk Thomas, 81 Wildenbajs IF
    1270 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Björkberg Markku, 77 Team Björkberg
    2244 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Björkroth Thomas, 60
    595 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Blanck Anton, 88
    971 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Blixt Bobo, 63 Åkerstorp Runners
    236 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Blixt Marco, 68 Fortum Sverige AB
    1157 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Blomqvist Jonas, 74 Bålsta
    1180 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Blomqvist Kent, 59 Birka&brembil
    219 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Boajé Anders, 73 Ekerö IK
    1026 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bocklandt Dieter, 88 DICE RUN CLUB
    166 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bodin Cristian, 81 IK Stern
    1860 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bodin Gustav, 83
    3097 10 km Män Seedad kl. 11:00 Bodin Gustav, 91
    685 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bodin Henrik, 68
    2181 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bodin Pierre, 71 Orkoien
    2172 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Boding Peter, 79 Team Sibirien
    734 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bodvard Kristofer, 81
    1458 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Boers Wieland, 88
    283 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bohlin Kristofer, 75 Uppsala LK
    2158 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bohlin Patrik, 65 Gurraberg
    2258 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bolk Torbjörn, 83 Stanley Security Sverige
    205 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bondesson Niklas, 80 Evidence
    2250 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bonnedahl Tomas, 83 Trioptima
    2189 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bonnier Raoul, 92
    2196 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bopp Robert, 93
    2000 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Borén Leif, 69 Vendelsö Ultras
    644 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Borg Felix, 88 Mediaformat
    1533 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Borgström Anders, 53
    1352 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Borgudd Rasmus, 89
    1649 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Borodajko Oskar, 02 Löparakademin Vällingby
    1869 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bossen Hauke, 67 Roland Berger
    343 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Boström Hans-Erik, 59
    202 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Boström Martin, 80 Gotlands Bro OK
    602 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Brand Marcus, 80
    1760 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Brandt Daniel, 88
    264 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Braniff Felipe, 77
    727 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bratt Karl, 85 Nacka
    753 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Brattström Marc, 65
    954 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bremer Arne, 68
    603 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Breymas Ryszard, 49
    1160 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Broberg Jonny, 66 Bruberi Running Club
    1581 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Brobäck Johan, 81 Plr
    335 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Brochard Cyriaque, 81
    2179 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Brunberg Henrik, 77
    1939 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Brunedal Johan, 88
    375 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Brück Sebastian, 78
    1744 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Burman Charlie, 68
    1586 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Buskas Lars-Göran, 70 Åkersberga
    1585 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Buskas Simon, 04 Åkersberga
    750 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Byström Magnus, 69
    170 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bäck Johan, 75
    772 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bäckman Mika, 87
    1272 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bäckström Markus, 75
    1889 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bönke Hugo, 94 Uppsala
    294 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Börjesson Anders, 81 Stockholm
    1909 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Calminder Andreas, 80
    63 10 km Män Seedad kl. 11:00 Canessa Carlsson Tomas, 70 Djurgårdens IF
    100 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Carlerud Albin, 02 Täby IS
    915 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Carlson Thomas, 66 Stockholm
    811 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Cassar Peter, 89 Klarna
    268 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Cassel Göran, 66
    1673 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Casserlöv Philip, 95 Löparakademin Rågsved
    7 10 km Män Seedad kl. 11:00 Casteel Archie, 96 Spårvägens FK
    1512 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Cederqvist Åke, 40
    606 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Centellini Patrik, 71
    1027 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Chan Dominic, 80 Stockholm
    1628 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Cherkani Hakim, 01 Löparakademin Fisksätra
    1292 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Choque Alex, 61
    774 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Choque Micha, 87 Farsta
    1629 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Chowdhry Bilal, 02 Löparakademin Fisksätra
    1230 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Chu Erik, 84
    64 10 km Män Seedad kl. 11:00 Claeson Oscar, 82
    15 10 km Män Seedad kl. 11:00 Claesson Jonatan, 91 Spårvägens FK
    867 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Claesson Tobias, 91 Mediaformat
    755 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Clementi Mario, 64 Värmdö Social Running Club
    2036 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 C-Ljungberg Magnus, 83 Roland Berger
    1747 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Colfach Engberg Dan, 81
    162 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Colliander Anders, 60 Dramatens Löparsektion
    302 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Collin Elliot, 00
    1062 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Cordeus Farrid, 82
    797 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Cornelius Patrik, 64 Stockholm
    3957 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Crawford James, 80 Elektropartner
    365 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Cunningham Nathaniel, 76
    160 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Cunningham Victor, 86 Runacademy
    643 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Dacke Fredrik, 87
    192 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Dagerskog Henrik, 92
    321 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Dahlgren Benjamin, 62
    263 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Dahlin Fredrik, 87
    1278 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Dahlin Mats, 61
    636 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Dahlman Erik, 67 Djurgårdens IF
    2059 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Dahlström Marcus, 88 Järfälla
    1424 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Dahlström Thomas, 71 Kalmar BTK
    1069 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Dalebrant Fredrik, 87
    890 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Dalkvist Fagerholm Mikael, 86
    345 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Dam Jack, 89
    347 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Danielsson Jesper, 97
    1210 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Danielsson Lennart Olov, 43 Team Skavsåret IF
    668 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Darpö Gustav, 82 Trioptima
    322 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Davidson Simon, 01 Täby IS
    829 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Davies Richard, 77
    65 10 km Män Seedad kl. 11:00 Davour Magnus, 71
    31 10 km Män Seedad kl. 11:00 DE PEDRO DOMINGO Hector, 85 Hässelby SK
    1320 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Delander Niklas, 81
    1427 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Delberger Mattias, 69
    702 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Demirovic Jasko, 74 Stockholm Frontrunners
    1651 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Demissie Andreas, 02 Löparakademin Vällingby
    623 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Denny Cailean, 85 Hhh
    841 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Derle Sebastian, 77
    1155 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Dester John, 85 Jägarns Jaktlag
    1393 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Diana Stefano, 78
    299 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Dimeo Clas, 78
    1968 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Dinell Kalle, 73 Dj
    2269 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Dinnetz Björn, 77 Missnöjd MC
    1802 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Domeij Eric, 85
    1201 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Domesjö Lars, 55 Stockholm
    1068 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Dongas Fredric, 1968
    711 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Dovärn Johan, 81
    2190 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Duivestein Robin, 84
    2080 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Dybeck Markus, 93
    1888 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Edgren Hugo, 82 Trioptima
    1726 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Edlund Carl, 90
    272 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Edlund Hannes, 80 Träningshets
    805 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Edvardsson Peter, 85
    203 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Egmar Mattias, 78 Djurgårdens IF
    683 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Egnell Henrik, 77 Varglund
    310 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Egnell Johan, 87 Stockholm
    246 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Egnell Robert, 75 IFK Lidingö
    973 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Einarson Bruno, 55
    2168 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Einarsson Per, 77 DICE RUN CLUB
    2090 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Eirefelt Mattias, 71
    737 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ek Lars, 52 Fäjmus
    1780 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ekberg Daniel, 85
    1384 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ekberg Issa, 91
    2175 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ekblad Petter, 63
    2135 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ekelund Niklas, 83 Roland Berger
    601 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ekgren Björn, 70 Väsby SS Triathlon
    1000 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Eklund Christoffer, 84
    1082 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Eklund George, 77 Solna
    212 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Eklund Peter, 75 Adecco
    639 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ekman Fredrik, 86
    2084 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ekman Martin, 90
    174 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ekman Olle, 82
    860 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ekman Thomas, 62
    1782 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Eknor Tomas, 62 Elekta IF
    2104 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ekstedt Mikael, 74
    180 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ekwurtzel Robin, 88 Stockholm
    638 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Eldhagen Erik, 74
    3623 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Elgh Johan, 91 Royal Rock Runners
    628 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Elgqvist Urban, 62
    2100 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ellerstad Mikael, 81
    634 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ellqvist Erik, 65 Sollentuna
    1089 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ellström Gustaf, 82
    630 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ellström Nils, 51
    1252 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Elwén Olle, 76
    1020 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Emilson Daniel, 76
    300 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Enblom David, 65
    868 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Enbom Tobias, 70 Söderberg & Partners
    301 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Enfors Daniel, 73
    1779 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Enfors Erik, 93
    1861 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Enfors Håkan, 54
    1277 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Engardt Mats, 61
    1959 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Engberg Jörgen, 59 Stanley Security Sverige
    1242 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Engberg Krantz Magnus, 64
    362 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Engblom Martin, 77 Trioptima
    1834 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Engman Fredrik, 88
    2293 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Engstedt David, 78 OK Linné
    608 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Engstrand Christian, 85 Stockholm
    1701 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Enkh-Amgalan Arigun, 02 Löparakademin Skärholmen
    1989 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Enström Kristian, 74 Digitalist runners
    1926 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Erdtman Joakim, 82
    2039 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Erenius Magnus, 72
    271 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ericson Gustav, 85
    1532 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ericsson Anders, 69
    1996 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ericsson Lars, 63 Konsumentföreningen Stockholm
    1206 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ericsson Leif, 42 Sorunda IF
    217 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ericsson Tommy, 47 LK Nyköpings Runners
    1534 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Anders, 73
    1535 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Anders, 91
    953 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Eriksson Ante, 63 Vallentuna
    1836 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Fredrik, 75
    194 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Eriksson Joakim, 74 Söder Futsal
    1925 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Joakim, 72 Ensolution AB
    50 10 km Män Seedad kl. 11:00 Eriksson Johan, 82 Mötesplats Löpning
    287 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Eriksson Ola, 75 IF Linnéa
    2150 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Olle, 87
    1574 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Staffan, 53
    1422 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Eriksson Thomas, 65
    66 10 km Män Seedad kl. 11:00 Eriksson Ulf, 74 Huddinge AIS
    1282 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Erkers Mats, 58 Run4life
    1767 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ersmarker David, 80 Trioptima
    748 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ersson Magnus, 82
    1593 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Escobar Sebastian, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    1400 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ewertzh Glen, 65
    8 10 km Män Seedad kl. 11:00 Fagerberg Johan, 92 Tjalve IF
    24 10 km Män Seedad kl. 11:00 Falk Johan, 87
    1471 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Falk Michael, 77
    1971 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Falkeling Karl, 99
    1630 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Fallah Yousef, 01 Löparakademin Fisksätra
    1956 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Fangreus Jonathan, 84 Trioptima
    1768 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Feldell David, 89 Trioptima
    1253 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ferdman Marcus, 76
    1179 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ferhatovic Kenan, 81 Peace & Love
    709 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Fernandez Joakim, 79 Stockholm
    1005 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Fernström Christer, 44 Dot
    771 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ferreira Bruno, 85
    1067 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Flinckman Alexander, 88
    1017 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Flodin Daniel, 71 Gt76
    337 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Flodin Samuel, 02 Gt76
    158 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Fondelius Tommy, 80 Bosvedjan Bad Boys
    1677 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Forani Mohammad, 02 Löparakademin Rågsved
    1829 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Forsberg Erik, 01
    909 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Forsblad Anders, 77 Sundbyberg
    635 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Forsell Erik, 75
    1914 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Forsman Jens, 92 Stockholm
    1434 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Forsmarker Niklas, 73
    712 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Forssberg Johan, 60 Danderyd
    2176 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Forsse Petter, 90
    816 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Forssell Petter, 75
    1969 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Forste Dinell Noa, 05 Dj
    1250 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Forster Måns, 65
    14 10 km Män Seedad kl. 11:00 Fox Anders, 95 Spårvägens FK
    1479 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Franzén Jan, 76
    1461 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Fredborg William, 88 Stockholm
    609 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Fredriksson Christian, 79
    830 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Fredriksson Robert, 63 Folksamkamraterna
    1448 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Frejhammar Urban, 66 Åkersberga
    279 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Friberg Jonas, 82
    654 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Frid Magnus, 78
    1077 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Frisk Mattias, 70
    233 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Frohm Kenneth, 67 Bubb.se
    626 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 From Edward, 97
    2183 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Fryk Pontus, 79 Ensolution
    809 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Frykholm Per, 65
    594 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Fröberg Andreas, 80
    891 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Frösdal Olof , 92 Handelsbanken If
    4 10 km Män Seedad kl. 11:00 Fsiha Robel, 96 Spårvägens FK
    67 10 km Män Seedad kl. 11:00 Furberg Niklas, 80 Creuna
    713 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Furestad Johan, 77 Swedbank
    1152 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Fylling Johan, 83
    698 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Förberg Jan, 42 Hammarby Friidrott
    207 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Gabrielsson Otto, 81
    1080 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Gabris Gergely, 84 Budapest
    1169 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Gangadharan Kanu, 76
    883 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Garcia Victor, 82
    656 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Garnier Emmanuel, 86
    786 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Geaney Norman, 73 Mikkeller running club
    2127 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Geiger Ferotin Thomas, 90
    165 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Geijer Björn, 64
    838 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Gharbi Lotfi, 73 TSM
    1007 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Giertta Christian, 59
    185 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Gillner Bengt, 67
    1083 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Giono Gabriel, 90
    242 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Girard Pierre, 83 CLUB DES BONS
    695 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Gislen Jacob, 97
    1151 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Glaas Johan, 78 Bredängby
    2194 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Glamsjö Rickard, 80 Handelsbanken
    1702 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Glavå Alfred, 02 Löparakademin Skärholmen
    1752 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Glickman Dustin, 004
    1853 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Gomes Diego, 82
    1703 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Gorgis Marko, 02 Löparakademin Skärholmen
    1092 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Grahn Hans, 54
    1886 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Grahn Hjalmar, 96
    183 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Grahn Stefan, 72 Deltek Vikings
    1472 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Granath Marcus, 94
    807 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Granlöf Per, 71
    284 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Granswed baat Ludwig, 86
    843 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Green Simon, 78
    2053 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Greppi Marco, 73
    23 10 km Män Seedad kl. 11:00 Grip Oskare, 83 Fredrikshofs FIF
    1854 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Gripenbrand Per, 82
    749 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Gripenhammar Magnus, 75
    1158 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Gross Jonas, 71
    663 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Grunditz Per, 03
    379 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Gruvberg Wilhelm, 74
    153 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Gruvstedt Peter, 79 AstraZeneca IF
    1431 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Gröndahl Thomas, 66
    662 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Grönlund Per, 79
    660 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Grönman Oskar, 02
    28 10 km Män Seedad kl. 11:00 Gudmundsson Simon, 92 Falu IK
    968 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Guldberg Björn, 51
    1491 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Gullnäs Olof, 53
    600 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Gunnarson Bertil, 48
    1079 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Gunnarsson Gabriel, 86
    1537 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Gustafsson Andreas Alexander, 91
    2268 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Gustafsson Erik, 83 Digitalist runners
    37 10 km Män Seedad kl. 11:00 Gustafsson Linus, 94 Spårvägens FK
    215 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Gustafsson Mattias, 86 Linköping
    45 10 km Män Seedad kl. 11:00 Gustafsson Patrik, 84 Boxholms OK
    837 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Gustafsson Rasmus, 88 Taif
    1425 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Gustafsson Thomas, 48
    870 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Gustafsson Tom, 84 Creuna
    964 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Gustavsson Bernth, 59 Lonesome Runners
    666 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Gustavsson Niklas, 92 Lonesome Runners
    1090 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Gutenbrant Fredrik, 75
    1571 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Guttman Benny, 75 Roland Berger
    352 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Göte Johan, 73
    650 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Haag Fredrik, 93
    706 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hagelberg Joakim, 80 -
    1514 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Haggren Albin, 94 Dj
    671 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hagman Martin, 73
    2148 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hagman Oliver, 91 Sweco
    127 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hallberg Anders, 78
    674 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hallberg Martin, 80
    3099 10 km Män Seedad kl. 11:00 Hallbäck Marcus, 92 Ryska Posten
    769 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hallgren Mattias, 88 Sundbyberg
    316 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hallin Mikael, 80
    1631 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Halonen Isak, 02 Löparakademin Fisksätra
    230 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Halvarsson Johan, 88
    91 10 km Män Seedad kl. 11:00 Halvorsen Martin, 87 Telia IF
    278 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hamlund Jonas, 81
    598 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hammarbäck Axel, 89 Jägarns Jaktlag
    306 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hamnholm Gustav, 80
    692 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hamre Ingvar, 77
    766 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hamrén Mattias, 85
    117 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hanner Martin, 78
    618 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hansén Dan, 68
    189 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hansson Johan, 75 Hässelby SK
    172 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hansson Niklas, 87
    1438 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hansson Torbjörn, 44 EssingeUdde 1
    779 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Haraldsson Mikael, 64
    1679 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Harbaji Rami, 02 Löparakademin Rågsved
    114 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Harling Justus, 76
    1830 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hasselquist Fred, 83
    286 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Haunton Nicholas, 79 Stockholm Frontrunners IF
    925 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hedberg Andreas, 90 Jägarns Jaktlag
    140 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hedegärd Jesper, 87
    1652 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hedeklint Jonathan, 02 Löparakademin Vällingby
    661 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hedén Göran, 68 Sct
    679 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hedman Emil, 84
    831 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hedman Robert, 78 Creuna
    115 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Heemskerk Leo, 65 Team CRS
    2134 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Heinonen Nikita, 91
    3674 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Heldmark Thomas, 62
    615 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Helgesson Claes-Fredrik, 64
    2081 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hellander Martin, 90 Trioptima
    1566 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hellberg August, 83
    1041 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hellberg Emil, 85 Bajen
    1932 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hellberg Joel, 96
    201 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hellberg Mårten, 86
    681 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hellman Peter Hellman, 71 IF Linnéa
    36 10 km Män Seedad kl. 11:00 Hellner Anders, 80 Bromma IF
    1237 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hellstrand Martin, 91
    817 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hellstrand Petter, 61 Hammarby FK
    222 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hellstrand Ahlqvist Edvin, 04 Spårvägen FK
    334 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hellström Pär, 74
    736 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hemberg Lars, 87 Kerbus Finans
    1459 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hemling Viktor, 85
    922 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Henriksson Anders, 61
    132 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Henriksson Andreas, 79 Bosvedjan bad boys
    244 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hermansson Richard, 70
    1019 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hersén Daniel, 74
    1070 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hesselgren Fredrik, 86
    55 10 km Män Seedad kl. 11:00 Hidesäter Bredell Melvin, 95
    2138 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hildebrand Nils, 87 Dj
    1804 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hillebrand Erik, 84
    204 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hjort Mattias, 78 Tumba
    57 10 km Män Seedad kl. 11:00 Hjärpe Oskar, 85
    2024 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Holgers Lars-Olof, 47
    717 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Holm Johan, 1981
    688 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Holm Niclas, 71 Egen
    248 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Holm Stefan, 71 Almega
    1074 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Holmberg Fredrik, 77 Bootcamppodden
    819 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Holmberg Patrik, 68 Runacademy
    274 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Holmgren Magnus, 77 Frösön
    1229 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Holmkvist Lars-Ove, 53
    1131 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Holmquist Jan, 53
    209 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Holstad Per, 74 Lidingö
    196 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Holtback John-Ruben, 87
    1653 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hoti Rilind, 02 Löparakademin Vällingby
    3659 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hult Andreas, 83
    228 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Huss Knave Martin, 88
    625 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Huynh Vincent, 86 Swedbank
    1901 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Håkansson Jacob, 89
    885 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hård af Segerstad Viktor, 86 Sigk
    4000 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Häger Jonas, 87 5
    879 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hägg Urban, 53
    118 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Häggström Niklas, 71 Hammarby IF friidrott
    1562 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hänni Anton, 94
    782 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Högback Moses, 81 Uppsala
    377 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Högberg Stefan, 74
    68 10 km Män Seedad kl. 11:00 Högkvist Erik, 89 Örebro AIK
    1021 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Höglund Daniel, 71
    1107 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Höglund Henrik, 71 AXA Sports Club
    1182 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Höglund Kent, 58 Gotlands Tofta
    873 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Höglund Tor, 63 Västertorp
    1819 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Höglund Wannebo Filip, 91 Linköping
    2093 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Höglund Wetterwik Max, 89 Roland Berger
    1202 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Höijer Lasse, 56
    1333 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hörnfeldt Per, 64 Trioptima
    1597 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ibrahim Andro, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    280 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ibrahim Jonas, 93
    1835 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Illerstam Fredrik, 88
    320 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ingemansson Patric, 68 Club Running Sweden
    861 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ingemarsson Thomas, 65
    970 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Irenheim Bo, 66
    878 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Isaacs Uran, 87
    43 10 km Män Seedad kl. 11:00 Ismail Sabah, 65
    2038 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ivarsson Magnus, 75 Sollentuna
    135 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Jacobsen Erland, 89 Anderlecht
    46 10 km Män Seedad kl. 11:00 Jacobsen Svend, 74 IF Linnéa
    604 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jacobsson Carl-Henrik, 82
    2208 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Jaeger Samuel, 87
    2149 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Jakob Oliver, 92 Roland Berger
    832 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jalakas Robert, 72
    1680 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Jameel Abduladheem, 02 Löparakademin Rågsved
    1983 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Jankert Joakim, 63
    182 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Jansson Stefan, 65 Lidingö
    1435 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Jansson Tomas, 59 Lunds Lasaretts IF
    1600 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Jimenez Troncoso David, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    171 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Jirlind Magnus, 79 Kcock
    167 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Joachimsson Erik, 85 Stockby Runners
    689 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Johannisson Hugo, 72 Estby
    327 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Johansson Anders, 87 Klarna
    341 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Johansson Björn, 76 Järfälla
    1750 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Christian, 77
    620 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Daniel, 90 Björklinge SOK
    1841 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Fredrik, 92
    3397 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Johansson Fredrik, 80
    1101 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Hans, 56 Mammas Pojkar IF
    669 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Håkan, 79
    1132 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Jan, 58 Naturgasteknik IF
    276 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Johansson Joakim, 80 V Kungsholmen LS
    197 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Johansson Jonas, 88
    32 10 km Män Seedad kl. 11:00 Johansson Linus, 91 IF Mantra Sport
    146 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Johansson Linus, 79
    69 10 km Män Seedad kl. 11:00 Johansson Ludvig, 98 IFK Lidingö Friidrott
    1254 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Marcus, 83 Brännans FF
    2122 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Morten, 71 Dj
    366 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Johansson Nicklas, 68 Accenture IF
    1154 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Niklas, 71 Väsby SS Triathlon
    901 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Peter, 63
    863 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Thorbjörn, 77 Ryda sk
    874 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Tore, 54
    920 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Johnson Anders, 54
    724 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Johnson Jonathan, 88
    1307 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Johnsson Erik, 62 Solna
    1255 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Johnsson Marcus, 88
    3378 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Jonasson Björn, 80 Vilda Väsby
    610 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jonasson Christian, 84
    112 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Jonsson Emil, 90 Umara sports club
    1934 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Jonsson Joel, 88
    2037 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Jonsson Magnus, 80 Trioptima
    10 10 km Män Seedad kl. 11:00 Jonsson Niklas, 92 Huddinge AIS
    834 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jonsson Roland, 56 Runacademy IF
    1498 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Joorits Ats, 58 Stockholm Frontrunners
    1161 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Jordansson Peter, 62
    2299 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Josjö Mårten, 69
    856 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jostrup Rasmus, 80 Ystad
    1601 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Jovanovic Danilo, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    2284 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Jovanovic Eriksson Zoran, 74
    193 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Jozic Ivan, 87
    1727 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Järlund Carl-Johan, 81 Trioptima
    125 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Jönson Tobias, 71 Hammarby IF Friidrott
    744 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jönsson Linus, 90
    828 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jönsson Rasmus, 94
    1603 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Kabro Steven , 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    285 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Kadenic Amar, 86
    701 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Kamperman Jan-Erik, 88
    1632 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Kanber Ivan, 01 Löparakademin Fisksätra
    1168 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Kangas-Mikko Lennart, 56
    1681 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Karboj Sham, 02 Löparakademin Rågsved
    1098 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Karlbom Hans, 45 Mp
    1513 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Karlsson Albert, 69
    1766 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Karlsson Daniel, 91
    339 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Karlsson Elis, 88 Maggan Running Club
    1084 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Karlsson Göran, 62
    26 10 km Män Seedad kl. 11:00 Karlsson Jack, 99 KFUM Örebro Friidrott
    3384 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Karlsson Johan, 83 Däckbutiken Runners
    641 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Karlsson Lars-Henrik, 66 Lonesome Runners
    2001 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Karlsson Leif, 55
    752 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Karlsson Martin, 73
    1978 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Karlsson Mattias, 79
    3374 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Karlsson Mårten, 61
    818 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Karlsson Peter, 62 Spik
    2173 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Karlsson Peter, 67 Baldershage
    728 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Karlsson Robett, 80
    234 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Karlsson Simon, 81 Örnsberg LK
    47 10 km Män Seedad kl. 11:00 Karlsson Timmy, 86
    2257 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Karlsson Tommy, 52 Bäckseda
    1449 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Karthikeyan Vasanth, 81
    815 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Kauppi Peter, 84
    714 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Kedhammar Johan, 59 Bromma
    852 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Kildal Stian, 76
    1656 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Kisenda Paul, 04 Löparakademin Vällingby
    793 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Kjellström Matseke Padi, 68
    1153 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Klang Johannis, 88
    754 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Klang Marcus, 77 Maggan Running Club
    1933 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Klehn Joel, 76 Dj
    798 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Klerck Patrik, 69
    304 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Klerkestam Erik, 02
    163 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Klingström Arvid, 81 Jarla
    703 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Klippberg Jesper, 91
    128 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Klockar Anders, 75 Huddinge AIS
    1193 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Klocker Hans, 63 Surahammar
    732 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Knutsson Kristian, 88 Betongkeps IK
    336 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Kovalsky David, 82
    296 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Kreidenweiss Andreas, 86
    1051 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Kristoffersen Erlend, 75 IFK Aspudden-Tellus
    1684 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Kronberg Preusler Jonathan, 02 Löparakademin Rågsved
    735 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Kröppl Robert, 69
    3428 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Kullmann Axel, 65 Saltsjö-Boo
    1339 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Kult Peter, 64 Trångsund
    2044 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Kurrbeh Majd, 90 Dj
    1198 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Kurt Dahl, 51 Stockholm
    331 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Kvarnbäck Axel, 80
    1657 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Kvarngren Sven, 02 Löparakademin Vällingby
    632 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Källman Emil, 88
    1800 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Kämpe Panagiotis, 90
    1249 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Käsper Måns, 87
    835 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Köll Alexander, 82
    1704 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 la Fontaine William, 02 Löparakademin Skärholmen
    1499 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Laestander Simon, 000
    682 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lagercrantz Henric, 85
    261 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lagerholm Erik, 90 Creuna
    3556 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lahti Petri, 79
    906 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Laile Adolf, 55 Fröhnd/tyskland
    262 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Landell Erik, 72
    265 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lang Filip, 81 Buyersclub.se
    105 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lantz Erik, 83
    18 10 km Män Seedad kl. 11:00 Larsson Alexander , 000 KFUM Örebro Friidrott
    1950 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Larsson Andrea, 88 Handelsbanken
    596 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Larsson Anton, 90 Lungimans IF
    664 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Larsson Dennis, 71
    269 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Larsson Göran, 63
    730 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Larsson Kenny, 54
    847 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Larsson Martin, 82 Stockholm
    145 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Larsson Nick, 90
    1582 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Larsson Ove, 44
    2206 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Larsson Samuel, 86 Trioptima
    3685 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Larsson Simon, 88
    124 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Larsson Thomas, 78
    739 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lassander Mikael, 68
    875 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Last Torben, 89
    741 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Laukkonen Kristian, 82
    738 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Laurelle Francois, 83
    1578 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Laurin Björn, 53 SEB IF
    1927 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lauronen Joakim, 92 Trioptima
    93 10 km Män Seedad kl. 11:00 Laursen Rasmus, 86 Runacademy
    864 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Laxheim Jonas, 81
    1810 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Leander Erik, 00
    1981 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lehmusvuori Kim, 88 Roland Berger
    725 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Leidebrant Jörgen, 74 Nyköping
    367 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Leijon Niklas, 81
    143 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lembke Jonas, 80 IF Linnéa
    1357 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lennebo Reinhold, 54
    2082 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lexelius Martin, 70 Creuna
    704 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lexius Jesper, 74
    129 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lidell Anders, 87 Ik Jarl
    1842 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lidsell Fredrik, 82
    767 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Liefvendahl Mattias, 71
    237 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Liljeberg Markus, 96
    141 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Liljestrand Johan, 85 Beastmode OCR
    2016 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lillieberg Albin, 87
    350 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lilljebjörn Johan, 84
    1902 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lillmåns Jakob, 86
    2200 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lillmåns Rolf, 52 Nykarleby
    1506 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lind Adam, 82 Dj
    303 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lind Erik, 89 YO Running Club
    119 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lind Oskar, 84
    2012 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lindbeck Peter, 71
    1528 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lindberg Anders, 72 Stanley Security Sverige
    627 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lindberg Erik, 68 Gränsan
    1426 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lindberg Thomas, 49
    718 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lindbladh Johan, 71 Segeltorp
    1283 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lindblom Mattias, 71 Stockholm
    1284 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lindblom Mattias, 69
    1896 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lindblom Patric, 72
    1918 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lindbom Jesper, 88
    2088 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lindborg Mats, 68
    1658 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Linde Alexander, 02 Löparakademin Vällingby
    1881 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Linde Henrik, 81
    1172 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Linde Karl, 63
    911 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lindgren Albin, 00
    631 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lindgren Emil, 02
    848 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lindgren Staffan, 72
    1685 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lindgren Stankovic Stefan, 01 Löparakademin Rågsved
    1868 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lindholm Hans, 43
    1439 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lindholm Ulf, 58
    227 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lindkvist Hugo, 89 Memnon IF
    3707 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lindmark Anders, 53
    607 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lindmark Charles, 86 Stockholm
    187 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lindqvist Björn, 89
    94 10 km Män Seedad kl. 11:00 Lindqvist Christoffer, 1984 Kälarne IK
    810 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lindroth Per-Olof, 64 Xylem IF
    743 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lindström Joakim, 76
    881 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lindström William, 94
    360 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lindvall Henrik, 73 Partners in Stories
    2054 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lindvall Marcus, 72 Ensolution AB
    761 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lindvall Martin, 88
    313 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lindvall Dejert Fredrik, 81
    250 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ljunggren Mattias, 85
    1297 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ljungman Mikael, 57
    642 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ljungström Fredrik, 91
    1948 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lodin John, 85
    1953 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lodin Jonas, 71
    1960 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Loeb Jörgen, 52
    54 10 km Män Seedad kl. 11:00 Loucel Luis, 88 El Salvador
    1529 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ludvigson Anders, 48 Leksand
    1531 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ludvigson Tobias, 74 Sollentuna
    2251 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lundahl Tomas, 79
    3663 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lundberg Magnus, 89
    855 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lundberg Peter, 66
    745 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lundblad Jonas, 70 Bromma
    2030 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lundén Mattias, 86
    1831 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lundgren Fred, 89
    1904 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lundgren Jan-Olof, 66
    804 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lundholm Per, 64 TSK-79
    338 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lundin Daniel, 79
    1085 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lundin Göran, 57
    281 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lundin Joakim, 74 Franke
    784 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lundin Nicklas, 74 Invictus
    342 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lundström Gustav, 91
    1362 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lutz Rony, 64 Tcb
    186 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lycken Birger, 69 Huddinge AIS
    21 10 km Män Seedad kl. 11:00 Låås Kristofer , 92 Fredrikshofs FIF
    1988 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Löfgren Fredrik, 75
    1321 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lönnell Niklas, 69
    1883 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lövgren Herman, 00 Lovegreen
    1437 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Löwkrantz Tor, 79
    3686 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Macdonald Allan, 70
    173 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Magander Niklas, 70 Acobiaflux
    1190 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Magnusson Kjell, 76 Tigrarnas Springklubb
    781 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Magnusson Mikael, 66
    3603 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Magnusson Peter, 65
    251 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Magnusson Tor, 66
    130 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Malm André, 78 Runday IF
    116 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Malmberg Claes, 84
    2017 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Malmgren Linus, 83 Stanley Security Sverige
    1516 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Malmkvist Alexander, 90
    1241 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Malmstedt Magnus, 82
    2055 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Mandelius Marcus, 91 Trioptima
    275 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Markström Jan, 67
    827 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Markström Pontus, 80
    3375 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Martin Jakob, 85
    317 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Martinsson Ola, 72
    149 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Mattheneus Paul, 72 Kizzrunners
    177 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Mattsson Per, 76
    1686 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Mayyahi Aqeel, 02 Löparakademin Rågsved
    687 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Mc Kee Henry, 69
    42 10 km Män Seedad kl. 11:00 Mccloy Kevin, 86 Stockholm Frontrunners IF
    896 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Medan Elias, 83 Solna
    257 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Meier Daniel, 85
    1287 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Meisel Roland, 48
    2220 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Meister Sebastian, 88
    1706 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Melin Jonathan, 98 Löparakademin Skärholmen
    1359 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Mellbin Rikard, 76 Mediaformat
    1957 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Mellblom Jonathan, 90
    312 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Mellkvist-Roos Lars, 81
    2095 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Meneses Filip, 76
    307 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Merin Gustav, 90 Fellingsbro AIK
    340 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Milles Erik, 68 Stockholm Apnea
    1301 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Minarik Gabriel, 83
    1858 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Moberg Gunnar, 54
    351 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Moberg Gustav, 03
    1940 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Moberg Johan, 85
    1635 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Mohammed Firoz, 86 Löparakademin Fisksätra
    794 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Monti Paolo, 73
    800 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Mood Patrik, 66 Täby
    1356 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Morais Reinaldo, 65
    697 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Morgner James, 69
    790 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Morild Oscar, 87
    611 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Morley Christopher, 80
    621 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Mortimer-Hawkins David, 71 Hellth Awaits Running Club
    1659 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Mossberg Pontus, 02 Löparakademin Vällingby
    1184 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Munkhammar Joakim, 82 MRR Visby
    1117 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Music Igor, 83 Handen
    157 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Myllymäki Tommy, 78
    1163 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Mynttinen Juha, 77
    1852 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Myrthil Glenn, 64 BK Brynja Riffs
    3823 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Månsson Lars-Olof, 64 Solvikingarna
    640 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Mårtensson Claes, 61
    2237 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Mähler Göran, 56
    1100 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Mälberg Hasse, 55 Mälarsjukhuset
    1348 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Möller Peter, 64 Gubblunk
    599 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Mölleryd Bengt, 58 Pts
    329 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Möllås Andreas, 75
    1707 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nadstawny Dominik, 02 Löparakademin Skärholmen
    1322 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Naesström Niklas, 89 Uhi
    44 10 km Män Seedad kl. 11:00 Nait Hammou Otmane, 95 Hammarby IF
    1609 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nanvazade Mardan, 92 Löparakademin Norra Botkyrka
    1636 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Natan Natan, 01 Löparakademin Fisksätra
    220 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Natzén Christopher, 73
    2085 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nazari Mohammad, 93
    617 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nedergård Dan, 72
    239 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Neiderud Per, 75 Sollentuna
    2273 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Neiman Victor, 83
    361 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nesi Luca, 62
    1708 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ngo Kevin, 91 Löparakademin Skärholmen
    1318 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nguyen Hung, 83 Vietnam
    2178 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Niklasson Philip, 85
    2139 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Anton, 93 Solna
    1012 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Classe, 70 Kingisland
    2 10 km Män Seedad kl. 11:00 Nilsson David, 87 Högby IF / MotionMetrix
    5002 10 km Män Seedad kl. 11:00 Nilsson Fredrik, 65 Fredrikshofs FIF
    1557 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Gustav, 84
    686 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nilsson Henrik, 74 Söderberg & Partners IF
    1134 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Jan, 61 Muskelverket
    226 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nilsson Joakim, 83 Linköping
    123 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nilsson John, 81 FC Cambritch
    1271 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Markus, 75
    1285 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Max, 91 Klarna
    2117 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Morgan, 61 Fagersjö
    2132 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Niclas, 90
    1332 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Pelle, 70 Falköping
    1109 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Per, 70 Kullens Löpklubb
    897 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nilsson Rickard, 92
    305 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nolte Felix, 71
    2056 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nordberg Marcus, 93 Trioptima
    913 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nordberg Niclas, 85
    2171 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nordengren Peter, 79
    95 10 km Män Seedad kl. 11:00 Nordenlöw Christoffer, 85 Stockby Runners
    3396 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nordgren Peder, 80
    892 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nordin Henrik, 72 TBOK
    1340 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nordin Peter, 78
    255 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nordmark Anton, 88 IK Akele
    2265 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nordqvist Niklas, 69 Handelsbanken
    188 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nordström Daniel, 73
    3295 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nordström Johan, 73
    1887 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Norell Henrik, 79 Astrazeneca IF
    1011 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Norrgård Claes, 52 Bromma-Solna Skytteförening
    152 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Norrman Oscar, 89
    742 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nouchi Léo, 79
    270 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nummer Borttappat
    629 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nummer Borttappat
    122 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nutti Per-Mikael, 83 Vaisa
    373 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nutti Salomon, 86 Vaisa
    670 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nyberg Henrik, 71 Vällingby
    1392 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nyberg Stefan, 55
    1867 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nyctelius Hans, 63 Roland Berger
    1637 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nyhuus Alexander, 01 Löparakademin Fisksätra
    2079 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nykänen Markus, 92
    213 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nystedt Pierre, 81
    134 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nyström Daniel, 78
    273 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nyström Henric, 88
    52 10 km Män Seedad kl. 11:00 Nyström Jesper, 91 Falun Borlänge SK
    151 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nyström-Öhlin Samuel, 01 Fredrikshofs FIF
    851 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nysäter Staffan, 85
    675 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Näsbrandt Hans, 80
    102 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Näsholm Christofer, 84 Ärla IF
    849 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Näslund Stefan, 69 Löparnas Vänner
    616 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Odelberg David, 89
    1984 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Odenblad Sten Fredrikshofs FIF
    1212 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Odijk Leo, 41 Sthlm
    1103 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ojakangas Hannu, 89 Nasu &the Nipsons
    1102 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ojakangas Jussi, 84 Nasu & The nipsons
    2147 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Olander Jörgen, 65
    1870 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Olofsson Hans, 60
    2121 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Olofsson Morgan, 66
    2162 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Olsson Alexander, 88
    38 10 km Män Seedad kl. 11:00 Olsson Dennis, 97 Spårvägens FK
    888 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Olsson Göran, 63 Umara Sports Club
    225 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Olsson Håkan, 81
    1903 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Olsson Jan, 69 Mik
    1936 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Olsson Johan, 56
    293 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Olsson Krister, 69
    96 10 km Män Seedad kl. 11:00 Olsson Mats, 65 Morjärv SK
    2170 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Olsson Simon, 81 Mik
    2252 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Olsson Tomas, 84
    1611 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Orhan Berkay, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    789 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Orstadius Fredrik, 71 Idrottsvereranerna
    612 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Orth Christopher, 82
    590 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ott Alexander, 67
    1518 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Oustampasidis Alexandros, 88
    3368 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ovod Alex, 83 Stockholm City Triathlon
    2291 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Paley Nicholas, 74
    756 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Palm Marcus, 88
    758 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Palm Martin, 82 Sub605545
    1402 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Palmkvist Stefan, 66
    34 10 km Män Seedad kl. 11:00 Palmqvist Sebastian, 79
    691 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Palmqvist Ulf, 58 Maif
    176 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Pap Mattias, 74 Terrible Tuesdays
    592 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Patel Amit, 81 Stockholm
    802 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Paulsson Andreas, 81
    1204 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Pawlaszek Lech, 81
    247 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Pedersen Kim, 83
    328 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Pemer Anders, 83 YO Running Club
    1710 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Perez Carlos, 02 Löparakademin Skärholmen
    1475 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Pernyer Samuel, 04 Kungsholmen Basket
    613 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Persson Christian, 82
    97 10 km Män Seedad kl. 11:00 Persson Eskil, 77 Team Ryska Posten
    676 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Persson Hans, 57 Svenska Spel
    1178 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Persson Kent, 68
    2136 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Persson Niklas, 87
    3956 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Persson Tobias, 77
    1365 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Pertlwieser Rupert, 45 Hässelby
    923 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Perulf Anders, 77
    2155 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Petersen Oskar, 91 Trioptima
    344 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Peterson Herman, 75
    589 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Petersson Alexander, 99 Spånga
    1660 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Petersson Johan, 85 Löparakademin Vällingby
    2070 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Petersson Lars, 64
    155 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Petersson Sven, 83 Huddinge AIS
    1638 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Petridis Dimitris, 01 Löparakademin Fisksätra
    780 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Petterson Mikael, 69 Täby Is
    241 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Pettersson Daniel, 76 Järvastaden
    1086 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Pettersson Göran, 47 Stockholm
    1129 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Pettersson Jan, 55
    1130 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Pettersson Jan, 68
    1344 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Pettersson Johan, 78 Luleå
    1165 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Pettersson Kaj, 67 Hildeberg IF
    148 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Pettersson Markus, 83
    1039 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Pfitzner Emanuel, 86
    3096 10 km Män Seedad kl. 11:00 Pickelner Thomas, 85 Asics FrontRunner
    161 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Pinton Alberto, 62 LK Spring
    41 10 km Män Seedad kl. 11:00 Pogac Jürgen, 73 LG Wien
    2199 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Pohjanen Roger, 60
    324 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Pohl Tim, 89 Fellingsbro AIK
    597 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Poit Andreas, 71
    824 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Pollack Per-Olof, 63
    759 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Pousette Martin, 66 Söderberg & Partners
    1279 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Påhlson Mats, 63
    795 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Pärlhem Stefan, 63 Nacka
    1761 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Quiles Daniel, 90
    2235 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Quiles Stefan, 66 Stockholm
    2188 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Racki Adam, 64 Ikhephata
    690 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Rahman Imran, 83 Farsta
    1661 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ramos Hector, 93 Löparakademin Vällingby
    2131 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ranic Nemanja, 86 Fartpower
    673 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Rantakeisu Håkan, 80 Grow Internationals
    147 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Rappe Magnus, 86 Handelsbanken IF
    314 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ras Marcus, 74 Onephone RC
    1295 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Rautila Mikael, 68
    323 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Readwin Erik, 00
    894 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Readwin Tim, 67 Hägersten
    104 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Recknagel Christian, 75 AstraZeneca IF
    290 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Redendal Rickard, 80 Bro
    371 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Rehn Rasmus, 86 Klarna
    363 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Reimbladh Martin, 81 Tullinge FIF
    5 10 km Män Seedad kl. 11:00 Reza Mohammad, 89 Spårvägens FK
    1510 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Rezai Aidin, 84
    131 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ribbefjord Andreas, 78
    645 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Richardt Filip, 76
    1828 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ridenour Jonathan, 78
    1091 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ridley Guy, 67 Enskede
    266 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Rimmerfors Fredrik, 67
    291 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ringdahl Roger, 85
    4069 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Rittri David, 92
    658 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Rodriguez Gonzalo, 74
    775 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Rodriguez Miguel, 84 DICE RUN CLUB
    1615 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Rodriguez Sayruz, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    1662 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Roman Zachary, 85 Löparakademin Vällingby
    238 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Romeis Markus, 92
    921 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Romelsjö Anders, 44 Stockholm
    1773 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ronnheden Jonas, 61
    243 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ronquist Peter, 74
    2153 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Rosander Oscar, 91
    175 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Rosberg Oscar, 93
    325 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Rosenhoff Victor, 88
    2182 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Rosin Pontus, 76 Digitalist runners
    812 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Rudbeck Peter, 58 Operans if
    857 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Rugås Svein Erik, 71
    762 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Rundström Mats, 72
    1977 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Rydholm Karl, 83
    355 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ryhre Johan, 93
    707 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Råshed Joakim, 83 Fortum Sverige AB
    2156 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Råstam Pär, 79 Trioptima
    229 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Rönn Jesper, 87 Kungfusion
    1274 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Rönnerman Martinus, 77
    1937 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Röring Johan, 92 Trioptima
    1188 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sabel Karl-Gustav, 48
    1663 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Saheb Ali, 02 Löparakademin Vällingby
    1664 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sahuric Elis, 02 Löparakademin Vällingby
    1415 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Salen Svante, 61 Viby atlets
    111 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Saleskog Jonas, 70 Spårab
    29 10 km Män Seedad kl. 11:00 Salmén Christofer, 81 Terrible Tuesday
    260 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Salom David, 80
    1343 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Samuelsson Petter, 66
    858 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sandberg Tage, 45 Bromma-Vällingby SOK
    1579 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sande Björn, 60
    348 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Sandell Jimmy, 82 Stockholm
    1093 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sandh Håkan, 48 Örnsbergs kanotsällskap
    1776 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sandin Erik, 53
    33 10 km Män Seedad kl. 11:00 Sandler Johan, 76 Fredrikshofs FIF
    319 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Sandqvist Peter, 57 Mälarö löparklubb
    2050 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sandring Måns, 96
    614 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sandström Claes, 59 Sandströms IF
    719 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sarasto John-Erik, 60 RC Torrox
    1689 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sarrazola Andres, 04 Löparakademin Rågsved
    859 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sato Tage, 96
    1665 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sattari Esmail, 01 Löparakademin Vällingby
    2109 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Schirén Mikke, 72 Digitalist runners
    653 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Schiron Fredrik, 86
    1388 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Schneider Stefan, 77
    1008 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Schoerner Chrstian, 50
    787 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Scholander Ola, 73
    353 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Schultz Robert, 68
    2052 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Schäfer Marc, 72
    833 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Schönbeck Robert, 69
    2089 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sciacca Matteo, 90
    3658 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sebhatu Araia, 81
    768 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Segerbrand Mattias, 65 Gais
    2114 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sert Miro, 88
    267 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Setterqvist Fredrik, 84 Idrottens IF
    126 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Seweling Philip, 90 Arådalen IF
    880 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Seweling Urban, 57 Arådalens IF
    2275 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Shams William, 90
    245 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Sharif Hussein Ridwaan, 99
    647 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Shtanko Dmytro, 81
    763 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sid Mats, 72 Veeam
    1818 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Signell Fredrik, 89 Handelsbanken
    814 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Silander Peter, 77 Fresta
    2247 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Siljeström Thomas, 54
    1536 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Siljevall Anders, 88
    652 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sillrén Fredrik, 76 Casa Drabanten
    376 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Simonson Niklas, 91 Fredrikshofs FIF
    378 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Sipos Thomas, 75
    726 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Siri Julien, 72 Stockholm
    6 10 km Män Seedad kl. 11:00 Sjögren Per, 79 KFUM Örebro Friidrott
    1915 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sjöholm Jesper, 78
    792 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sjöholm Otto, 89
    846 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sjölin Jonas, 81 Sab
    731 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sjölund Mikael, 78 Ksp
    2151 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sjöstedt Olle, 68
    3677 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Skagstedt Niclas, 85
    1483 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Skantze Leif, 41
    1991 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Skillstedt Kristian, 83
    1474 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Skog Hjalmar, 92
    2105 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Skogsberg Mikael, 59 Mjölksyran
    1396 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Skogsberg Peter, 61
    1207 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Skogsund Leif, 57
    2108 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Skott Mikael, 64
    368 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Skärvad Oskar, 76
    905 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sköld Andreas, 89
    1071 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sköld Fredrik, 68
    110 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Sköld Östling Joakim, 84
    708 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Slättegård Joakim, 63
    181 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Slättengren Tim, 89 AstraZeneca IF
    3057 10 km Män Seedad kl. 11:00 Smed Markus, 88 Swedbank IF
    2193 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Smedberg Richard, 59
    380 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Smedjegården William, 88
    1378 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Smith Carl Johan, 46
    211 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Snaprud Per, 66
    2101 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Snällfot Mikael, 80 Nedre Soppero IK
    240 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Sohlberg Per, 68
    309 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Soldeus Johan, 78
    1822 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Solender Dante, 04
    1823 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Solender Stefan, 75
    1470 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Solhed Johan, 65
    5003 10 km Män Seedad kl. 11:00 Solomon Napoleon, 94 Turebergs FK
    282 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Solstad Kristoffer, 78 Stockholm Frontrunners IF
    1484 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sombo Alexandros, 89 Jägarns Jaktlag
    1640 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sonko Bubakary, 90 Löparakademin Fisksätra
    1387 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sorvari Jarmo, 54
    808 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Spector Per, 66
    11 10 km Män Seedad kl. 11:00 Spetz Nils, 91 Spårvägens FK
    2207 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Spetz Samuel, 89
    139 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Spiller Leon, 78 Kif
    2152 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Spångö Olof, 89 Accenture
    1181 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Staaf Kent, 56
    825 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Staaf Pontus, 83 Stockholm
    1293 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Standar Michael, 56 Svanvik RC
    346 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Starck Jan, 67
    1877 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Stark Gustav, 94
    216 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Stark Tomas, 70 Sju Sorters Kakor
    1330 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Stein Paul, 73
    109 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Steinwall Fredrik, 77
    3393 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Stenberg Erik, 90
    3676 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Steneby Totte, 83
    99 10 km Män Seedad kl. 11:00 Stenman Daniel, 77
    869 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Stenmark Tobias, 75 Ängby IF
    210 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Stensland Per, 70 Stockholm
    2242 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Stenvall sven-olof, 35
    1205 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Stephens Lee, 84
    1837 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Stockberg Fredrik, 67
    2280 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Stoltz Mats, 47 Stockholm
    1924 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Stomberg Joachim, 90 Handelsbanken
    136 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Strallhofer Frowald, 65 IF Linnéa
    2197 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Strand Roberth, 57 Handelsbanken
    333 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Stridbeck Axel, 83
    821 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Stridh Philip, 80
    651 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Strååt Fredrik, 79
    854 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ström Alexander, 86
    1273 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Strömberg Mårten, 87
    1838 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Strömholm Fredrik, 65
    783 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Strömstedt Niklas, 72 Bandhagen
    649 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ståhl Johan, 76 Södertälje
    887 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Suhard Yannick, 78 France
    256 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Sundberg Carl, 89
    1404 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sundberg Per, 68
    1756 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sundeby Mikael, 91
    1839 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sundin Fredrik, 75 Stanley Security Sverige
    801 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sundin Patrik, 84 Suddarna
    258 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Sundman Daniel, 67
    1964 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sundman Norberg Johan, 87 Trioptima
    49 10 km Män Seedad kl. 11:00 Sundström Anders, 77 Swedbank
    1850 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sundström Gabriel, 76
    249 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Sunesson Daniel, 78 Swedbank
    4036 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Svahn Andreas, 73
    655 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Svahn Fredrik, 78
    120 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Svahn Peter, 77
    1999 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Svanbäck Leif, 57
    1847 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Svanbäck Tommi, 81
    1916 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Svedberg Jesper, 70
    25 10 km Män Seedad kl. 11:00 Svedjeholm Mikael, 79 Fredrikshofs FIF
    773 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Svedlund Micael, 60
    705 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Svenler Jesper, 90 Taif
    1539 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Svensson Andreas, 73
    214 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Svensson David, 73 Katrineholm
    51 10 km Män Seedad kl. 11:00 Svensson Eskil, 64 Fredrikshofs FIF
    1859 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Svensson Gunnar, 41 Huddinge
    672 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Svensson Håkan, 60 Mariefred
    1334 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Svensson Jonatan, 86
    646 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Svensson Marcus, 81
    1298 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Svensson Mikael, 64
    208 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Svensson Patrik Gergö, 78 Smashing BK
    19 10 km Män Seedad kl. 11:00 Svensson Timmy, 89 Eksjö Södra
    2005 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sydow Leo, 90
    199 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Südow Lucas, 90 Deloitte
    1711 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Symczycz Sebastian, 02 Löparakademin Skärholmen
    1281 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Säfström Mats, 59 Djurgårdshof IK HK
    372 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Sääsk Robin, 84
    2083 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Söder Martin, 73
    1963 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Söderberg Johan, 80
    826 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Söderberg Pontus, 84 Deloitte
    20 10 km Män Seedad kl. 11:00 Söderlind Marcus, 80 Uppsala
    1692 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Söderlind Timothy, 02 Löparakademin Rågsved
    1031 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Söderlund Magnus, 72
    1949 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Söderström Johan, 69
    1758 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Söreke Conny, 84
    1486 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Taillandier Robin, 86 DICE RUN CLUB
    253 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Tarlinder Alexander, 80
    195 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Taube Johan, 80 Enskede
    2058 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Tauberman Marcus, 89
    844 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Taylor Simon, 81 DICE RUN CLUB
    349 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Tell Joakim, 69
    1420 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Tengroth Fredrik, 71 Banan
    1397 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Tenorio Steven, 87
    1763 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Teofilovski Daniel, 76 Akalla
    1642 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Teweide Ellon, 00 Löparakademin Fisksätra
    1013 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Thagemark Claes, 52 FMV Sport
    840 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Thangarajah Sathees, 75
    839 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Thangarasa Santhan, 84 Ericsson
    1713 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Tharman Sujeevan, 00 Löparakademin Norra Botkyrka
    292 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Thompson Adam, 81 Ssideline City Run Club
    277 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Thorblad Johan, 78
    813 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Thorwalls Peter, 71
    1337 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Thul Peter, 84
    156 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Thurin Tomas, 82 Trioptima
    1072 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Tiderman Fredrik, 73
    2248 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Tiemann Michael, 68
    1373 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Tikkanen Jönn Simon, 90 Stockholm
    1429 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Timmerling Arne, 53
    1693 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Toccaceli Alexander, 92 Löparakademin Rågsved
    850 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Tollet Stefan, 64
    1108 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Tomczyk Henrik, 70 Mediaformat
    1133 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Torége Jan, 60
    2042 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Torneklint Åke, 57
    1423 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Torninger Thomas, 87
    1111 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Tran Hieu, 85
    1928 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Troëng Joakim, 81 Trioptima
    164 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Trägårdh Axel, 88
    1998 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Tysell Sundkvist Leif, 93
    2163 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Tysk Andreas, 92
    2166 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Tysk Pär, 61
    121 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Törmänen Patrik, 88
    842 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Törneman Sebastian, 80
    729 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Törnqvist Johan, 67
    1185 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ullberg Kent, 53 MRR Visby
    295 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ullholm Anders, 68
    1018 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ullmark Daniel, 78
    1805 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Unander-Scharin Erik, 87 Stockholm
    593 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Unosson Anders, 65 Stockholm
    796 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Waern Patric, 72
    1900 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Wagner Ivar, 00
    699 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wagner Jan, 61
    2276 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Wagner Willam, 00
    1294 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wahlgren Michael, 75
    48 10 km Män Seedad kl. 11:00 Valas David, 80 IF Linnéa
    354 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Walfén Johannes, 83
    1879 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Wallén Henrik, 58
    1880 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Wallén Niklas, 94
    1 10 km Män Seedad kl. 11:00 Walleräng Olle, 85 Spårvägen
    722 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wallgren Jonas, 70 Hägersten
    1992 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Wallin Ek Kim, 82 Stockholm
    1436 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wallner Tomas, 84 Stockholm Frontrunners
    1478 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 van Hee Niels, 82
    27 10 km Män Seedad kl. 11:00 Wangel Per, 91 Terrible Tuesday
    2198 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Wargentin Robin, 90 Roland Berger
    39 10 km Män Seedad kl. 11:00 Weber Erwan, 90 IF Linnéa
    684 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wedefelt Henrik, 70
    221 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Vegerfors Daniel, 81 falu marathonsällskap
    12 10 km Män Seedad kl. 11:00 Weichbrodt Jonathan, 94 Mölndal
    154 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Wellander Rasmus, 90
    2289 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Weller Felix, 004
    760 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wennström Martin, 77
    799 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wennström Patrik, 71
    715 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Werdin Johan, 62 Sundbyberg
    1462 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Verma Vipin, 68 Stockholm
    700 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Westberg Jan, 64
    2169 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Westberg Per, 58
    1453 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Westberg Stefan, 74
    206 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Westblom Olle, 58 Club Running Sweden
    969 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Westborg Björn, 54
    788 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Westerdahl Ola, 78
    822 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Westerdahl Philip, 91 Tottenham
    823 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Westerdahl Wiktor, 86 Avengers
    1335 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Westerlund Per, 63
    2187 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 westin-nilsson Per, 62
    1714 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Westling Josef, 96 Löparakademin Skärholmen
    1407 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Westman Andreas, 71 Jazz
    678 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Westman Håkan, 61 Weserhak Management
    218 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Wibom Patrik, 73
    179 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Widbäck Robert, 82
    142 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Widell Johan, 66 Utbrytarna SK
    200 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Widenfors Marcus, 76
    2274 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Vidhall Martin, 82 Stockholm
    1938 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Vidlund Johan, 91 Trioptima
    3662 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wiebert Anders, 66 Team Nordic Trail
    232 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Vig Jonas, 77
    159 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Viguri Unai, 78 Ey
    259 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Wiholm David, 75 Ks
    101 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Viklund Andreas, 74
    785 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Viklund Jon, 73
    2177 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Vikman Philip, 93 Dlk
    298 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Wikner Arvid, 75
    884 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Vikström Fredrik, 81
    356 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Vikström Jonas, 81
    1497 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wikström Anders, 82
    1696 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Wikström Daniel, 90 Löparakademin Rågsved
    1935 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Wikström Johan, 81
    2285 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Wikström Rolf, 60
    1917 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Wikström Förne Jesper, 71
    1135 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wilen Jan-Eric, 62 Energisolvind
    776 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Vilenius Miika, 84 Stockholm
    622 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wilhelm David, 73 Ingarö IF
    1366 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Willerius Rikard, 67
    1351 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wilsson Roger, 86
    1929 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Winberg Joakim, 87
    1954 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Winberg Jonas, 79 Trioptima
    1769 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Winks David, 76
    1764 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Vinntreus Daniel, 81 Trioptima
    1955 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Wiorek Jonas, 63
    2160 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Wirén Patrik, 71
    168 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Wirström Gustav, 97
    1331 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wistedt Peder, 71 Bromma
    990 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wiström Eric, 94
    740 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wiström Lars, 46
    1261 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wollberg Felix, 04 Kungsholmen basket
    224 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 von Essen Fredrik, 65
    103 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 von Wachenfeldt Christoffer, 88
    184 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Wood Stuart, 75 Fif
    58 10 km Män Seedad kl. 11:00 Wrede Johan, 75 Huddinge AIS
    359 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Våghals Leif, 72 Daredevilracing
    908 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wästvind Adam, 03 Supporterklubben 99
    1128 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wästvind Jacob, 01 Supportklubb 99
    1341 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wästvind Peter, 67 Supportklubb 99
    1150 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Vögeli Johan, 65
    40 10 km Män Seedad kl. 11:00 Überbacher Fredrik, 87 Triathlon Väst
    1770 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ygland David, 89
    1389 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ytterberg Stefan, 63 Urban Athletes
    605 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Zander Carl, 82
    2099 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Zazzara Michele, 83
    1771 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Zetterberg David, 91 Bromma
    746 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Zetterfalk Lennart, 75 Swedbank
    137 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Zettergren Henrik, 77 Sab
    1827 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Zetterlund Filip, 92 Skarpnäck
    138 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Zetterman Noa, 00 Spårvägens FK
    1468 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Zhou Yang, 92 Roland Berger
    1296 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Åberg Mikael, 63 Rapido mc
    311 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Åberg Oskar, 89
    1338 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Åberg Peter, 58
    845 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Åkerljung Sivert, 70 Kristdemokraterna
    252 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Åkerlund Patrik, 81
    1840 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Åkermark Fredrik, 72 Bromma
    22 10 km Män Seedad kl. 11:00 Åkesson Andreas, 87 Saltsjöbadens IF
    1416 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ånäs Sven, 62 Tumba
    191 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Öhlund Fredrik, 85 Runacademy IF
    877 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Öhman Ulf, 69 Sollentuna
    231 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Öhrström Jonas, 87 Lidingö
    657 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ölund George, 74 Sally & Evelyn IF
    862 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Österberg Thomas, 68
    619 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Östergrens Daniel, 74
    791 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Österlöf Rickard, 83
    1370 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Östlund Sebastian, 88 Telefonplan IF
    871 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Östlund Tommy, 67 Tsomdrunners